miesiąc temu

XBE wzmacnia Convex & Curve, aby uzyskać większe nagrody

XBE Hive upraszcza zyski dla użytkowników zdecentralizowanych, instytucjonalnych i detalicznych finansów, zwiększając nagrody za płynność o wartości 20 miliardów dolarów lub więcej, obecnie wdrażaną w najlepszych zdecentralizowanych protokołach finansowych, takich jak Curve i Convex.  

Aby przygotować się do swojej tradycyjnej oferty finansowej, społeczność zatwierdziła publiczną nagrodę za błędy po niedawnym audycie przeprowadzonym przez Peckshield, ponieważ wkrótce rozpoczną się testy alfa produktu XBE Hive.  

Protokół uzysku krzywej i wypukłości  

Curve.fi i Convex finance fundamentalnie zmieniły sposób działania mechanizmów zysku Zdecentralizowanego Finansów, oferując wspaniałe nagrody dla dostawców płynności w postaci stabilnych monet i innych tokenów – z całkowitą blokadą wartości około 20 miliardów USD (TVL). Właśnie dlatego XBE.finance zdecydowało się budować swoje produkty przy użyciu Curve.fi i Convex Finance jako podstawy dla swojego protokołu.  

Produkt XB Hive kontynuuje tę koncepcję komplementarnego plonu, aby jeszcze bardziej poprawić nagrody. Wszystko, co użytkownik musi zrobić, to przekazać swoje tokeny Curve Liquidity Provider do ula XB, a on doda własne nagrody tokenowe (w postaci tokena XBE) oprócz tego, co już oferują Convex i Curve – zwiększając zysk z wszelkich Krzywa płynności postawiona w XB Hive do jednych z najwyższych poziomów dla użytkowników w okolicy!  

Testerzy DeFi będą angażować się w inteligentne kontrakty i eksperymentować ze wszystkimi możliwościami protokołu zbudowanymi na Curve.fi i Convexfinance.com za pośrednictwem interfejsu użytkownika aplikacji alfa.  

Co powiesz na XBE Hive?  

XBE Hive to kluczowa funkcja protokołu XBE, która generuje zyski zarówno dla użytkowników DeFi, jak i TradFi. Użytkownicy, którzy rozumieją funkcję Curve i Convex, zainwestują swój kapitał w protokół XBE, który następnie wdroży go w Convex i Curve w ich imieniu. Będą również mogli wykorzystać swoje zachęty, jak wspomniano wcześniej, aby zdobyć więcej nagród w postaci opłat XBE, cvxCRV i 3CRV, dzięki skupieniu się na uzupełnianiu zysków.  

Aby zapewnić lepsze zrozumienie, XBE Hive ma na celu zapewnienie uczestnikom bardziej innowacyjnych nagród. Deponując płynność w Curve i Convex, konsumenci mogą uprościć swoją ekspozycję na pojedynczy nominał aktywów (taki jak USD, EUR lub ETH), aby zmniejszyć swoją ekspozycję na zmienność cen na płynność związaną z tradycyjnymi usługami uprawy plonów.  

Oprócz przyciągania mocno zaangażowanych użytkowników DeFi, jednym z głównych celów XBE Hive jest zapewnienie zgodnej z przepisami rampy dla fiat do DeFi, aby umożliwić tradycyjnym użytkownikom finansów wykorzystanie swojej płynności. XBE Hive współpracuje z partnerami fiat zgodnymi z przepisami na całym świecie, zapewniając, że wprowadzanie pieniędzy odbywa się z szacunkiem, jest przejrzyste, a kompletne raporty wypłacalności w czasie rzeczywistym są dostępne w sieci. Hive będzie obsługiwać depozyty w USD, EUR i ETH po uruchomieniu, a kolejne oferty zostaną wprowadzone.  

Rozpoczęcie programu Bug Bounty  

Wielkim krokiem naprzód dla protokołu XBE jest zatwierdzenie przez społeczność propozycji nagrody za błąd w wysokości 500 000 $ w nagrodach XBE.  

Zaangażowanych jest kilka renomowanych społeczności białych kapeluszy, a wraz z aktywnymi badaczami już w społeczności XBE, program bounty przyciąga potężny zespół do sprawdzenia nowych kontraktów przez społeczność.  

Gdzie można znaleźć więcej szczegółów  

Śledź XBE na https://t.me/xbefinance lub https://twitter.com/XBEfinance lub odwiedź https://easy.xbe.finance .  

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy