10 dni temu

Gdzie spadnie cena Bitcoina (BTC)? Pro Analyst przewiduje, jak nisko może spaść cena Bitcoina

Bitcoin ( BTC ) stracił prawie 10% swojej wyceny, zaczynając pod koniec 5 stycznia, prowadząc do nowego najniższego poziomu w miesiącu na poziomie 42 761 USD. Czołowa kryptowaluta konsoliduje się poniżej 50 000 USD od prawie miesiąca, a krytycy wierzą, że jak w każdym poprzednim cyklu, w którym byliśmy na szczycie rynku w październiku, cena może od tego momentu tylko spaść. Jednak wybitny analityk kryptograficzny Credible Crypto uważa inaczej i powiedział, że BTC jest obecnie kilka miesięcy od szczytu rynku.

Credible Crypto w swoim nowym filmie z analizą mówił o głównych możliwych czynnikach z przeszłości wraz z cyklem rynkowym, który obecnie śledzi Bitcoin. Na początku analityk wskazał, że obecnie znajdujemy się w czwartej fali cenowej cyklu byka, gdzie każdy cykl byka widział co najmniej pięć.

Analityk zwrócił uwagę, że po każdym cyklu hossy i wszechczasowym szczycie rynek widzi ogromną korektę powyżej 80-90%. Jednak po każdym cyklu byka spadek ceny nigdy nie dotyka ATH z poprzedniego cyklu i zgodnie z tą teorią, spadek z obecnego szczytu BTC spowodowałby, że cena spadłaby poniżej 20 000 USD, czyli poniżej ATH z 2017 roku. Zwrócił również uwagę, że z każdym cyklem byka spada cena po skurczeniu się ATH.

Analityk przewiduje szczyt rynku bitcoinów o wartości 100 000 USD

Po zdemontowaniu wcześniejszych teorii na temat możliwego szczytu rynku w grudniu, Credible krypto skupiło się na bieżącym trendzie rynkowym i tym, jak BTC jest przeznaczone na piątą falę, w której każda fala tworzy nowy ATH, zanim zobaczy zjazd tuż powyżej poprzedniej fali. wysoki. BTC znajduje się obecnie na szczycie czwartej fali i widzi korektę z góry, która może spaść nawet do 41 000 USD, ale oczekuje się, że piąta fala osiągnie szczyt na 105 000 USD, a następnie zobaczymy szczyt rynkowy.

Bitcoin
Źródło: Wiarygodne krypto

Wiarygodne krypto powiedziało, że czwarta fala utworzy trójkątny wzór cenowy, a wybicie z niego doprowadzi do piątej fali.

Bitcoin
Źródło: Wiarygodne krypto

Bitcoin w momencie pisania tego tekstu był sprzedawany po 43 063 USD, z 7% spadkiem w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy