25 dni temu

Co to jest ilość?

Quant mógł znaleźć brakujące ogniwo, aby wypełnić lukę między różnymi łańcuchami bloków. Dzięki opatentowanej technologii Overledger są na dobrej drodze do rozwiązywania problemów z interoperacyjnością na dużą skalę. Dowiedz się więcej o tym, jak zamierzają to osiągnąć.

Pokryty:

  • Co to jest ilość?
  • Jak działa ilość?
  • Partnerzy, sponsorzy i zespół
  • Tokenomika

Co to jest ilość?

Interoperacyjność zawsze była przedmiotem dyskusji, jeśli chodzi o technologię blockchain. Jednak bardziej niż kiedykolwiek staje się coraz bardziej oczywiste, że użytkownicy potrzebują łatwego sposobu na interakcję z wieloma łańcuchami bloków. Gilbert Verdian założył Quant Network, aby zapewnić rozwiązanie na poziomie instytucjonalnym.

Quant Network to pierwszy projekt, który rozwiązuje problemy z interoperacyjnością blockchain za pomocą systemu operacyjnego. Ich Overledger Operating System (OS) ma na celu zautomatyzowanie funkcji zaufania między kilkoma łańcuchami bloków i połączenie różnych sieci globalnych. W rezultacie duże sieci, takie jak usługi finansowe i opieka zdrowotna, mogą zoptymalizować przepływ pracy i zwiększyć wydajność dzięki Quant.

Technologia Quant Overledger
Ilość (2021, 30 czerwca). Sieć Overledger już działa! Pobrane z https://twitter.com/quant_network/status/1278063661601480705/photo/1

Niestety, większości technologii blockchain i Distributed Ledger Technologies (DLT) nadal brakuje bezproblemowej interoperacyjności między księgami wewnętrznymi a sieciami zewnętrznymi. Technologia Overledger firmy Quant ma działać jako „brakujące ogniwo” łańcucha bloków. Zaprojektowany, aby wypełnić lukę między różnymi łańcuchami bloków i oprogramowaniem dla przedsiębiorstw, Overledger OS to rozwiązanie typu plug-and-play, które nie wymaga od zespołów wdrażania żadnej nowej infrastruktury.

Wyjątkowość Quant polega na tym, że jest to projekt systemu operacyjnego bez łańcucha bloków. Co więcej, cała produkcja została uruchomiona w 2021 r. z Overledger 1.5, umożliwiając interoperacyjność MainNet i dostęp do łańcuchów bloków Bitcoin, Ethereum i Ripple.

ZALECANE: ANALIZA BITCOIN MIGAJĄCY SYGNAŁ ODWRÓCENIA PO GRUDNIOWYM WYCZERPANIEM

Jak działa ilość?

Firma Quant, będąca pierwszą na świecie bramą DLT dla przedsiębiorstw, oferuje technologię Overledger DLT Gateway . Ponieważ jednak Quant jest opatentowaną technologią, a nie projektem open source, mamy tylko ogólne informacje na temat działania ich systemu.

Zasadniczo technologia Quant Network składa się z dwóch głównych komponentów, Overledger OS i Overledger Network.

Overledger OS to bijące serce ekosystemu. Umożliwia użytkownikom tworzenie i dostęp do aplikacji wielołańcuchowych (mApps). Mapy składają się z umów traktatowych zamiast inteligentnych umów, takich jak dApps. Umowy traktatowe umożliwiają zbudowanie aplikacji przy użyciu wielu łańcuchów bloków, ponieważ umożliwiają interakcję z różnymi inteligentnymi umowami. Ponadto funkcje mApp zależą od łańcucha bloków, na którym jest zbudowany, a nie od systemu operacyjnego Overledger. Na przykład mApp zbudowana na Solanie i Bitcoin może przetwarzać 65 000 transakcji na sekundę, zapewniając jednocześnie użytkownikom pewne aspekty prywatności.

Sieć Overledger składa się z programistów i przedsiębiorstw korzystających z sieci Quant. Tutaj płacą roczną opłatę licencyjną za korzystanie z technologii. Użytkownicy mogą również sprzedawać swoje utworzone mApps i dane w Overledger Network Marketplace.

Sieć księgi ilościowej
Sekw. „Wartość poza spekulacją — dlaczego Quant ma potencjał, aby być niesamowitą inwestycją długoterminową”. Cryptoseq. Dostęp 23 grudnia 2021, https://cryptoseq.medium.com/value-beyond-speculation-why-quant-has-the-potential-to-be-an-incredible-long-term-investment-cb63f7d4706a

ZALECANE: INTEGRACJA WIELOKĄTÓW Z PRZEGLĄDARKĄ OPERA W CELU PRZYSPIESZENIA ADOPCJI WEB3

Partnerzy, sponsorzy i zespół

Gilbert Verdian , dyrektor generalny założyciel Quant, ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z usługami finansowymi, rządami i globalnymi przedsiębiorstwami w zakresie cyberbezpieczeństwa i innych technologii. Będąc zwolennikiem blockchain, dostrzegł potencjalne problemy, które mogą pojawić się podczas instytucjonalnej adopcji blockchaina i dążył do ich rozwiązania za pomocą Quant. Zebrał utalentowanych i doświadczonych profesjonalistów, takich jak Peter Marirosans, Martin Hargreaves i dr Luke Riley, aby stworzyć silny zespół.

Biorąc pod uwagę rozległe doświadczenie firmy Verdian i zespołu w świecie technologii, nie dziwi fakt, że Quant ma solidne partnerstwo w świecie biznesu. Poniżej wymieniono niektórych z najważniejszych partnerów Quant:

  • SIA, dobrze wykorzystywana księga hi-tech w publicznych i prywatnych organizacjach finansowych, nawiązała współpracę z Quant. Wspólnie zintegrowali infrastrukturę SIAchain z siecią, aby umożliwić usługi międzyplatformowe. Nadal jest w fazie rozwoju, ale odnieśli sukces w testach.
  • Platforma G-Cloud 12 firmy Crown Commercial Service wykorzystuje technologię Quant Overledger. Ponadto rząd Wielkiej Brytanii korzysta z technologii rozproszonej księgi (DLT) w celu pomocy przedsiębiorstwom, rządom i osobom fizycznym.
  • AUCloud współpracuje z Quant w celu opracowania krajowego łańcucha bloków w Australii.
  • Mayor's International Business Project of London & Partners zatwierdził Quant do pomocy w ich operacjach na całym świecie.
  • Amazon AWS Partner Network również połączył siły z Quant Network, aby zapewnić użytkownikom AWS Cloud większą elastyczność, skalowalność i niezawodność.

ZALECANE: POKAZY DANYCH POLYGON PRZEKROCZYŁ ETH W „WDROŻONYCH NOWYCH TOKENACH”

Tokenomika

QUANT (QNT) to token ERC20, który zapewnia cyfrowy dostęp do aplikacji i usługi. Aby zapłacić roczną opłatę licencyjną za platformę, uzyskać dostęp do Overledger OS, tworzyć i uruchamiać mApps, potrzebny jest QNT. Ponadto QNT działa jako klucz licencyjny umożliwiający dostęp do ekosystemu Quant i zarządzanie aplikacjami.

Szwajcarski Urząd Nadzoru Rynku Finansowego (FINMA) reguluje token QNT. Obecnie jest notowany na Binance, Coinbase i Kucoin.

Tyczyć:

Największym problemem jest tajemnica technologii Quant. Quant nie jest oprogramowaniem typu open source, więc musimy ufać ogólnym dostępnym informacjom. Nie ma również mapy drogowej dotyczącej tego projektu, a biała księga na tokenie jest niejasna. Jednak osiągnięcia Quant 2021 są imponujące.

Rozwiązanie problemu interoperacyjności blockchain to również dość konkurencyjny rynek. Mając to na uwadze, są również jedną z najszybciej rozwijających się sieci i stale zdobywają nowe partnerstwa. Jeśli Quant będzie nadal ulepszać i ulepszać swoją technologię, ma szansę konkurować z najlepszymi projektami interoperacyjności blockchain.

Gdzie kupić?

Możesz kupić QUANT za pośrednictwem wymiany KuCoin, podobnie jak kupujesz inną kryptowalutę. Możesz dokonać kupna rynkowego lub kupna z limitem. W przypadku zakupu z limitem określasz cenę, którą chcesz zapłacić, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane, gdy cena tokena osiągnie Twój limit. Jeśli chcesz szybko zdobyć token, możesz złożyć zlecenie rynkowe, w którym zgadzasz się zapłacić aktualną cenę i niemal natychmiast zrealizować zlecenie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem QUANT, możesz to zrobić, odwiedzając KuCoin lub Gate.io.

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy