15 dni temu

TRONSKELS

Podsumowanie: TRONSTAKES oferuje najbezpieczniejszą i najbardziej wydajną metodę zwiększania TRX swoich użytkowników. Projekt polega na osiąganiu maksymalnych przychodów poprzez obstawianie TRX dla ich wartościowych inwestorów i użytkowników.

  Branża TRON rozwinęła się skokowo w ciągu ostatnich kilku lat, zarówno pod względem przyjęcia technologii, jak i nowej perspektywy użytkownika. Stały się największą platformą kryptograficzną na świecie. Każdy entuzjasta kryptowalut szuka bezpiecznej platformy do inwestowania i generowania przyzwoitych zysków.

TRONSTAKES zapewnia bezpieczny i efektywny sposób inwestowania i obstawiania w TRX . Ekspert w TRONSTAKES działa na blockhain TRON i wchodzi w interakcję z umową; użytkownicy muszą zainstalować rozszerzenie przeglądarki Tronlink pro. Oferuje zysk „STAŁY APR” w ciągu 30-90 dni, 115% – 1100% w zależności od wybranego okresu. I proponują 3 poziomy nagród za polecenie.

Proponują program poleceń obejmujący trzy poziomy nagród za polecenie. Za znajomych, których zaprosili klienci, otrzymują % od swoich depozytów. Jest to następujące: Na poziomie 1: 0 poleconych z 5% Rewards Rewards, na poziomie 2: 0 poleconych z 3% Rewards Rewards, na poziomie 3: 0 poleconych z 2% Rewards Rewards, inwestorzy otrzymają link polecający po dokonaniu inwestycji .

Ludzie mogą również wybrać żądany okres wpłaty dla swojej inwestycji, wprowadzić kwotę TRX i jeśli chcą wpłacić, mogą kliknąć „stawka”. Okres wpłaty może wynosić od 30 do 90 dni. Użytkownicy muszą pamiętać, że różne Okresy Lokaty mają różną rentowność między 115% a 1100%. Im dłuższy okres wpłaty – tym większa nagroda. Użytkownicy mogą również mieć wiele depozytów. Liczba wpłat użytkowników nie jest ograniczona.

Ponadto inteligentny kontrakt jest w pełni weryfikowany i audytowany. W TRONSTAKES znaleziono Smart-Contract bez luk w zabezpieczeniach, backdoorów ani skryptów oszustwa. TRONSTAKES jest bezpieczny do użytku w głównej sieci Tron Blockchain. Inwestorzy mogą sprawdzić audyt, klikając przycisk „Audyt” i górną część swojej strony internetowej, aby uzyskać dalszą satysfakcję.

O TRONSTAKES: Jest to wschodząca platforma kryptograficzna, na której inwestorzy mogą zarobić maksymalne TRX dzięki swoim inwestycjom kryptograficznym. Zapewnia bezpieczną i bezpieczną platformę do osiągania zysków zgodnie z życzeniem inwestorów.

Źródło: coinscribble.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy