16 dni temu

Top 6 giełd kryptowalut w Indiach w 2022 roku

Czasy, w których Hindusi inwestowali wszystkie swoje oszczędności w złoto, już dawno minęły. Kryptowaluty stały się nową, gorącą inwestycją dla kilku Hindusów, co skutkuje rosnącą adopcją w całym kraju. Nawet gdy kraj czeka na jasne ustalenie przepisów dotyczących handlu kryptowalutami, nowi gracze wchodzą na rynek teraz bardziej niż kiedykolwiek. Ta nowa fala handlu kryptowalutami spowodowała również pojawienie się kilku nowych giełd.

Giełdy kryptograficzne to zasadniczo platformy internetowe, które pozwalają kupować i sprzedawać kryptowaluty . Czy Ty też chcesz wziąć udział w akcji i stać się częścią tej burzy kryptowalut? Nie ma lepszego miejsca na rozpoczęcie pracy niż zaufana giełda kryptowalut.

Oto 6 najlepszych giełd kryptowalut w Indiach w 2022 roku.

1. WazirX

WazirX , najszybciej rozwijająca się i wiodąca giełda kryptowalut w Indiach, jest bez wątpienia liderem na rynku. Założony w 2018 roku WazirX był wspierany przez Binance w 2019 roku i obecnie może pochwalić się bazą użytkowników liczącą ponad 10 milionów użytkowników . Według danych CoinMarketCap, między październikiem a grudniem 2021 r. WazirX odnotował ogromny wolumen obrotu wynoszący 13 950 milionów dolarów, większy niż jakakolwiek inna giełda w kraju.

Błyskawiczne transakcje, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, bezproblemowa dostępność na różnych platformach i szybkie procedury KYC to tylko niektóre z czynników, które sprawiają, że WazirX jest najlepszy. WazirX, który oferuje ponad sto kryptowalut do handlu, ma również własne krypto, WRX, które można kupić za INR, a następnie wymienić na inne kryptowaluty.

2. CoinDCX

CoinDCX to kolejna dobrze znana giełda kryptograficzna w kraju, z ponad setką kryptowalut dostępnych na swojej platformie. Jest to również pierwszy jednorożec kryptograficzny w Indiach.

Platforma ma bazę użytkowników liczącą około 7,5 miliona osób i jest finansowana przez niektórych wybitnych inwestorów.

Między październikiem a grudniem 2021 r. CoinDCX osiągnął wolumen obrotu w wysokości 5 693 mln USD.

3. Bitbnów

Założona w 2017 roku firma Bitbns może pochwalić się ponad 1,2 miliona użytkowników na swojej platformie i zapewnia użytkownikom szeroki wachlarz opcji handlowych. Bitbns, który ma obecnie na liście 365+ kryptowalut, pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać kryptowaluty po najlepszych dostępnych cenach i zapewnia wygodę handlu.

Bitbns ma również ciekawe oferty, takie jak Systematic Purchase Plan, który umożliwia inwestorom dokonywanie regularnych inwestycji w Bitcoin, oraz Fixed Income Plan, który pozwala użytkownikom zainwestować określoną kwotę USDT lub BTC w jeden z planów FIP na określony okres czas i stopa zwrotu. Według CoinMarketCap, Bitbns odnotował obrót w wysokości ponad 2800 milionów dolarów w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2021 roku.

4. Zebpay

Zebpay to popularna giełda kryptograficzna w Indiach, która służy jako punkt kompleksowej obsługi do inwestowania w główne kryptowaluty. Zebpay został założony w 2014 roku i od tego czasu przeszedł długą drogę, stając się jedną z wiodących giełd kryptowalut w jednej z największych światowych gospodarek.

Dzięki prężnemu zespołowi kierowniczemu, bezpłatnemu obrotowi wybranymi parami, większemu skupieniu się na bezpieczeństwie i innowacjach oraz pasywnemu programowi dochodów i pożyczek, Zebpay wyobraża sobie, że jest najbardziej rewolucyjną firmą świadczącą usługi blockchain na świecie. Według danych CoinMarketCap od października do grudnia 2021 r. Zebpay miał ponad 1900 mln USD wolumenu obrotu.

5. Kup Ucoin w Indiach

BuyUcoin to popularna giełda kryptowalut w Indiach z ponad milionem klientów i ponad 40 kryptowalutami wymienionymi na jej stronie.

Według CoinMarketCap, w czwartym kwartale 2021 r. wartość BuyUcoin wyniosła 330 milionów dolarów.

Minimalne opłaty za wypłatę i niezwykle przyjazny dla użytkownika interfejs to tylko niektóre z czynników, które sprawiły, że BuyUCoin stał się popularny wśród indyjskich użytkowników.

6. Unocoin

Znana z łatwości użytkowania i przejrzystości, Unocoin to kolejna wiodąca giełda kryptowalut w Indiach, która została założona w 2013 roku.

Giełda prowadzi również jedną z największych indyjskich platform transakcyjnych BTC-INR, pozwalając klientom kupować, sprzedawać, przechowywać, używać i akceptować Bitcoin. W czwartym kwartale 2021 r. obroty Unocoin wyniosły 56 milionów dolarów.

Zacznij korzystać z najlepszej giełdy w Indiach już dziś!

Niewątpliwie WazirX to najlepsza giełda kryptowalut w Indiach z największym wolumenem obrotu i największą bazą użytkowników. Rozpocznij swoją podróż kryptograficzną z WazirX, aby uzyskać najlepsze wrażenia z handlu kryptograficznego.

Źródło: wazirx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy