13 dni temu

Co kryje się za wzrostem pracodawców oferujących pensje kryptograficzne?

Jak donosi NBC New York , coraz więcej młodych profesjonalistów chce zarabiać w krypto. A chcąc zwabić i zatrzymać talenty, myślący przyszłościowo pracodawcy spełniają to zapotrzebowanie.

Nawet zmienność cen nie osłabia entuzjazmu do zarabiania w kryptowalutach, co prowadzi wielu do zastanawiania się, co napędza ten trend.

Pracodawcy odpowiadają na potrzeby młodych profesjonalistów

W ostatnim czasie mnóstwo gwiazd sportu, a nawet polityków , ogłosiło zarabianie w krypto.

Segment NBC New York rozpoczął się od promocji od szerokiego odbiorcy LA Rams, Odella Beckhama Jr., w którym ogłosił, że przyjmuje swoją pensję w Bitcoin.

Jest to część umowy z Cash App, w ramach której Beckham Jr. popiera dostawcę płatności. Nie jest jedynym zawodnikiem NFL, który wybrał tę trasę. Jest też rozgrywający Green Bay Packers Aaron Rogers, New York Giants wycofujący Saquona Barkleya i reprezentujący NBA, rozgrywający Detriot Pistons Cade Cunningham, żeby wymienić tylko kilka.

NBC New York zwrócił uwagę na rosnący związek między sportem a kryptowalutami. I pomimo ryzyka zmienności, doszli do wniosku, że ludzie są gotowi do kompromisu dla potencjału zwyżkowego. Co więcej, mówią, że ci ludzie „po prostu chcą być jak sportowcy”.

„Jest bardzo niestabilny. Ale krypto ma wiele zalet i chcą skorzystać z tych zysków i pomysłu zarabiania w krypto, hej, niektórzy ludzie chcą po prostu być jak sportowcy i artyści, o których właśnie mówiliśmy.

Podobnie młodzi profesjonaliści z takim nastawieniem poruszają kwestię możliwości zarabiania w krypto. Szczególnie otwarci na ten pomysł wydają się pracodawcy w startupach.

„Wielu niezależnych wykonawców, artystów, osób pracujących w niepełnym wymiarze godzin i wykonujących różne prace, zastanawia się, czy mogą otrzymać wynagrodzenie w krypto, i korzystają z tego, jeśli jest to oferowane”.

Obstawianie domu na krypto

Były ofensywny sprzęt Carolina Panthers Russell Okung był pierwszym graczem NFL, który w grudniu 2020 r. otrzymał wynagrodzenie w Bitcoinach.

W tym czasie Okung zaczął tweetować wiadomości o libertariańskim charakterze . Doszedł również do wniosku, że krypto daje nadzieję w sfałszowanym systemie.

Przechodząc do teraz, Guardian niedawno opublikował artykuł zatytułowany „ Bez emerytury. Brak oszczędności. Bez przyszłości. Nic dziwnego, że stawiamy na kryptowaluty”, w którym autor Rohit Thawani szczegółowo opisał swoje zmagania jako młodego profesjonalisty, który starał się wyprzedzić.

Ze względu na rachunki medyczne, wysoki czynsz, inflację itd. Thawani wiedział, że jest w gorszej sytuacji niż jego rodzice. Postuluje, że rosnąca popularność krypto jest po części wynikiem młodych ludzi szukających rozwiązania w chaosie, jakim jest współczesne życie.

„Kryptowaluta to nasza szansa na wściekłość na tę maszynę”.

W związku z tym, w miarę jak system bestii będzie się rozrastał, co będzie się działo wraz z większym drukowaniem pieniędzy, tanim długiem, bankowością z rezerwą cząstkową, ponownym hipotekcją itp., jest pewne, że więcej osób przyjdzie do krypto w poszukiwaniu rozwiązania.

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy