10 dni temu

Dlaczego Metavatary zrewolucjonizują rynek gier kryptograficznych Play-To-Earn?

Gry i historie są nieodłączną częścią tego, co czyni nas ludźmi. Na przykład jesteśmy przez nie otoczeni w naszym codziennym życiu. Każdego dnia pochłaniamy fragmenty wiadomości, ceny akcji, klipy wideo, kulturę lub plotki. W rezultacie internet coraz bardziej przypomina grę społecznościową. Ponadto nawiązujemy kontakty, komunikujemy się, kupujemy rzeczy, pracujemy i zarabiamy na życie, korzystając z narzędzi programowych.

Blockchain to podstawowa technologia rozwoju trzeciej wersji Internetu. W rezultacie „internauci” nazywają to Web 3.0. Umożliwi aplikacje i przypadki użycia, które nie są możliwe w dzisiejszym Internecie. Gry są jednym z największych przypadków użycia Internetu, a ich łańcuch bloków, NFT i kryptowaluty na zawsze zmieniły gry. Pozwól nam zrozumieć dlaczego, w poniższych sekcjach.

Problem z „tradycyjnymi” grami innymi niż krypto

Większość udanych gier skupia się na modelach biznesowych, a nie na zaangażowaniu użytkowników. W rezultacie zasady lub wytyczne mogą ulec zmianie. Ponadto gracze zostają zbanowani lub zabronieni bez swojej winy. Scentralizowane korporacje mogą nadużywać danych użytkowników. Dlatego te problemy sprawiają, że użytkownicy czują się tak, jakby cała ich ciężka praca, czas i pieniądze były bezużyteczne. Użytkownicy stają się sfrustrowani, nie mogąc przełożyć swoich pasji na produktywne zainteresowania.

Nowa era gier

Zastosowania łańcucha bloków oznaczają, że nadeszła rewolucja w grach typu „graj, aby zarobić”. 2021 był rokiem przełomowym dla NFT i gier typu „graj, aby zarobić”. Tak, możesz zarabiać pieniądze grając w gry. Dlatego jeśli będziesz dobrze grać, możesz stać się popularnym liderem gry. Poza tym możesz zdecydować, jak powinny działać, współpracując z innymi graczami z całego świata.

Dlatego granie w grę „odtwórz, aby zarobić” polega na budowaniu od podstaw wirtualnej gospodarki. Użytkownicy mogą wytwarzać przedmioty i przedmioty, kupować i sprzedawać je innym oraz przestrzegać zasad gry, aby być lepszym. Co więcej, rok 2022 zapowiada się na przebój w grach, w których można zarobić. Lepsze projekty tworzą fanów, a więcej osób wchodzi do światów NFT i kryptowalut.

Co to są metavatary?

Gra, w której można zarobić, Metavatars, to zbiór 7777 postaci NFT. Według zespołu są one częścią nowego świata, podzielonego na 4 rasy, 3 klasy, ponad 230 cech i 5 poziomów rzadkości. Chociaż pierwotni właściciele, którzy kupują te NFT, uzyskują dostęp do wielu korzyści, jak wspomniano poniżej, mogą one również zyskać na wiele innych sposobów.

  • Mogą otrzymać NFT z nadchodzących kolekcji. W rezultacie posiadacze rzadkich Metavatarów lub wyższych otrzymują nagrody za bycie wczesnymi użytkownikami.
  • Subskrypcja wstępnej oferty monet (ICO) tokena Metavatars: tokenomika projektu zostanie wydana w drugim kwartale finansowym 2022 r.
  • Wczesny dostęp do wczesnej wersji gry: wersja alfa ma ukazać się w pierwszym kwartale finansowym 2023 r.
  • Dostęp do unikalnego i dochodowego programu obstawiania w celu generowania pasywnego dochodu

Poznaj NFT

Gra Metavatar jest domem dla 4 ras, z których każda ma swoje własne cechy, cechy i cechy.

Haralowie

Są najbardziej cywilizowaną rasą w metawersie. Będąc domem dla naukowców i polityków, okupują Królestwo Scarlex. Miasto Scarlex jest najbardziej rozwinięte i najlepiej prosperujące spośród wszystkich innych.

Kodeks

Zgodnie z legendą, Codix został wygnany ze Scarlex na rozkaz Haralsa. Przede wszystkim wyglądają inaczej niż inne rasy, ponieważ w ich ciała wstrzyknięto substancję. Podobno to Arlox wygnał ich osobiście. Ich wygnanie w królestwie Lumindoru doprowadziło ich do Magvan. To podziemne miasto oparów, krzyków i niebezpieczeństw.

W rezultacie zawsze planują zemstę na innych rasach.

Arlox

Są uzbrojoną rasą Harala i przysięgli ich chronić. Mieszkają w stolicy Vicale Hills, mieście Arwa. Ich siedlisko jest regionem spokojnym i wolnym od konfliktów. Ich obowiązki to szkolenie, dyscyplina i sprawiedliwość. Wysyłają najlepszych wojowników do uzbrojonych grup królestwa Scarlex.

Kobasi

Legendy nie mówią o Koba. Znajdujący się w górach Ximon są odosobnioną rasą. W rezultacie ich strukturom politycznym i handlowym brakuje wyrafinowania P403. Znani ze swojej agresji, żyją w suchym regionie. Są obrońcami metawersu przed innymi wszechświatami i gatunkami.

W kierunku otwartego świata Metaverse

Gra MMORPG typu „graj, aby zarobić” będzie dostępna dla użytkowników od lutego. Poniżej wyjaśniliśmy niektóre funkcje projektu i wymieniliśmy jego plan rozwoju:

  1. Premiera 7777 NFT w ramach kolekcji Metavatar Origins ma miejsce na początku lutego 2022 r. Na przykład każdy Metavatar ma określone bonusy w zależności od rzadkości, klasy i rasy NFT
  2. Ustanowienie Zdecentralizowanej Organizacji Autonomicznej (DAO) poprzez utworzenie rady wyższej. Co więcej, proces rozpocznie się od pierwszych 333 Metawatarów na P403.
  3. 500 000 USD środków ma być przechowywanych jako rezerwa gotówkowa w banku Scarlex. Poza tym społeczność wyda fundusze na projekty budowlane dla społeczności i będzie głosowana zgodnie z rządem.
  4. Ponadto wydanie dokumentu użytkowego dla wszystkich metawatarów NFT

Wniosek

Gatunek gier „odtwórz, aby zarobić” łączy w sobie to, co najlepsze w technologiach NFT i blockchain. W rezultacie pozwala ludziom na posiadanie zasobów i danych w grze. Dlatego ten model zwiększa zaangażowanie użytkowników i utrzymuje użytkowników na dłuższą metę. Motywuje użytkowników do współtworzenia przyszłości gry. To idealny model, w którym wygrywają wszyscy.

NFTically to usługa B2B Saas, która zapewnia dostosowane rozwiązania dla przedsiębiorstw, marek, artystów, graczy i twórców w celu uruchomienia własnych rynków NFT.

Można połączyć z zespołem NFTically na Niezgody i Telegram .

Źródło: www.nftically.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy