17 dni temu

„Wszystko wysoko w mieście” XCOPY osiąga 6 milionów dolarów

Podczas gdy Bored Apes wygrzewają się w centrum uwagi, to wciąż stara gwardia rządzi przestrzenią NFT. Niedawno wczesna grafika XCOPY wybita w 2018 roku została sprzedana za aż 1630 ETH. To ponad 6 milionów dolarów przy dzisiejszych cenach.

Przedmiotem, o którym mowa, jest „Wszystko wysoko w mieście” XCOPY. Surowe i przerażające przedstawienie Śmierci , przewoźnika, który przewozi oblężonego kupca do piekła, do którego wyraźnie należy. Cały czas obraz migocze groźnie w odcieniach głębokiej czerwieni i czerni.

„All Time High in the City” pojawił się na blockchainie 16 listopada 2018 r. Następnie po raz pierwszy zmienił właściciela rok później za 10 ETH, 1436 USD w grudniu 2019 r. Pozostał aż do września ubiegłego roku, kiedy został wykupiony za 1000 ETH, 3 miliony dolarów. A teraz, na przełomie roku, ta wartość wzrosła do 6 milionów dolarów. Wszystko dla jednej grafiki, w której nie ma żadnej społeczności ani użyteczności obiecanej przez jej odpowiedniki PFP. Wyłącznie dla wartości zawartej w samym dziele sztuki. Zdumiewający.

Jeśli chodzi o NFT, wydaje się, że nie ma substytutu dziedzictwa. Ostatnio zawarto dużą umowę z „ odwracaniem ”, momentem, w którym cena minimalna Apes (na krótko) przekroczyła cenę CryptoPunków. Ale spójrz na drugi koniec spektrum i jasne jest, że najwyższe wyniki sprzedaży Punk przewyższają te ich małpich rywali.

Chcieć więcej? Połącz się z NFT Plazas

Dołącz do cotygodniowego biuletynu Dołącz do naszego Discorda Śledź nas na Twitterze Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Instagramie

Kredyt na Twitterze za pośrednictwem: Loopify

*Wszystkie opinie inwestycyjne/finansowe wyrażone przez NFT Plazas pochodzą z osobistych badań i doświadczenia moderatorów naszej witryny i są przeznaczone wyłącznie jako materiał edukacyjny. Osoby fizyczne są zobowiązane do pełnego zbadania dowolnego produktu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Źródło: nftplazas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy