20 dni temu

WAGMI Games współpracuje z Cubix, aby stymulować innowacje w grach P2E

Gry WAGMI , wielołańcuchowa platforma gier kryptograficznych typu „play-to-earn”, której nazwa nawiązuje do popularnego akronimu kryptograficznego oznaczającego „Wszyscy mamy zamiar to zrobić”, współpracuje z cubix, wybitną firmą programistyczną z doświadczeniem w zakresie rozwiązań blockchain i tworzenia gier nftgaming. zbudować grę typu tower defense PVP.

Dlaczego Cubix?

Cubix to wysoko oceniana firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania z globalnym zespołem ponad 200 doświadczonych ekspertów branżowych, która obsługuje wiodące projekty, takie jak sapients, nintendo, walmart, microPets i inne.

Partnerstwo opiera się na wspólnym celu, jakim jest budowanie wysokiej jakości, doskonale skoncentrowanych i ekscytujących gier p2e.

Czy naprawdę nam się uda?

  Koncepcja gry WAGMI to pełna wyzwań fabuła bitewna osadzona w 3022 roku. Obcy odkryli „NiFe , element kluczowy dla ich przetrwania. To odkrycie uczyniło ludzi zagrożeniem dla ich egzystencji i nie cofną się przed niczym, by zawładnąć ziemią. Nadszedł czas, aby ludzie z całego świata zjednoczyli się i zaangażowali w sagę o przetrwanie ludzkości.

Stojąc ramię w ramię, Ziemianie tworzą obronę WAGMI, by walczyć z najeźdźcami. Uczestnicy gry obstawią token WAGMI, w którym zwycięzca wyłania się jako najwyższy.

Ta koncepcja gry będzie następować po serii, a premiera PVP w marcu 2022 r. będzie pierwszą. Faza pierwsza będzie grą typu tower defense, wzorowaną na Clash Royale (która ma ponad 500 milionów pobrań na całym świecie). Choć grafika będzie bardziej trójwymiarowa i realistyczna, fabuła będzie pierwszą częścią serii gier, a drugą flagową grą MMORPG 3D, której premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2023 roku.

Gra typu tower defense PVP będzie dostępna zarówno na Androida, iOS, jak i na komputery stacjonarne.

Napędzany technologią NFT i Blockchain

  Jako platforma gier P2E oparta na technologii blockchain, WAGMI Games ma rynek NFT, który jest zasilany przez token WAGMI, który jest dostępny zarówno jako tokeny BSC, jak i ERC.

Rynek NFT służy jako wyjątkowa platforma dla twórców i kolekcjonerów unikalnych zasobów w grze. Tutaj rola cubixa liczy się jeszcze bardziej, ponieważ firma znana jest ze swojego doświadczenia w tworzeniu gier nft.

WAGMI GRY PRZYSZŁE PROJEKCJE

  Oczekuje się, że rok 2022 rozpocznie się wraz z wydaniem kolekcji artystów WAGMI genesis w styczniu. Ta kolekcja zawiera zarówno rysunki ręcznie rysowane, jak i komiksy 3D, a po niej w tym samym miesiącu zostanie wydany kinowy zwiastun gry.

Ponadto w marcu 2022 r. zostanie wydana gra Mvp w grze tower defense, a rozwój 3D MMORPG ma się rozpocząć w kwietniu 2022 r. Kilka aktualizacji jest zaplanowanych na cały rok, a 3D MMORPG ma się rozpocząć w pierwszym kwartale 2023 r. .

Wreszcie, partnerstwo między WAGMI Games i Cubix wygląda obiecująco, z potencjałem stworzenia rewolucyjnej wydajności gier.

O Cubiksie

Z siedzibą główną na Florydzie w USA firma Cubix oferuje klientom na całym świecie innowacyjne produkty cyfrowe, które pomagają im osiągać ich cele. Od 2008 roku Cubix zbudował mnóstwo gier mobilnych, oprogramowania dla przedsiębiorstw, aplikacji mobilnych, gier NFT, aplikacji internetowych i witryn internetowych dla firm z różnych branż.

O grach WAGMI

WAGMI Games demonstruje rozległy plan dla swojej marki, który zasadniczo opiera się na blockchain i jego walucie. Oprócz cyfrowej obecności poprzez gry, inne formy nabiorą kształtu jako komiksy i powieści, które kształtują i budują jej obecność.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.WAGMIgame.io

Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy