15 dni temu

Yearn.Finance (YFI) stara się utrzymać zwyżkową dynamikę

  • Cena YFI wzrosła o ponad 100 procent w stosunku do dolara amerykańskiego.
  • W ciągu ostatnich pięciu dni cena YFI wzrosła o ponad 47%.

Yearn.finance (YFI) wydaje się być na skraju korekty cen po pięciodniowej serii wzrostów. Negatywne perspektywy wynikają głównie z niewystarczającej wielkości zakupów i niebezpieczeństw związanych z wykupieniem.

W ciągu ostatnich pięciu dni, cena YFI wzrosła o ponad 47% do $ 41.970, a inwestorzy przesunięte środki z dala od „top-cap” cryptocurrencies jak Bitcoin ( BTC ) i eter ( ETH ) w poszukiwaniu bardziej natychmiastowych zysków w rynek altcoinów. Zwiększone zainteresowanie handlowców rynkami YFI zostało jednak wywołane przez program odkupu tokenów.

Firma Yearn.finance poinformowała 16 grudnia, że ​​kupiła tokeny YFI o wartości ponad 7,5 miliona dolarów na otwartym rynku, średnio 26 651 dolarów za token. Dalsze wykupy YFI będą finansowane z dodatkowej płynności finansowej firmy w wysokości 45 mln USD.

Propozycja członków społeczności

Członkowie społeczności YFI zasugerowali, aby Skarbiec YFI przydzielił kilka tokenów odkupu, aby nagrodzić uczestników Yearn Governance. Obecnie trwa głosowanie nad wnioskiem.

Po ogłoszeniu zakupu tokenów cena YFI wzrosła o ponad 100 procent w stosunku do dolara amerykańskiego. Wolumen obrotu YFI spadł pomimo wzrostu, co wskazuje, że inwestorzy nie wierzą w ścieżkę wzrostową akcji pomimo krótkiej korekty cen. Wraz z ostatnimi wahaniami, moneta Yearn.finance również zbliża się do wcześniej zidentyfikowanego punktu zwrotnego na poziomie 40 000 USD.

Według CoinMarketCap , dzisiejsza cena yearn.finance wynosi 38 575,66 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 515 529 268 USD. yearn.finance spadł o 5,45% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy