14 dni temu

Kolejny krach w branży kryptograficznej

Sfera kryptograficzna jest domem dla niezliczonych protokołów, które szaleją ze sobą, aby okazać się najwyższym w walce z rywalem. Podczas gdy większość protokołów koncentruje się na DeFi, NFT, metaverse i grach. Platformy takie jak VeChain wykonują ruchy kontrastujące ze stadem.

VeChain, znany ze swoich przypadków użycia w branży łańcucha dostaw, wkracza teraz w gatunek stabilnych monet. Inicjatywa pomogła firmie pozyskać zainteresowania mas we wspólnocie. Doprowadziło to do awarii serwera spowodowanej napływem ruchu próbującego zarejestrować się w witrynie. Z drugiej strony technologia nadal bawi maniaków, ponieważ użytkownicy wykorzystują ją do tworzenia figitali NFT.

Czy VeChain VeUSD będzie katalizatorem wyścigu byków?

Rok 2022 rozpoczął się zdrową nutą dla VeChain, fundacja wcześniej wspomniała o swojej rodzimej stabilnej monecie VeUSD. Oczekuje się, że stabilna moneta, która jest teraz zdemistyfikowana, będzie narzędziem, które uwolni potencjał DeFi VeChain. VeUSD będzie przestrzegać podstawowych zasad ekosystemu, którymi są skalowalność, zrównoważony rozwój i wszechstronność.

Zespół badawczo-rozwojowy pracuje również nad aktualizacją do blockchainu VeChain Thor o nazwie: „POWIERZCHNIA” (PoA 2.0). Co eskortowałoby bezpieczną adaptację przypadków użycia i bezwidełkowe podejście do przedłużania łańcucha. Oczekuje się, że VeUSD pomoże VeChain Thor na wiele sposobów.

Przytłaczająca liczba użytkowników próbujących zarejestrować się w VeUSD w witrynie doprowadziła do jej awarii. Fundacja przygotowała kilka ekscytujących wydarzeń podczas premiery VeUSD. Użytkownicy, dla których muszą się zarejestrować i wykonać KYC w celu utworzenia konta i być w stanie wybić / wypalić VeUSD.

Z drugiej strony VeChain wyróżnia się w świecie fizycznym i cyfrowym dzięki swojej technologii IoT i solidnym podstawom. Użytkownicy stosują również tę technologię do tworzenia phygitals NFT . Ponadto protokół wcześniej zademonstrował ponad 1100 transakcji w jednym bloku przetwarzającym produkty dla giganta sklepów detalicznych. Co może skłonić organizacje do zbadania żywych możliwości.

Podsumowując, VeChain robiący rundy na platformach publicznych kusi użytkowników i hodowców VET. Stabilna moneta jest ustawiona na gramofony dla mistrza technologii łańcucha dostaw. Jak wcześniej informował CoinPedia , VeChain jest powiązany z największymi gigantami, takimi jak BMW Group, Deloitte, Walmart China, między innymi. Technologia może powitać kilka innych marek do końca 2022 roku.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy