15 dni temu

Trzy największe zyski dnia: RVN, ICP i BLISKO

  • Trzy najlepsze kryptowaluty tego dnia to RVN, ICP i NEAR.
  • Przyjęcie i rozwój branży kryptograficznej rośnie w szybkim tempie.
  • Wartość ceny RVN wzrosła o prawie 25% w ciągu jednego dnia.

Wśród niedźwiedziego tempa branży kryptograficznej niektóre kryptowaluty przeżywają hossę. Wraz z początkiem nowego roku handlowcy i inwestorzy oczekują nowego hitu, który w najbliższej przyszłości osiągnie ATH. Pomimo faktu, że większość kryptowalut notowanych jest na minusie, kilka obiecujących tokenów radziło sobie dobrze w pierwszym tygodniu.

Co ważne, każdy dzień jest dniem zwyżkowym dla określonej kryptowaluty, co może również skutkować nowym ATH. Nawet liczba użytkowników kryptowalut rośnie z roku na rok, podczas gdy w 2022 r. oczekuje się, że będzie ona większa. Ponieważ cała branża kryptograficzna wie, że adopcja aktywów cyfrowych rośnie w szybkim tempie, jednocześnie rosną również tokeny kryptograficzne. Na razie, według Coinmarketcap, trzema najlepszymi zyskami dnia są RVN, ICP i NEAR.

Największe zyski z Altcoin

Najlepszym gainerem dnia jest Ravecoin (RVN), który działa w cyfrowej sieci peer-to-peer. W chwili pisania tego tekstu RVN był notowany po 0,1313 USD przy wolumenie obrotu 340 058 842 USD w ciągu ostatnich 24 godzin. Cena RVN wzrosła w ciągu jednego dnia o ponad 24,42% i zajmuje 83. pozycję. Co więcej, najlepsze giełdy, na których można handlować RVN, to Binance, OKEx, Huobi Global, ByBit i KuCoin.

W związku z tym drugim gainerem dnia jest protokół internetowy (ICP), który obecnie kosztuje 34,35 USD. 24-godzinny wolumen obrotu ICP wynosi 997 753 939 USD, a także 20,13% w górę w ciągu dnia. Według Coinmarketcap zajmuje 30 pozycję i jest dostępny do handlu na Binance, OKEx, Huobi Global, ByBit i KuCoin.

Co więcej, trzecim największym gainerem jest NEAR Protocol (NEAR), który jest łańcuchem bloków warstwy pierwszej. Rozwiązuje typowe wyzwania, takie jak niskie szybkości transakcji, niska przepustowość i słaba interoperacyjność. Obecnie NEAR jest notowany po cenie 17,12 USD przy wolumenie obrotu wynoszącym 1 628 645 216 USD w ciągu ostatnich 24 godzin.

NEAR wzrósł o ponad 15,26% w ciągu jednego dnia i zajmuje 22. pozycję na rynku kryptograficznym. Można nim handlować za pośrednictwem najlepszych giełd, takich jak Binance, OKEx, CoinTiger, Huobi Global i KuCoin. Co ważne, branża kryptowalutowa wytwarza wiele potencjalnych altcoinów dla użytkowników. Wraz z rozwojem adopcji rośnie również znaczenie i korzyści płynące z używania kryptowalut.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy