21 dni temu

Trump nienawidzi Crypto, ale Melania Trump wraz z fanami Bitcoina świętuje 13 rocznicę powstania bloku Bitcoin Genesis

Donald Trump, były prezydent USA, jest dobrze znany z ostrej krytyki kryptowalut w obronie dolara, ale jego żona jest całkowicie przeciwna.

Prezydent Donald Trump wielokrotnie wypowiadał się przeciwko kryptowalutom. W październiku 2021 r. Trump wyraził zaniepokojenie zarówno chińskim cyfrowym juanem, jak i bitcoinem (BTC) . Uważa, że ​​kryptowaluty mogą podważyć niezależność dolara i doprowadzić system finansowy kraju do stagnacji.

Opinia Trumpa pozostaje taka sama na temat kryptowalut. Niedawno w wywiadzie dla Foxa Business Trump powiedział, że spadek kryptowalut może być duży, znacznie większy niż bańka firmy technologicznej, prawdopodobnie odnosząc się do bańki internetowej, która miała miejsce w 2000 roku.

„Nigdy nie kochałem kryptowalut, ponieważ lubię mieć dolara, lubię jedyną walutę, która jest dolarem, więc nigdy nie jestem wielkim fanem kryptowalut i nikt nie robi nic, aby powstrzymać krypto. Słuchaj, chcę monetę o nazwie Dolar, nie chcę mieć tych wszystkich innych walut, a pewnego dnia może nastąpić eksplozja, jakiej nigdy nie widzieliśmy. To sprawi, że wielka technologiczna eksplozja będzie wyglądać jak dziecięce rzeczy. Myślę, że Crypto to bardzo niebezpieczna rzecz.”

Z drugiej strony jego żona wkracza w świat NFT. Uruchomiła NFT „Melania's Vision” we współpracy z Marc-Antoine Coulon. Według Melanii Trump jej praca łączy w sobie dwie pasje, sztukę i chęć pomocy innym ludziom.

Ostatnio życzyła Bitcoinowi szczęśliwej 13. rocznicy;

„Powszechnie mówi się, że kapitalizacja rynkowa Bitcoina przekracza 1 bilion dolarów. Dziś mija 13. rocznica Bloku Genesis Bitcoin. Szczęśliwej rocznicy."

3 stycznia 2009 r. blok The Genisis został po raz pierwszy wydobyty przez twórcę Bitcoina, Satoshiego Nakamoto. Po tym dniu miłośnicy Bitcoina na całym świecie świętują ten dzień, w tym dyrektor generalny Microstrategy, Michael Saylor i były dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey . Melania w swoim tweecie również podziwiała, jak Bitcoin osiągnął kapitalizację rynkową 1 biliona dolarów.

Od 13 lat Bitcoin okazał się bardzo odporny, pozostając najpopularniejszą kryptowalutą na świecie i osiągając kapitalizację rynkową przekraczającą 1 bilion dolarów. Siła sieci Bitcoin jest wspierana przez aktywną społeczność programistów, którzy pomagają utrzymać i ulepszać sieć podczas pracy nad rdzeniem Bitcoin o otwartym kodzie źródłowym.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy