25 dni temu

Gdzie kupić Bitcoin dla Firm?

Bitcoin (BTC) i inne kryptowaluty rozwijają się na całym świecie, a firmy chciałyby uzyskać do nich dostęp. Jednak rynek kryptowalut został zbudowany dla inwestorów detalicznych, a nie dla korporacji. Może to być jeden z powodów, dla których firmy pozostają w tyle, jeśli chodzi o adopcję Bitcoina. Dostęp do Bitcoin dla firm to coś, co powinniśmy dokładnie przeanalizować i zrozumieć.

Istnieje jednak kilka sposobów, w jakie firmy mogą uzyskać dostęp do Bitcoin dla firm. Oczywiście posiadanie niewielkich ilości wirtualnych walut nie stanowi problemu. Jednak, jeśli chodzi o przechowywanie dużych kwot pieniędzy (ponad 25 000 $), bardzo ważna staje się wiedza, jak to zrobić. W tym przewodniku podzielimy się z Tobą wszystkimi informacjami, które powinieneś wiedzieć o Bitcoin dla firm.

Bitcoin dla firm

Rynek kryptowalut dotarł do dużej liczby użytkowników i osób prywatnych na całym świecie. Miliony inwestorów detalicznych kupiły Bitcoin i inne wirtualne waluty, ale małe, średnie i duże firmy pozostają w tyle.

Istnieją różne przyczyny tej sytuacji. Uzyskanie dostępu do Bitcoin dla firm było zwykle trudniejsze niż dla inwestorów detalicznych. Jedna z głównych obaw dotyczy standardów bezpieczeństwa (szczegóły omówimy w dalszej części tego postu). Zazwyczaj duże firmy nie są w stanie przechowywać Bitcoina.

Bitcoin

Jak już wiemy, korzystanie z giełdy kryptowalut i przechowywanie naszych środków nie jest najlepszą opcją. Rzeczywiście, istnieje różne ryzyko pozostawienia Bitcoina na giełdzie kryptowalut. Bitcoin dla firm wymaga od firm upewnienia się, że chronią swoje fundusze przed atakami lub włamaniami ze strony osób trzecich.

Tutaj kluczową sprawą staje się skorzystanie z usług doświadczonego brokera i firmy. Firmy nie chcą mieć pieczy nad swoimi Bitcoinami, chcą, aby ktoś zrobił to za nich. Dlatego istnieje kilka firm oferujących usługi maklerskie i powiernicze. To jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie Bitcoina dla firm.

Kolejną rzeczą, którą warto wziąć pod uwagę w przypadku Bitcoina dla firm, są przepisy. Firmom nie jest łatwo obsługiwać Bitcoin na nieuregulowanym rynku. Dlatego bardzo ważne byłoby dla nich znalezienie brokerów i usługodawców, którzy obecnie działają z niezbędnymi licencjami i przestrzegają wszystkich przepisów.

Jak kupić Bitcoina jako firmę?

Kupowanie Bitcoina jako firmy może być trudną rzeczą. W tej chwili istnieje kilka giełd kryptowalut, które oferują firmom usługi korporacyjne. Pozwoliłoby to firmom otworzyć konto na giełdzie kryptowalut i kupić Bitcoin.

Chociaż może to być świetny sposób na zakup BTC, może nie być idealny. Uzyskanie dostępu do Bitcoin dla firm to coś, co wymaga wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu i obsłudze walut cyfrowych. Pomimo tego, że firma chce mieć kontakt z Bitcoinem, nie oznacza to, że ma czas i wiedzę, aby upewnić się, że przestrzega wszystkich standardów bezpieczeństwa.

Trzymanie kryptowalut na giełdzie kryptowalut jest niebezpieczne. Giełdy zostają zhakowane i mogą doświadczyć różnego rodzaju awarii. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że Bitcoin kupiony przez firmę jest przechowywany w chłodni zgodnie z niezbędnymi procedurami bezpieczeństwa, aby uniknąć możliwych problemów.

Jest to coś, co można zrobić za pomocą powierników kryptowalut lub brokerów kryptowalut, którzy przez cały czas chronią Twoje środki. Zmniejszyłoby to możliwe problemy, które mogą wyniknąć z posiadania własnego Bitcoina przez firmę.

Nie zapominajmy, że utrzymanie kontroli nad Bitcoinem nie jest rzeczą łatwą. Dlatego uzyskanie dostępu do Bitcoin dla firm wymaga wiedzy i doświadczenia w tej kwestii. W tym miejscu bardzo ważne byłoby znalezienie odpowiednich firm, które oferowałyby inwestorom możliwość obsługi swoich funduszy bez martwienia się o ataki, włamania lub inne rodzaje problemów.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Bitcoina?

Kupując Bitcoin jako firmę, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Bitcoin to stosunkowo nowa klasa aktywów, która rozwija się w ciągu ostatniej dekady. Firmy kupują Bitcoin od kilku lat, ale jest kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę.

Standardy bezpieczeństwa (powiernictwo Bitcoina)

Jeśli chodzi o przechowywanie bitcoinów dla firm, z pewnością trzeba wiedzieć, że fundusze są odpowiednio przechowywane. Używanie giełdy jako firmy może być w pewnym stopniu ryzykowne, dlatego brokerzy i firmy oferujące usługi powiernicze Bitcoin są najlepszymi dostępnymi opcjami.

Korzyści Bitcoin z otrzymywania płatności w krypto Bitcoin ETF

Ci dozorcy upewnią się, że wszystkie standardy bezpieczeństwa są spełnione. Obejmuje to wykorzystanie portfeli sprzętowych i dodatkowe zabezpieczenia dla klientów, którzy chcą chronić duże sumy bitcoinów i innych wirtualnych walut.

Na przykład jednym ze sposobów ochrony kryptowalut jest używanie portfeli sprzętowych, które nie są połączone z Internetem. Te portfele sprzętowe są bardzo ważne dla tych inwestorów, którzy obsługują duże ilości wirtualnych walut. Im większa liczba posiadanych BTC, tym bardziej jest to konieczne.

To jest coś, co mogą zaoferować wyspecjalizowani opiekunowie. Pomimo tego, że giełdy twierdzą, że przechowują środki użytkowników w chłodniach, niekoniecznie musi tak być. Ponadto niektóre firmy współpracują już z firmami ubezpieczeniowymi, które umożliwiają ochronę środków w przypadku włamania lub ataku.

Zrozumienie, w jaki sposób powiernicy Bitcoin oferują rozwiązania klientom, jest bardzo ważne. W dłuższej perspektywie ci powiernicy będą mogli wprowadzać nowych klientów i użytkowników, którzy chcieliby kupować i obsługiwać wirtualne waluty w zgodny sposób. Jeśli chcesz kupić Bitcoin jako firmę, to powiernik kryptowalut będzie kluczowym partnerem Twojej firmy w dłuższej perspektywie.

W ostatnich latach firmy przestrzegały standardów rynkowych, aby oferować jedne z najlepszych rozwiązań w zakresie przechowywania kryptowalut. Mimo to nie jest łatwo znaleźć jurysdykcje, w których obowiązują określone zasady dla opiekunów. Dlatego tak ważne jest, aby firmy przestrzegały standardów rynkowych w zakresie bezpieczeństwa.

Regulamin kryptowalut

Bardzo ważne jest również uwzględnienie przepisów obowiązujących firmy na całym świecie w zakresie obsługi kryptowalut. Firmy muszą przestrzegać wszystkich przepisów, które ich dotyczą, aby móc obsługiwać wirtualne waluty.

Niektóre kraje i jurysdykcje mogą wymagać od firm korzystania z usług oferowanych przez firmy zajmujące się przechowywaniem kryptowalut. Istnieje kilka firm oferujących opiekę nad Bitcoinem. Jednak nie wszystkie z nich zostały uregulowane.

Rzeczywiście, usługi powiernicze również powinny zostać uregulowane. Ze względu na brak jasnych przepisów dotyczących walut wirtualnych może być trudno znaleźć wiarygodnego powiernika dla swoich kryptowalut. W związku z tym regulacje dotyczyłyby nie tylko firmy, która kupuje wirtualne waluty, ale także powierników oferujących rozwiązania do przechowywania kryptowalut.

portfel sprzętowy

Najlepszą rzeczą dla firm, które chcą kupić Bitcoin, jest poszukiwanie licencjonowanych firm, które działają zgodnie z lokalnymi przepisami i które są zgodne ze wszystkimi niezbędnymi standardami do obsługi wirtualnych walut. To niezwykle ważne. Jeśli wystąpi problem z Twoimi funduszami, możesz uzyskać niezbędną pomoc od lokalnych agencji regulacyjnych.

Ci, którzy chcą uzyskać dostęp do Bitcoin dla korporacji, potrzebują umów. Oznacza to, że ci usługodawcy, którzy nie są w stanie podpisać umowy z firmą, nie byliby w stanie postępować zgodnie ze wszystkimi przepisami i niezbędnymi standardami bezpieczeństwa.

Koszty utrzymania

Opłaty za zarządzanie są również bardzo ważne dla firm, które chciałyby uzyskać usługi od depozytariuszy kryptowalut. Rzeczywiście, każdy depozytariusz ma inne opłaty, które wahają się od 0,4% do nawet 1,2% za samo przechowywanie wirtualnych walut. Mogą istnieć inne firmy z niższymi opłatami.

Jako firma, jeśli chcesz kupić Bitcoin za pośrednictwem brokera, może on pobierać opłaty w zakresie od 2,5% do 8% w zależności od wolumenu i obsługiwanych kryptowalut. Opłatę tę należy doliczyć do opłaty za przechowywanie.

Firmy, które kupują Bitcoin za pośrednictwem licencjonowanego brokera, mają wiele zalet. Nie muszą się martwić o otwieranie i zarządzanie kontami na giełdzie kryptowalut. Brokerzy będą zajmować się wszystkimi formalnościami i transakcjami dla Twojej firmy. Dotyczy to małych, średnich i dużych firm. Brokerzy upewnią się, że obsługują Bitcoin i inne wirtualne waluty, korzystając z najlepszych giełd. Co więcej, brokerzy mogą również oferować usługi powiernicze, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał się martwić o sposób, w jaki przechowujesz swoje środki.

Brokerzy, którzy oferują jednocześnie usługi powiernicze, mogą być obecnie najlepszą opcją dostępną na rynku. Firmy te upewniają się, że uzyskasz najlepszą możliwą cenę zakupu Bitcoina i innych wirtualnych walut oraz że Twoje środki będą odpowiednio przechowywane.

Weź pod uwagę, że ta opłata za zarządzanie obecnie pokrywa koszty infrastruktury sprzętowej potrzebnej do przechowywania wirtualnych walut, zarządzania Twoim kontem, uiszczania ewentualnych opłat transakcyjnych i upewniania się, że Twoje środki są przez cały czas chronione. Niektórzy brokerzy oferują również możliwość codziennego kontaktowania się z nimi i uzyskiwania od nich ekskluzywnych informacji.

Usługi oferowane przez kustoszy

W ciągu ostatnich kilku lat Custodians rozwijali się na całym świecie. Dzięki ekspansji walut wirtualnych powiernicy poza powiernictwem oferują swoim klientom również różnego rodzaju usługi i rozwiązania.

Jedną z głównych usług oferowanych przez powierników jest możliwość korzystania przez klientów z API w celu uzyskania dostępu do wszystkich swoich informacji i konta. Jest to jednak możliwe tylko za pośrednictwem tych platform, które działają wyłącznie jako usługa powiernicza. W niektórych przypadkach brokerzy nie oferowaliby zarządzania API.

Obsługa Bitcoin dla korporacji wymaga od firm pewności co do oferowanych rozwiązań. Na przykład w niektórych przypadkach inwestorzy mogą preferować przechowywanie walut wirtualnych, które można by stawiać na różnych platformach internetowych. Te fundusze, które są postawione, oferowałyby inwestorom możliwość zarabiania nagród za pośrednictwem powierników.

Nie jest to jednak najbardziej tradycyjna usługa oferowana przez opiekunów. Zasadniczo, opiekunowie skupią się tylko na przechowywaniu i ochronie Twoich monet w bezpieczny sposób. Inni powiernicy mogą zaoferować Ci możliwość kupna i sprzedaży wirtualnej waluty za pośrednictwem agenta, który będzie pośredniczył w Twojej firmie.

Brokerzy i powiernicy również mogą ze sobą współpracować. W niektórych przypadkach firma powiernicza może również oferować usługi maklerskie. W niektórych innych przypadkach firma brokerska może również oferować inwestorom usługi powiernicze. Dlatego to Ty decydujesz, jakiego rodzaju rozwiązania potrzebujesz do obsługi wirtualnych walut.

Niektóre firmy mogą nawet oferować klientom możliwość nabycia różnych walut cyfrowych. Koncentrując się na Bitcoin, inni brokerzy i powiernicy mogą pozwolić Ci kupić Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) i wiele innych wirtualnych walut zgodnie z Twoimi potrzebami.

Wniosek dotyczący Bitcoin dla firm

Bitcoin jest obecnie jednym z największych aktywów na świecie, ale firmy zwykle nie wiedzą, jak uzyskać dostęp do wirtualnych walut, ponieważ kupowanie, przechowywanie i sprzedawanie bitcoinów i innych aktywów cyfrowych staje się dla nich bardzo trudne. Właśnie dlatego brokerzy i firmy powiernicze ułatwiają korporacjom kupowanie bitcoinów.

Jak widzieliśmy w tym artykule, istnieją różne rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy zarządzaniu zasobami cyfrowymi. Rozmawiamy o standardach bezpieczeństwa, przepisach, oferowanych usługach i prowizjach. Te rzeczy określiłyby całą działalność depozytariuszy i brokerów, którzy pozwalają firmom kupować i obsługiwać Bitcoin.

W przyszłości różne firmy zajmujące się kryptowalutami mogą oferować jeszcze większy zakres usług związanych z przechowywaniem bitcoinów i kryptowalut. Ważną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że firmy, które chcą kupić Bitcoin, mogą to zrobić już teraz, korzystając z usług brokerów i usług powierniczych, online i w zaledwie kilku prostych krokach.

Źródło: usethebitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy