16 dni temu

Przewidywanie ceny TRON — czy TRX wkrótce osiągnie 0,15 USD?

  • Bycza prognoza ceny TRX wynosi od 0,106 do 0,131 USD.
  • Cena TRX wkrótce osiągnie również 0,15 USD.
  • Prognozy ceny rynkowej TRX na rok 2022 to 0,047 USD.

W prognozowaniu cen TRON (TRX) 2022 używamy statystyk, wzorców cenowych, RSI, RVOL i wielu innych informacji o TRX do analizy przyszłego ruchu kryptowaluty.

TRON Aktualny status rynkowy

Według coingecko cena TRX wynosi 0,077 USD przy 24-godzinnym wolumenie transakcji wynoszącym 1 273 277 818 USD w momencie pisania tego tekstu. Jednak TRX spadł do 1,1% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Co więcej, TRX ma w obiegu podaż 101 853 017 416 TRX. Obecnie TRX handluje na giełdach kryptowalut, takich jak Binance, OKEx, CoinTiger, Huobi Global i FTX.

Co to jest TRON (TRX)?

Tron to rozproszony system operacyjny oparty na blockchain, taki jak Ethereum, którego celem jest poprawa rozprzestrzeniania się Internetu i jego infrastruktury. Jest to inteligentna platforma kontraktowa, która zapewnia większą wydajność, większą skalowalność i większą dostępność dla wszystkich zdecentralizowanych aplikacji (DApps) w ekosystemie TRON.

Prognoza ceny TRON (TRX) 2022

TRON zajmuje obecnie 27. pozycję na CoinGecko . Przewidywanie ceny TRX 2022 wyjaśnione poniżej z tygodniowym przedziałem czasowym.

TRX/ USDT Rosnący wzorzec trendu kanału (źródło: Tradingview )

Kanał wznoszący to akcja cenowa pomiędzy równoległymi liniami opadającymi w górę. Wyższe wzloty i upadki charakteryzują ten system cenowy. Analitycy techniczni tworzą kanał wznoszący się, rysując dolną linię trendu łączącą dołki wahań i górną linię kanału łączącą szczyty wahań. Ten wzór wyraźnie zdefiniował trend zwyżkowy. Tak więc inwestorzy kryptońscy mogą handlować między poziomami wsparcia i oporu wzorca.

Obecnie TRX wynosi 0,077 USD. Jeśli formacja się utrzyma, cena TRX może osiągnąć poziom oporu do 0,11343,10 USD i 0,131 USD. Jeśli trend się odwróci, cena TRX może spaść do 0,047 USD.

Poziom wsparcia i oporu TRON (TRX)

Poniższy wykres przedstawia poziom wsparcia i oporu TRX.

Poziom wsparcia i oporu TRX / USDT (Źródło: TradingView )

Z powyższego tygodniowego przedziału czasowego wyraźnie widać, że poniżej znajdują się poziomy oporu i wsparcia TRX.

  • Poziom oporu 1 – 0,106 USD
  • Poziom oporu 2 – 0,13 USD
  • Poziom oporu 3 – 0,15 USD
  • Poziom wsparcia 1 – 0,076 USD
  • Poziom wsparcia 2 – 0,048 USD
  • Poziom wsparcia 3 – 0,008 $

Wykresy pokazują, że TRX odnotował trend wzrostowy w ciągu ostatniego miesiąca. Jeśli ten trend się utrzyma, TRX może biec wraz z bykami, wyprzedzając swój poziom oporu na 0,15 USD.

W związku z tym, jeśli inwestorzy zwrócą się przeciwko krypto, cena TRX może spaść do prawie 0,008 USD, co jest sygnałem niedźwiedzi.

Prognoza cen TRON 2022 — RVOL, MA i RSI

Względna objętość (RVOL) TRX jest pokazana na poniższym wykresie. Jest to wskaźnik tego, w jaki sposób obecny wolumen obrotu zmienił się w okresie czasu w stosunku do poprzedniego wolumenu dla handlowców. Obecnie RVOL TRX znajduje się poniżej linii odcięcia, co wskazuje na słabszych uczestników obecnego trendu.

TRX/USDT RVOL, MA, RSI (Źródło: TradingView )

Co więcej, średnia krocząca (MA) TRX jest pokazana na powyższym wykresie. Obecnie TRX jest w dobrej kondycji. Warto zauważyć, że cena TRX znajduje się powyżej 50 MA (krótkoterminowo), więc jest całkowicie w trendzie wzrostowym. Dlatego w każdej chwili istnieje możliwość odwrócenia trendu TRX.

Tymczasem wskaźnik siły względnej (RSI) TRX jest na poziomie 67,94. Oznacza to, że TRX jest w stanie prawie wykupienia. Oznacza to jednak, że w najbliższych dniach może nastąpić poważne odwrócenie ceny LUNY.

Prognoza cen TRON 2022 — ADX, RVI

Przyjrzyjmy się teraz średniemu wskaźnikowi kierunkowemu TRON (ADX). Pomaga zmierzyć ogólną siłę trendu. Wskaźnik jest średnią z wartości rozszerzającego się przedziału cenowego. System ten próbuje zmierzyć siłę ruchu cen w kierunku dodatnim i ujemnym za pomocą wskaźników DMI z ADX.

TRX/USDT ADX, RVI (Źródło: TradingView )

Powyższy wykres przedstawia ADX TRON. Obecnie TRX leży w przedziale 42,67, więc wskazuje na silny trend.

Z powyższego wykresu, Względny Wskaźnik Zmienności (RVI) TRX. RVI mierzy stałe odchylenie zmian cen w czasie, a nie zmiany cen. RVI TRX znajduje się powyżej poziomu 50, co wskazuje, że kierunek zmienności jest wysoki. W rzeczywistości RSI TRX jest na poziomie 67,94, potwierdzając w ten sposób potencjalny sygnał kupna.

Porównanie TRX z BTC, ETH

Poniższy wykres przedstawia porównanie cen między Bitcoinem, Ethereum i TRON.

Porównanie cen BTC Vs ETH Vs TRX (Źródło: TradingView )

Z powyższego wykresu możemy zidentyfikować trend ETH, BTC i TRX poruszający się na tym samym poziomie co trend. Oznacza to, że gdy cena BTC wzrasta lub spada, cena ETH i TRX również odpowiednio wzrasta lub spada.

Wniosek

Dzięki ciągłym usprawnieniom w sieci TRON możemy powiedzieć, że rok 2022 to dobry rok dla TRX. Z tego powodu zwyżkowa prognoza ceny TRON w 2022 r. wynosi 0,131 USD. Z drugiej strony, niedźwiedzia prognoza ceny TRX na 2022 r. wynosi 0,047 USD.

Co więcej, dzięki postępom i ulepszeniom w ekosystemie TRX, wydajność TRX wkrótce wzrośnie, osiągając 45 USD. Ale może również osiągnąć 0,15 USD, jeśli inwestorzy uznają, że TRX jest dobrą inwestycją w 2022 roku.

FAQ

1. Co to jest TRON?

TRON to system operacyjny oparty na blockchain, którego celem jest zapewnienie, że ta technologia jest odpowiednia do codziennego użytku.

2. Gdzie można kupić TRX?

TRX jest notowany na wielu giełdach kryptowalut, w tym Binance, OKEx, CoinTiger, Huobi Global i FTX.

3. Czy TRX wkrótce osiągnie nowy ATH?

Wraz z ciągłym rozwojem i ulepszeniami platformy TRX, ma duże szanse na szybkie osiągnięcie ATH.

4. Jaki jest obecny najwyższy poziom (ATH) TRON?

5 stycznia 2018 r. TRX osiągnął nowy rekord wszech czasów (ATH) w wysokości 0,2316 USD.

5. Czy TRX to dobra inwestycja w 2022 roku?

TRON (TRX) wydaje się być jedną z najlepiej zarabiających kryptowalut w tym roku. Zgodnie z odnotowanymi osiągnięciami TRX w ciągu ostatnich kilku miesięcy, TRX jest uważany za dobrą inwestycję w 2022 roku.

6. Czy TRON (TRX) może osiągnąć 0,15 USD?

TRON (TRX) jest jedną z aktywnych kryptowalut, która nadal utrzymuje swój byczy stan. Ostatecznie, jeśli ten zwyżkowy trend się utrzyma, TRON (TRX) wkrótce osiągnie 0,15 USD.

7. Jaka będzie cena TRX do 2023 roku?

Oczekuje się, że cena TRON (TRX) osiągnie 0,2 USD do 2023 roku.

8. Jaka będzie cena TRX do 2024 roku?

Oczekuje się, że do 2024 r. cena TRON (TRX) osiągnie 0,32 USD.

9. Jaka będzie cena TRX do 2025 roku?

Oczekuje się, że do 2025 r. cena TRON (TRX) osiągnie 0,45 USD.

10. Jaka będzie cena TRX do 2026 roku?

Oczekuje się, że do 2026 r. cena TRON (TRX) osiągnie 0,5 USD.

Zastrzeżenie: Opinia wyrażona w tym wykresie wyłącznie autora. Nie jest to interpretowane jako doradztwo inwestycyjne. Zespół TheNewsCrypto zachęca wszystkich do przeprowadzenia własnych badań przed inwestycją.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy