17 dni temu

Czołowy analityk kryptowalut przewiduje wzrost do nowych rekordów wszech czasów dla Curve (CRV), mówi, że jeden altcoin o średniej kapitalizacji wygląda fantastycznie

Uważnie śledzony strateg kryptograficzny i trader przewiduje, że Curve (CRV) wzrośnie do rekordowych poziomów, jednocześnie mówiąc, że altcoin o średniej kapitalizacji wygląda na zwyżkę.

Pseudonimiczny analityk kryptograficzny Credible mówi swoim 289 800 obserwatorom na Twitterze, że Curve, token zarządzania zdecentralizowanej giełdy Curve Finance, wygląda dobrze po wyeliminowaniu kluczowego obszaru oporu około 6 USD.

W obecnych cenach CRV jest moim zdaniem najbardziej asymetryczną monetą typu „ryzyko-nagroda” na rynku. Połączenie wykresów, podstaw i możliwości zarobienia 50% APR podczas oczekiwania na wzrost ceny jest czymś, co jest niezwykle trudne do znalezienia w tej przestrzeni.

CRV całkowicie zregenerował się po upadku po odbiciu się w mojej strefie docelowej. Wkrótce będziemy odkrywać ceny. Do zobaczenia w dwucyfrowych cyfrach…”

Obraz
Źródło: Wiarygodne/Twitter

W momencie pisania tego tekstu, Curve kosztuje 6,12 USD. Przejście do 10 USD sugeruje potencjalny wzrost o ponad 63%.

Firma Credible bacznie obserwuje również zdecentralizowaną sieć publiczną Hedera Hashgraph (HBAR). Według analityka kryptowalut, HBAR jest gotowy na co najmniej 25% wzrost w stosunku do obecnej ceny 0,32 USD.

„HBAR wygląda fantastycznie.

Pięknie odbiliśmy się od strefy wsparcia, którą wyznaczyłem po raz pierwszy prawie dwa tygodnie temu.

Jak powiedziałem w tym poście, spodziewam się, że w tym rajdzie ulgowym dojdziemy do 0,40 USD+.

Chodźmy HBAR-barian.”

Obraz
Źródło: Wiarygodne/Twitter
Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/ppl/Fotomay

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy