22 dni temu

Top Five Crypto Beefs 2021

Jeśli spędziłeś jakiś czas w krypto, będziesz wiedział, że przestrzeń ma spory udział w wołowinie. A rok 2021 był zdecydowanie sztandarowym rokiem dla dramatu kryptowalut.

Jeśli jest jedna rzecz, która była miła w fiasku rachunków za infrastrukturę, to to, że połączyła świat kryptowalut w ten rodzaj „inwazji obcych”. Dzięki próbie „Powers That Be” zlikwidowania całego przemysłu kryptosfera musiała zjednoczyć się wokół wspólnego wroga. Oznacza to, że przestrzeń jest różna bezcelowy konflikty sekciarskie – których jest wiele – musiały zostać wstrzymane.

Miło było choć raz zobaczyć wszystkich na tej samej stronie. Jednak „było to zaledwie rzadkie — i krótkie — „zawieszenie broni”.

Wybierz dowolny moment w historii krypto, a przekonasz się, że cały czas trwa wojna domowa. Oznacza to, że dopóki kosmici nie dokonają inwazji, wśród wiernych będzie rozlew krwi.

Poniżej znajduje się pięć najlepszych kryptowalut w 2021 roku.

Peter McCormack przeciwko Elonowi Muskowi

Po tym, jak Elon Musk wprawił rynek w korkociąg dzięki swojemu niesławnemu tweetowi Bitcoin eco FUD, Bitcoin maxi Peter McCormack musiał wtrącić się .

Z jakiegoś powodu maksymy Bitcoin uważają, że ich siła perswazji może działać na takich jak Musk. Dyrektor generalny Tesli cum memelord zareagował w sposób najbardziej, jaki można sobie wyobrazić.

Polecane: Bitcoin Maxis Jump The Shark

Charles Hoskinson przeciwko ICP

Charles Hoskinson mógł uczciwie zdobyć własną listę. W przestrzeni pełnej ochraniaczy kieszeni założyciel Cardano jest de facto pięściarzem kryptosfery. Słynnie przyjął wyzwanie YouTubera do walki, mimo że miał podagrę w tak młodym wieku.

Jedynym szczególnym wyborem, jakiego dokonałem na tej liście, była sprzeczka Hoskinsona z Dominikiem Williamsem, założycielem Internet Computer Protocol . Z jakiegoś powodu Williams uznał, że rozsądne jest oddanie kilku niesprowokowanych strzałów w Cardano. Być może myślał, że protokół inteligentnego kontraktu jest łatwym celem. Są przecież bardzo oczerniane.

Rzecz w tym, że tak wielu hejterów, jak Cardano, może mieć równie wielu, jeśli nie więcej, kochanków. Podczas gdy ICP jest rodzajem protokołu, który może pokochać tylko matka.

Michael Saylor kontra Michael Burry

„Bitwa pod Michaelami”, jak ją nazwano. Właściwie nie, po prostu to wymyśliłem.

Ta historia nie zrobiła wrażenia, i słusznie. Kogo obchodzi, dlaczego Michael Burry zablokował Saylor na Twitterze? Jednak to nie powstrzymało mnie od pisania o tym. Obws.

Niestety ta kryptowaluta wołowina była dość jednostronna z powodu blokady. Niemniej jednak zabawne jest myślenie, że człowiek, który przewidział kryzys finansowy z 2008 roku, jest wystarczająco drobny, by zablokować cheerleaderkę Bitcoina.

Jaka jest to wartość, wkrótce po tym, jak Michael Burry złagodził swoje stanowisko w sprawie kryptowalut, a nawet ogłosił, że nigdy nie skrócił kryptowaluty. Pomimo opublikowania na Twitterze pytania o to, jak skrócić kryptowalutę — „po prostu pytam o przyjaciela. ”

Elon Musk przeciwko Elizabeth Warren

Ten jest ledwie feudem na kryptowaluty. Właściwie to wcale nie jest. Ale z jakiegoś powodu był zakryty jak jeden. Nawet niektóre z bardziej renomowanych sklepów kryptograficznych zaważyły ​​na sporze na Twitterze. I nie mogę ich winić, biorąc pod uwagę takie klejnoty.

Peter Schiff przeciwko Spencerowi Schiffowi

Pisałem o tej dramaturgii kryptowalut w szczegółach, na które zdecydowanie nie zasługiwał. Przynajmniej na pierwszy rumieniec. Bo kogo obchodzi, co albo Schiff ma do powiedzenia na jakikolwiek temat. Nawet jeśli jest to pozytywne, a o Bitcoinie, jak wątek Spencera Schiffa na Twitterze.

Ale przyznaję to z żalem, Peter Schiff jest postacią zajmującą. Jasne, nigdy nie ma racji, nie mówiąc już o przekonującym. Jednak jest w nim coś, co można podświadomie opowiedzieć w taki sam sposób, jak wrestlingowe obcasy — Peter Schiff to w zasadzie Roddy Piper z Crypto.

Nie wspominając o tym, że jeśli weźmiesz pod uwagę elementy szekspirowskie (ojciec przeciwko synowi z losem finansów w ich rękach), tocząca się debata Schiff przeciwko Schiff Bitcoin jest w rzeczywistości więcej niż warta swojej liczby słów.

Bitboy przeciwko Anthony Pompliano

Nie będę się zagłębiał w ten temat, ponieważ całą debatę między konkurencyjnymi bulwami można podsumować w tym klipie z South Park .

Polecane: pięć najlepszych naciągnięć dywanów w 2021 r.

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy