22 dni temu

Czy 2022 podniesie SHIB do 1 centa? Podobnie jak w samym 2021 r., 410 bilionów Shib Inu spłonęło prawie 41% początkowej dostawy

41,03006% tokenów Shiba Inu zostało spalonych z początkowej podaży 1 biliarda w 2021 roku.

Shiba Inu (SHIB) token, który został stworzony jako moneta memowa i konkurent Doge w sierpniu 2020 r. Pod kierownictwem „Ryoshi”, zamknął rok 2021, spalając 410 273 539 992961 tokenów shib z 3 412 transakcjami.

Moneta memowa szybko zyskała pewną reputację na początku 2021 roku, przyciągnęła uwagę inwestorów po zaangażowaniu osobistości takich jak Elon Musk i Vitalik Buterin.

Po uruchomieniu całkowita podaż Shiba Inu została ustalona na 1 biliard. Później zespół Shiba Inu podarował Vitalikowi Buterinowi połowę całkowitej podaży SHIB. Niektórzy uznali to za „wyczyn marketingowy”.

W odpowiedzi na prezent Vitalik Buterin wydał następujące oświadczenie 17 maja 2021 r.:

„Postanowiłem spalić 90% pozostałych tokenów Shiba w moim portfelu. Pozostałe 10% zostanie wysłane do (jeszcze nie zdecydowanej) organizacji charytatywnej o podobnych wartościach do ulgi kryptograficznej (zapobieganie utracie życia na dużą skalę), ale o bardziej długoterminowej orientacji.

Vitalik Buterin ogłosił później darowiznę w wysokości 50 bilionów tokenów SHIB (o wartości około 1,2 miliarda dolarów w tamtym czasie) indyjskiemu funduszowi pomocy na COVID-19, założonemu przez założyciela Polygon, Sandeepa Nailwala.

Po tych wiadomościach ruch oparzenia Shiba Inu zaczął rosnąć i powoli spalanie nabrało tempa. Niektóre firmy internetowe, takie jak Nowpayments , Newegg i Bigger Entertainment, zaczęły przyczyniać się do spalania tokenów Shiba Inu. Niektórzy YouTuberzy, tacy jak YourPop, Richskies itp., również wzięli na siebie odpowiedzialność za spalenie tokena Shiba Inu (SHIB), wnosząc od 20% do 50%, a nawet 100% swojego zysku, dopóki cena tokena Shiba Inu nie osiągnie co najmniej 1 cent.

Teraz spalanie Shib tokena ruchu jest w pełnym ruchu w grudniu 2021 alone 2,072,852,914 tokeny Shib zostały spalone z 349 transakcji.

Pytanie brzmi, czy cena Shiba może osiągnąć 1 centa przy tak ogromnych spaleniach, czy nie?. Odpowiedź zdecydowanie brzmi tak, ale potrzebujemy kogoś takiego jak Vitalik w 2022 roku, który może spalić biliony tokenów. Mogą istnieć szanse, że zespół SHIB oficjalnie ogłosi jakiekolwiek masowe spalenie w tym roku, jeśli coś takiego się stanie, cena SHIB nie tylko wzrośnie, ale także SHIB zostanie masowo przyjęta w bezprecedensowy sposób.

Ponadto czołowe giełdy kryptograficzne, takie jak Coinbase, Binance i Kraken, wystawiły Shiba Inu w 2021 roku. Istnieje więcej niż kilka szans, że Robinhood wkrótce dołączy do innych wiodących giełd, które wymieniają Shiba.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy