14 dni temu

Prognoza cen Velas — czy VLX wkrótce osiągnie 0,65 USD?

  • Bycze prognozy cenowe VLX wynoszą od 0,5182 do 0,5851 USD.
  • Cena VLX wkrótce osiągnie również 0,65 USD.
  • Prognozy cen na rynku niedźwiedzi VLX na 2022 r. to 0,3693 USD.

W prognozie cen Velas (VLX) 2022 używamy statystyk, wzorców cenowych, RSI, RVOL i wielu innych informacji o VLX, aby przeanalizować przyszły ruch kryptowaluty.

Aktualny status rynkowy Velas

Według coingecko cena VLX wynosi 0,478 USD przy 24-godzinnym wolumenie obrotu wynoszącym 21 484 751 USD w momencie pisania tego tekstu. Jednak VLX spadł do 6,5% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Ponadto VLX ma w obiegu 2 245 778 571 VLX. Obecnie VLX handluje na giełdach kryptowalut, takich jak KuCoin, HitBTC, Gate.io, FMFW.io i Changelly PRO.

Co to jest Velas (VLX)?

Velas to oparty na sztucznej inteligencji blockchain delegowanego dowodu udziału (AIDPOS), platforma typu open source i szeroko zakrojony ekosystem zdecentralizowanych produktów. Velas pracuje nad dodaniem modułu AI jako dodatkowej warstwy, aby zapobiec znanym atakom poprzez spowolnienie łańcucha bloków, gdy atak na system jest w toku, i przyspieszenie systemu, gdy w sieci nie ma złośliwego zachowania.

Prognoza cen Velas (VLX) 2022

Velas zajmuje obecnie 114. pozycję na CoinGecko . Prognoza cen VLX 2022 wyjaśniona poniżej z godzinowymi ramami czasowymi.

Wzór opadającego klina VLX/USDT (źródło: Tradingview )

Spadający klin to byczy wzór, który zaczyna się od najwyższego szczytu i kurczy się, gdy cena spada. Jednak ten ruch cen tworzy stożek w dół. Kiedy szczyty i dołki trendu zbiegają się. To pokazuje, że ze względu na ogromny wolumen obrotu w tym czasie, cena VLX będzie nadal rosła, aw niedalekiej przyszłości przekroczy swoją najwyższą w historii cenę.

Obecnie VLX kosztuje 0,48 USD. Jeśli formacja się utrzyma, cena VLX może osiągnąć poziom oporu do 0,5418 USD i 0,5833 USD. Jeśli trend się odwróci, cena VLX może spaść do 0,4717 USD.

Poziom wsparcia i oporu Velas (VLX)

Poniższy wykres przedstawia poziom wsparcia i oporu VLX.

Poziom wsparcia i oporu VLX / USDT (Źródło: TradingView )

Z powyższego przedziału godzinowego wyraźnie widać, że poniżej znajdują się poziomy oporu i wsparcia VLX.

  • Poziom oporu 1 – 0,5442 USD
  • Poziom oporu 2 – 0,5851 USD
  • Poziom oporu 3 – 0,652 USD
  • Poziom wsparcia 1 – 0,4554 USD
  • Poziom wsparcia 2 – 0,4010 $
  • Poziom wsparcia 3 – 0,3693 USD

Wykresy pokazują, że VLX w ciągu ostatniego miesiąca odnotował zwyżkowy trend. Jeśli ten trend się utrzyma, VLX może biec wraz z bykami, wyprzedzając swój poziom oporu na 0,652 USD.

W związku z tym, jeśli inwestorzy zwrócą się przeciwko krypto, cena VLX może spaść do prawie 0,3693 USD, co jest sygnałem niedźwiedzi.

Prognoza cen Velas 2022 — RVOL, MA i RSI

Objętość względna (RVOL) VLX jest pokazana na poniższym wykresie. Jest to wskaźnik tego, w jaki sposób obecny wolumen obrotu zmienił się w okresie czasu w stosunku do poprzedniego wolumenu dla handlowców. Obecnie RVOL VLX znajduje się poniżej linii odcięcia, co wskazuje na słabszych uczestników obecnego trendu.

VLX/USDT RVOL, MA, RSI (Źródło: TradingView )

Co więcej, średnia krocząca (MA) VLX jest pokazana na powyższym wykresie. Obecnie VLX jest w niedźwiedzim stanie. Warto zauważyć, że cena VLX znajduje się poniżej 50 MA (krótkoterminowo), więc jest całkowicie w trendzie spadkowym. Dlatego w każdej chwili istnieje możliwość odwrócenia trendu VLX.

Tymczasem wskaźnik siły względnej (RSI) VLX jest na poziomie 29. Oznacza to, że VLX jest w stanie wyprzedaży. Daje to jednak inwestorom pewność, że mogą handlować bez obaw.

Prognoza cen Velas 2022 — ADX, RVI

Przyjrzyjmy się teraz średniemu indeksowi kierunkowemu Velasa (ADX). Pomaga zmierzyć ogólną siłę trendu. Wskaźnik jest średnią z wartości rozszerzającego się przedziału cenowego. System ten próbuje zmierzyć siłę ruchu cen w kierunku dodatnim i ujemnym za pomocą wskaźników DMI z ADX.

VLX/USDT ADX, RVI (Źródło: TradingView )

Powyższy wykres przedstawia ADX Velasa. Obecnie VLX leży w przedziale 72,16, a więc wskazuje na bardzo silny trend.

Z powyższego wykresu, Względny Wskaźnik Zmienności (RVI) VLX. RVI mierzy stałe odchylenie zmian cen w czasie, a nie zmiany cen. RVI VLX znajduje się poniżej poziomu 50, co wskazuje, że kierunek zmienności jest niski. W rzeczywistości RSI VLX jest na poziomie 29, potwierdzając w ten sposób potencjalny sygnał sprzedaży.

Porównanie VLX z BTC, ETH

Poniższy wykres przedstawia porównanie cen pomiędzy Bitcoinem, Ethereum i Velas.

Porównanie cen BTC Vs ETH Vs VLX (Źródło: TradingView )

Z powyższego wykresu możemy zidentyfikować trend ETH, BTC i VLX poruszający się na tym samym poziomie co trend. Oznacza to, że gdy cena BTC wzrasta lub spada, cena ETH i VLX również odpowiednio wzrasta lub spada.

Wniosek

Dzięki ciągłym usprawnieniom w sieci Velas możemy powiedzieć, że rok 2022 to dobry rok dla VLX. Z tego powodu zwyżkowa prognoza ceny Velasa w 2022 r. wynosi 0,58 USD. Z drugiej strony, niedźwiedzia prognoza ceny VLX na 2022 r. to 0,36 USD.

Co więcej, dzięki postępom i ulepszeniom w ekosystemie VLX, wydajność VLX wkrótce wzrośnie, osiągając 0,54 USD. Ale może również osiągnąć 0,65 USD, jeśli inwestorzy uznają, że VLX jest dobrą inwestycją w 2022 roku.

FAQ

1. Co to jest Velas?

Velas (VLX) to transakcyjny i oparty na sztucznej inteligencji projekt kryptograficzny wysokiego poziomu.

2. Gdzie można kupić VLX?

VLX jest notowany na wielu giełdach kryptowalut, w tym KuCoin, HitBTC, Gate.io, FMFW.io i Changelly PRO.

3. Czy VLX wkrótce osiągnie nowy ATH?

Dzięki ciągłym zmianom i ulepszeniom w obrębie platformy VLX, ma duże szanse na szybkie osiągnięcie ATH.

4. Jaki jest aktualny rekord wszechczasów (ATH) Velas?

4 stycznia 2022 r. VLX osiągnął nowy rekord wszech czasów (ATH) w wysokości 0,568 USD.

5. Czy VLX to dobra inwestycja w 2022 roku?

Velas (VLX) wydaje się być jedną z najlepiej zarabiających kryptowalut w tym roku. Zgodnie z odnotowanymi osiągnięciami VLX w ciągu ostatnich kilku miesięcy, VLX jest uważany za dobrą inwestycję w 2022 roku.

6. Czy Velas (VLX) może osiągnąć 0,65 USD?

Velas (VLX) jest jedną z aktywnych kryptowalut, która nadal utrzymuje swój byczy stan. Ostatecznie, jeśli ten zwyżkowy trend się utrzyma, Velas (VLX) wkrótce osiągnie 0,65 USD.

7. Jaka będzie cena VLX do 2023 roku?

Oczekuje się, że cena Velasa (VLX) osiągnie 1 USD do 2023 roku.

8. Jaka będzie cena VLX do 2024 roku?

Oczekuje się, że cena Velasa (VLX) osiągnie 1,5 USD do 2024 r.

9. Jaka będzie cena VLX do 2025 roku?

Oczekuje się, że cena Velas (VLX) osiągnie 2,2 USD do 2025 r.

10. Jaka będzie cena VLX do 2026 roku?

Oczekuje się, że cena Velas (VLX) osiągnie 3 USD do 2026 roku.

Zastrzeżenie: Opinia wyrażona w tym wykresie wyłącznie autora. Nie jest to interpretowane jako doradztwo inwestycyjne. Zespół TheNewsCrypto zachęca wszystkich do przeprowadzenia własnych badań przed inwestycją.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy