22 dni temu

Gdzie zmierza cena Solana [SOL]?

Wraz z nadejściem nowego roku główny altcoin Solana najwyraźniej zmierzał do powolnego startu, ponieważ spadł o ponad 17% w ciągu zaledwie 3 dni, aby odzyskać 6% przy 179 USD w tym samym okresie. Wśród ambitnych przewidywań społeczności, cały rynek obracał się na zielono w pierwszym dniu 2022 roku, podsycając nadzieję na ekscytujący początek po nudnym grudniu.

W momencie pisania tego tekstu cena SOL zmieniała właściciela na 176 USD przy 24-godzinnym wolumenie transakcji wynoszącym 1,07 miliarda USD. Monety wzrosły o 1,81% w ciągu ostatnich 24 godzin. Solana zanotowała jednak spadek indeksu tygodniowego o 11,21%. Kapitalizacja rynkowa aktywów na 5. miejscu wyniosła 54 miliardy dolarów, zgodnie z danymi z Coinmarketcap . Jeśli chodzi o techniczne ceny, ogólny obraz nie wygląda zbyt ponuro.

Analiza techniczna ceny Solany

Z powyższego czterogodzinnego wykresu, w aspekcie handlowym, wskaźnik względnej siły również powtórzył byczą narrację w bliskiej perspektywie dla akcji cenowej aktywów.

Solana, ceniona za szybkość i bezpieczeństwo, ma jeszcze jeden powód do radości. Jeden z najszybciej rozwijających się portfeli zbudowanych dla zdecentralizowanych finansów, znany jako Phantom, odnotował niesamowity wzrost w 2021 r. Przy 1,8 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie w okresie 9 miesięcy. Poza tym w 2021 r. jego użytkownicy postawili na SOL o wartości ponad 16 miliardów dolarów, wymienili ponad 1,3 miliarda dolarów tokenów i dokonali ponad 55 milionów transakcji w swoich ulubionych aplikacjach dApps lub scentralizowanych aplikacjach.

Źródło: www.tronweekly.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy