15 dni temu

Najważniejsze problemy z analitykami kryptograficznymi Ostrzeżenie Cardano i Solana, mówi, że inteligentne pieniądze czekają na rabaty na ADA i SOL

Popularny analityk i trader kryptograficzny ostrzega handlowców Cardano i Solana, mówiąc, że sprytni inwestorzy czekają na ostre korekty na ADA i SOL.

Pseudonimiczny strateg kryptograficzny Pentoshi mówi swoim 453 500 obserwatorom na Twitterze, że szuka głębokiego wycofania się z platformy inteligentnych kontraktów Solana po jej wybuchowym spadku z 1,51 USD w styczniu 2021 r. do obecnej ceny 168,32 USD.

„Ponadto musisz założyć, że inteligentne pieniądze patrzą na takie wykresy w górę 250 razy w ciągu roku i mówią:„ Tak, teraz jest czas na zainwestowanie mojego kapitału”.

W przeciwieństwie do bycia cierpliwym i wytrząsania głupich pieniędzy. Moim zdaniem kursy nie są korzystne. Chociaż myślę, że Q1 daje wiele przyzwoitych wyjść dla wielu”.

Obraz
Źródło: Pentoshi/Twitter

Patrząc na Cardano , Pentoshi mówi, że platforma inteligentnych kontraktów ma zwyżkować po gwałtownym spadku z 3,00 USD.

Ostrzega jednak, że rajd spotka się z presją ze strony sprzedających, która potencjalnie może zepchnąć ADA poniżej 1,00 USD.

„Prognoza ADA z połowy końca 2022 r. Zepsuje, który straci ten poziom, jego światła zgasną, gdy odwiedzimy ten poziom (1.00). Na Twitterze będą tweety mówiące:

„Spuść ten poziom, a zgaśnie”.

Ale światła faktycznie gasną”.

Obraz
Źródło: Pentoshi/Twitter

Jeśli chodzi o Bitcoin (BTC), Pentoshi mówi, że chociaż jest niedźwiedzi na BTC, jest gotowy odwrócić swoje nastawienie, gdy uda mu się odzyskać kluczowy poziom oporu.

„Moim unieważnieniem byłoby odzyskanie $ BTC 58 000 – 60 000 $.

To jasny poziom we wszystkich ramach czasowych”.

Obraz
Źródło: Pentoshi/Twitter
Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/DM7/Mingirov Yuriy/Tun_Thanakorn

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy