17 dni temu

Najlepszy analityk kryptograficzny na wejściu Bitcoin 2022, wymienia dwa katalizatory odzyskiwania BTC

Uważnie śledzony strateg i trader kryptowalut jest uparty na Bitcoinie na początku 2022 roku, podkreślając dwa kluczowe katalizatory, które mogą wywołać odrodzenie BTC.

Strateg kryptograficzny Kevin Svenson mówi swoim 82 000 obserwujących na Twitterze, że Bitcoin ma się zwyżkować, ponieważ uważa , że presja po stronie sprzedających wkrótce znacznie spadnie.

„Pobieranie podatków zostało zakończone.

Wymuszona sprzedaż giełdowa w Chinach zakończona.

Presja sprzedaży ma zostać zmniejszona dziesięciokrotnie. Trwa odzyskiwanie bitcoinów.”

Według Svensona uczestnicy rynku, którzy ponieśli straty w tym roku, sprzedają swoje pakiety bitcoinów, aby zmniejszyć swoje rachunki podatkowe. Handlarz kryptowalutami dodaje, że „zbieranie podatków” zakończyło się 31 grudnia, zauważając, że może to złagodzić presję na sprzedaż.

Jeśli chodzi o wymuszoną sprzedaż w Chinach, Svenson odnosi się do dostaw BTC pochodzących od użytkowników giełdy kryptograficznej Huobi z siedzibą w Hongkongu. Pod koniec września firma Huobi opublikowała zawiadomienie, że do 31 grudnia 2021 r. wycofa konta użytkowników z Chin kontynentalnych, aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami i regulacjami.

Według Svensona presja sprzedażowa ze strony chińskich użytkowników konwertujących swoje krypto na fiat wkrótce zniknie.

Patrząc na długoterminowe perspektywy Bitcoina, Svenson mówi, że BTC jest notowany w dużym trójkącie wznoszącym, co wskazuje na bardzo zwyżkową strukturę rynku.

„Ogólnie rzecz biorąc, kiedy patrzysz na ten wykres, jeśli jesteś profesjonalnym inwestorem, postrzegasz go jako pozytywny wykres. Rosnąca struktura, wyższe dołki, ogólny wzrost popytu. Handlowcy detaliczni kryptowalut są po prostu zbyt emocjonalni, ponieważ większość trzyma altcoiny. Wyłącz hałas.

Obraz
Źródło: Kevin Svenson/Twitter
Sprawdź cenę akcji Don't Miss a Beat – Zasubskrybuj, aby otrzymywać powiadomienia e-mail o kryptowalutach dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej Śledź nas na Twitterze , Facebooku i Telegramie Surfuj po codziennej mieszance Hodl
Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/vvaldmann

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy