15 dni temu

White Label Solution Wecom wybiera firmę ProBit Global jako partnera międzynarodowego

Infrastruktura BaaS Wecom zadebiutował na ProBit Global po otwarciu rynków handlowych 28 grudnia. Projekt zapewnia narzędzia typu blockchain typu white label, aby dostosować ogólny rozwój platformy i partnerów stowarzyszonych, omijając scentralizowane przeszkody różnych branż biznesowych.

Token WCO oparty na ERBN zapewni użytkownikom udział w zarządzaniu, jednocześnie łącząc zbiórki funduszy i potencjalnych zwolenników poprzez podstawowe dostosowanie biznesowe i możliwości wsparcia.

Włączając elementy blockchain, takie jak inteligentne kontrakty i księga upoważniona, Wecom pomoże starszym firmom ominąć scentralizowane procesy oparte na przejrzystym medium wyceny zapewniającym wszechstronne narzędzie płatnicze.

Zespół połączy różne branże biznesowe za pomocą łatwej do wdrożenia floty narzędzi blockchain z podstawową podstawą, aby przyspieszyć innowacje w globalnych przedsiębiorstwach.

O WECOM

Platforma Wecom wspiera transakcje i współpracę business-to-business. Gdy wiele firm współpracuje ze sobą, powstaje większa wartość. Jeśli chodzi o WECOM, rozwój firmy to rozwój platformy Wecom. Przedsiębiorstwa i startupy, które będą współpracować z WECOM zostaną ujawnione już wkrótce. Mają mocne strony w edukacji, badaniach i rozwoju blockchain, handlu, chemii, rekreacji, żywności, IT, finansach i metabusie i współpracują z WECOM.

O PROBIT GLOBAL

ProBit Global to 20 najlepszych giełd kryptograficznych na świecie obsługujących entuzjastów kryptowalut z nieograniczonym dostępem do handlu i kupowania Bitcoin, Ethereum i 700+ altcoinów na ponad 1000 rynkach.

PROBIT GLOBAL TO MARKA, KTÓRA ZAUFALI MILIONY UŻYTKOWNIKÓW

200 000+ członków społeczności 1 000 000+ miesięcznie aktywnych użytkowników 3 000 000 odwiedzających miesięcznie 50 000 000 użytkowników na partnerskich agregatorach i portfelach, takich jak CoinMarketCap Interfejs użytkownika wielojęzycznej strony internetowej obsługującej 41 różnych języków Wsparcie marketingowe i społecznościowe w 8 kluczowych językach

Dołącz do naszych aktywnych programów i zyskaj ogromne korzyści!

1. Zniżka opłaty transakcyjnej : kup PROB , płać opłaty transakcyjne za pomocą PROB i uzyskaj zaledwie 0,03% opłaty transakcyjnej 2. Program poleceń: Zarabiaj 10-30% opłat transakcyjnych za polecanie znajomych do ProBit 3. ProBit Exclusive : Subskrybuj 50% zniżki na Top 200 tokenów 4. Kampanie Auto Hold : Trzymaj tokeny i uzyskaj 6% rocznych zwrotów

ProBit globalny: www.probit.com Telegram ProBit: https://t.me/ProbitEnglish

Źródło: coincheckup.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy