14 dni temu

Work X Tokenizujący Twoje Umiejętności

KOMUNIKAT PRASOWY. Zug, Szwajcaria , 5 stycznia 2022 r.: Przez wiele lat uzyskanie dyplomu z uniwersytetu lub innej instytucji było jedynym sposobem na udowodnienie, że posiadasz określone umiejętności do pracy. Powstaje jednak pytanie, w jakim stopniu dyplom świadczy o zdolności kandydata do wykonywania pracy. Wraz z wprowadzeniem ocen i kursów rozwoju online opartych na szeroko zakrojonych badaniach naukowych zwiększa się ilość środków do pomiaru i rozwijania umiejętności. To świetna innowacja zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Pracodawcy mogą bardziej precyzyjnie rekrutować w oparciu o umiejętności, które są wymagane na ich konkretnych stanowiskach w sposób bezstronny. Pracownicy również czerpią z tego ogromne korzyści, ponieważ mogą znaleźć pracę, która odpowiada ich umiejętnościom i preferencjom. Ponadto każdy ma równe szanse na rozmowę o pracę, jeśli cechy osobiste, takie jak wiek, pochodzenie kulturowe lub płeć, są wykluczone z procesu dopasowywania.

Odblokowanie paszportu umiejętności cyfrowych

Chociaż oceny i kursy rozwojowe są świetną innowacją, wprowadzają również nowy problem; kilka pomiarów umiejętności i certyfikatów kursów krążących w różnych aplikacjach online. Idealnie byłoby, gdyby ludzie mogli zaimportować wszystkie poświadczenia do osobistego portfela, z którego mogą korzystać przez całą swoją karierę. Work X wykorzystuje tożsamość suwerenną i osobiste NFT, które możesz zarobić i wykorzystać w Internecie pracy, aby udowodnić, że jesteś najlepszym kandydatem do pracy! Ponieważ jesteś jedynym właścicielem tych danych, kontrolujesz komu je udostępniasz.

Tokenizowanie swoich umiejętności i osiągnięć

Work X identyfikuje poświadczenia pracy, takie jak dyplomy, certyfikaty online, referencje, wzajemne recenzje lub wyniki oceny jako osobiste osiągnięcia. Te osobiste osiągnięcia są powiązane z Twoją cyfrową tożsamością za pomocą Self-Sovereign Identity, która działa jako token reprezentujący Ciebie; twoja kotwica w cyberprzestrzeni. Zamiast tracić informacje związane z wydajnością po zatrudnieniu, dane są bezpiecznie przechowywane w Twoim osobistym portfelu, dzięki czemu można je wykorzystać do połączenia z nowym pracodawcą. Dotyczy to zarówno pracowników pełnoetatowych, którzy mają tendencję do oddawania wszystkich swoich danych pracodawcy, jako freelancerów, którzy generują recenzje i oceny w postaci gwiazdek tylko na platformach koncertowych, takich jak Amazon Mechanical Turk lub UpWork.

Osobiste NFT generowane w Work X mogą być „zaksięgowane” zamiast kupowane przez pracodawców, którzy potrzebują określonej umiejętności (zestawu) do pracy. Ludzie mogą prezentować ważne aspekty siebie w wielu sytuacjach i oferować swoje osobiste narzędzia NFT do różnych zadań na platformie Work X. Zaoferuj swoje usługi, aby zakodować inteligentną umowę, napisać artykuł lub zaprojektować dzieło sztuki za pomocą jednego kliknięcia! Ty decydujesz, które aspekty mają zobaczyć konkretni odbiorcy docelowi, i sprawiasz, że Twoje doświadczenie ma znaczenie, zwiększając jego trafność. Platforma Work X ułatwia wszystko, co jest potrzebne do umożliwienia współpracy (np. płace, recenzje, dopasowanie, kuratorstwo i komunikacja).

Aby mieć pewność, że osobiste NFT mogą być używane wszędzie, użytkownicy nie są związani z platformą Work X, aby udowodnić autentyczność swoich umiejętności. Work X będzie funkcjonować jako otwarta platforma, na której ludzie będą mogli używać swoich NFT do bezpośredniego dopasowania do pracy.

„Daniel de Witte, CTO i współzałożyciel Work X, opisuje, że wprowadzając ogólny standard, inne projekty mogą również wykorzystać tę technologię, aby uwolnić swoich użytkowników od często zamkniętych silosów. Ponieważ Work X będzie również oferować wciągającą współpracę w ramach placów zabaw Metaverse, ten ogólny standard umożliwia prawdziwe podróże w Metaverse, nie tylko z wymiennymi NFT, ale także z czymś znacznie bardziej osobistym; Twoja tożsamość. Będąc w stanie zaprezentować i przełączać się między różnymi zestawami odpowiednich osiągnięć, umiejętności lub doświadczenia w różnych sytuacjach, ludzie mogą szybko dostosować się do dowolnego świata metawersu, do którego chcą podróżować”.

Work X niedawno z powodzeniem pozyskał 1,8 mln USD i wkrótce rozpocznie kolejną rundę swojej prywatnej sprzedaży. Zgłoś się do białej listy tutaj, a aby dowiedzieć się więcej o projekcie, odwiedź:

Stronie internetowej

Biały papier

Świergot

Średni

LinkedIn

Kontakt z mediami:

Rik Rapmund

Rik@workpi.com


To jest informacja prasowa. Czytelnicy powinni dołożyć należytej staranności przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w komunikacie prasowym.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy