21 dni temu

Velas dołącza do kosmicznego wyścigu, współpracując ze SpaceChain

Zug, Szwajcaria, 3 stycznia 2022 r. Velas Network AG ogłosiła dziś partnerstwo ze SpaceChain i będzie jednym z pionierów w przemyśle kosmicznym, który wykorzystuje nową gospodarkę kosmiczną w celu zwiększenia bezpieczeństwa i niezmienności. Dla firmy Velas ta współpraca to ogromny krok w kierunku nowych rynków i przypadków użycia. Firma jest dumna z tego, że jest jednym z pierwszych blockchainów działających w kosmosie poza Ziemią. W praktyce przyczyni się to do zwiększenia bezpieczeństwa, co z kolei podniesie standardy jakości dla całej branży blockchain.

Partnerstwo między przemysłem kosmicznym a blockchainem jest korzystne dla obu stron. Przeprowadzanie transakcji za pośrednictwem zdecentralizowanej infrastruktury satelitarnej SpaceChain (DSI) zapewni ultrabezpieczeństwo i decentralizację technologii rozproszonych rejestrów, takich jak sieć Velas. W ten sposób infrastruktura blockchain jest chroniona przed włamaniami fizycznymi i ograniczeniami regulacyjnymi.

„Nadchodzi nowa epoka w rozwoju technologii blockchain. Ludzkość potrzebowała tysięcy lat ewolucji, aby osiągnąć niską orbitę okołoziemską. Minęło około dziesięciu lat, zanim blockchain miał pierwszą transakcję na niskiej orbicie okołoziemskiej od momentu, gdy pierwsze bajty zostały przesłane przez sieć Bitcoin. Ta kosmiczna saga blockchain otwiera nowe horyzonty zarówno dla technologii, jak i jej użytkowników”. – powiedział Farkhad Shagulyamov , współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Velas.

Nadchodząca współpraca między Velas i SpaceChain jest skazana na sukces. SpaceChain skorzysta z jednej z najszybszych technologii blockchain w historii (ponad 75 000 transakcji na sekundę). Co więcej, Velas zapewni SpaceChain możliwość tworzenia różnych opłacalnych aplikacji dApp, które przyczynią się do dalszej eksploracji kosmosu.

„Cieszymy się, że możemy być częścią tak znaczących postępów w branży. Velas jest obecnie trzecim blockchainem, który angażuje się w ten kosmiczny wyścig i cieszymy się, że możemy współpracować z tak wyjątkowym partnerem jak SpaceChain. – stwierdził Dragos Dumitrascu, szef Globalnego Partnerstwa w Velas .

O Velasie

Główną misją firmy Velas jest zapewnienie szybkiej i opłacalnej, wielofunkcyjnej sieci blockchain. Velas zawiera wirtualną maszynę Ethereum, która umożliwia programistom wdrażanie dowolnych aplikacji dApp opartych na Ethereum w obiektach łańcucha bloków Velas w oparciu o najlepsze części kodu Solana. W rezultacie Velas jest jedną z wiodących platform do zdecentralizowanych aplikacji wszelkiego rodzaju z wieloma zaletami technologicznymi. Ponadto blockchain przyciąga zespoły, które przyczyniają się do dalszej ekspansji ekosystemu Velas dzięki programowi Velas Grant Program. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.velas.com .

O SpaceChain

SpaceChain wspiera zdecentralizowaną infrastrukturę dla Nowej Gospodarki Kosmicznej. Łącząc technologie kosmiczne i blockchain, SpaceChain ułatwia opracowywanie aplikacji kosmicznych i czyni przestrzeń bardziej dostępną. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.spacechain.com .

Źródło: cryptomode.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy