21 dni temu

Czy Ethereum Killers staną na czele drugiego co do wielkości krypto w 2022 roku?

Świat monet wydaje się rozstawać ze swoimi wyraźnymi cechami. Którzy zwolennicy z branży od jakiegoś czasu powtarzają. Zmiana jest uzasadniona, ponieważ cykle rynkowe, postrzeganie przez inwestorów aktywów cyfrowych i różnorodność biznesu ewoluują. Dlatego rozwój łańcuchów bloków i strategii stale postępuje.

Sukcesywnie, w miarę jak udział dominacji Bitcoina ustępował miejsca dominacji Ethereum. Podobnie jak dowództwo Ethereum na froncie usług użyteczności publicznej, które otrzymuje silną konkurencję ze strony nowych protokołów. Którzy wspinają się po szczeblach rankingów kapitalizacji rynkowej. Tymczasem braki w kodach Ethereum budziły niepokój maksymalistów.

Czy kartel zabójców Ethereum zastąpi dziedzictwo Ethereum?

   Poważna aktualizacja protokołu Ethereum, pomagająca platformie przejść do ETH 2.0, była potrzebą godziny. W trakcie grzybobrania projektów. Pożeracz gazu rozstawał się z licznymi nadchodzącymi projektami. Jako pretendenci są teraz lepszą wersją króla altcoinów. I starają się wykonywać te same zadania lepiej niż te drugie.

Liczne projekty, takie jak Avalanche, Solana, Polkadot ewoluują jako zabójcy Ethereum. Z drugiej strony Polygon uważany za internet blockchainów Ethereum otrzymuje kawałek tortu Ethereum. Kilka projektów, takich jak Avalanche i Solana, stało się jabłkiem inwestorów z głębokimi kieszeniami. Ceny SOL i AVAX wzrosły odpowiednio o 14,0535,5% i 3625,5% od początku roku.

Zwolennik z branży cytuje, że cyfrowe aktywa, takie jak Solana i Avalanche, mają przewagę dzięki dużym kieszonkowym funduszom. Ponieważ protokoły te są wystarczająco scentralizowane, aby można je było sprowadzać masowo z większymi rabatami. Ponadto oferty protokołu były wisienką na torcie dla inwestorów venture capital, wielorybów i sprzedawców detalicznych.

Tymczasem protokoły takie jak między innymi Ethereum, Cosmos są zdecentralizowane w przypadku takich narracji. Jednak w narracji pojawi się zwrot akcji wraz z uruchomieniem ETH 2.0, za którym tęsknili koneserzy z krypto-wersu.

Podsumowując, natomiast połączenie Ethereum z PoS jest dalekie od wzroku. Inne blockchainy mają w pobliżu ogromne możliwości. Z drugiej strony firma może również obserwować bodźce w scentralizowanych projektach. Możemy spodziewać się przeciągania liny między protokołami warstwy 1 a protokołami warstwy 2 w 2022 roku. To powiedziawszy, 2022 może oznaczać rok, w którym nastąpią rewolucje w branży.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy