miesiąc temu

Wojna słów staje się gorąca, gdy dyrektor generalny CryptoCom zdecydowanie krytykuje Coinmarketcap

Dyrektor generalny Crypto.com, Chris Marshalek, zganił CoinMarketCap za podanie nieprawidłowych informacji na temat wolumenów obrotu giełdowego.

Sprzeciw pojawił się po tym, jak Coinmarkecap przesunął giełdę Crypto.com na 14. pozycję.

„Wesołych Świąt dla zespołu CoinMarketCap który tydzień po mojej odpowiedzi na ich źle sformułowane Tweet rbitrarily zmniejszona nasza wymiana rankingu na 14. Jesteśmy 2nd / 3-gie na coingecko więc znacie gdzie szukać prawdziwej i rynku danych neutralnej”

Potwierdziliśmy, że na Coinmarketcap Crptocom znajduje się na 15. pozycji, podczas gdy na Coingecko jest na 2 miejscu jako najlepsza giełda pod względem dziennego wolumenu obrotu.

Problem pojawił się po raz pierwszy 15 grudnia, kiedy dyrektor generalny Crypto.com, Kris, poinformował Coinmarketcap, że ich dane giełdowe są nieprawidłowe. W odpowiedzi, zespół CoinMarketCap żartował, że może on mieć, aby anulować wywiad Forbes ponieważ sprawy, i zapytał: „Powiedziałeś, że do coinbase & cryptocom zbyt”

Odpowiadając na niepoważne zachowanie coinmarketcap, Kris powiedział:

„Nie musisz nam nic mówić – już pracujemy nad usunięciem niewiarygodnego strumienia cen CoinMarketCap z naszego produktu”.

Baby Doge, kolejna wschodząca moneta memu, opublikowała skargę, że Coinmarketcap odmawia weryfikacji podaży i popytu na bardziej zdecentralizowaną wersję coinmarketcap.

„Mamy bardzo podobny problem z CoinMarketCap, który odmawia weryfikacji naszych dostaw. Potrzebujemy zdecentralizowanej wersji. Na szczęście coingecko zweryfikowało Babydoge i pozostaje neutralnym źródłem! W rankingu 218 dzisiaj”

W 2020 roku Coinmarketcap został przejęty przez Binance. Przypominamy, że w lipcu 2020 roku CoinMarketCap umieścił Binance Coin na szczycie rankingu tokenów DeFi. Po krytyce w mediach społecznościowych usługa usunęła token bez podania żadnego powodu, dla którego został pokazany jako topowa moneta defi.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy