17 dni temu

Cena XRP pokazująca ważną strukturę, którą warto rozważyć jako okazję do rozważenia

Cena XRP waha się w bardzo wąskim przedziale przez dość długi czas, jednak w pierwszym kwartale 2022 r. nie widać wybicia. Oczekuje się, że aktywa będą kontynuować konsolidację jeszcze przez jakiś czas, zanim przebiją konsolidację. Zarówno kupujący, jak i sprzedający starają się jak najlepiej przejąć kontrolę nad aktywem, a tym samym zmusić cenę do posiadania niskiej zmienności.

Wolumen obrotu na platformie znacznie spadł, a obecny wolumen jest równo dzielony zarówno przez kupujących, jak i sprzedających. I dlatego cena waha się od 0,83 USD do 0,84 USD od 31 grudnia 2021 r. Oczekuje się jednak, że cena XRP będzie kontynuowana przy obecnej konsolidacji przez dość długi czas.

Cena XRP od listopada 2021 r. podąża za trendem wyniszczającym i pomimo prób przełamania trendu pozostała krótkotrwała. Dodatkowo spadł z powrotem do swoich początkowych poziomów i mocno się akumulował. Jednak wraz z innymi pozytywnymi aktualizacjami, które czekają w kolejce w 2022 roku, cena XRP może wkrótce wzrosnąć.

XRP to pierwsza krypto, która nie jest zgodna z normą ISO 20022, która jest jedną standardową metodą, która integruje wszystkie języki używane przez instytucje finansowe na całym świecie, ale także jest członkiem ISO 20022. Inną krypto, której członkiem jest Stellar Lumeny (XLM). Oczekuje się, że standardy te zostaną wdrożone w III lub IV kwartale 2022 r. i ukończone do 2025 r.

Inne czynniki obejmują wzrost z ODL prawie 25-krotnie pomimo trwającej sprawy Ripple vs SEC. Co ciekawe, sprawa może również przewidywać niedługo zamknięcie, a zatem cena XRP może eksplodować, co zostało dość stłumione przez sprawę. Ogólnie rok 2022 jest dość uparty z wieloma postępami na ścieżce ceny Ripple w kierunku ATH.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy