20 dni temu

Najlepsze zrzuty kryptowalut, na które powinieneś zwrócić uwagę w styczniu 2022

To nowy miesiąc, a wraz z nim najlepsze airdropy kryptowalut, które powinieneś rozważyć, aby uruchomić swoje portfolio w styczniu 2022 roku. To ten czas nowego roku, kiedy startupy konkurują o Twoją uwagę i retweety. W Coindoo zrobiliśmy comiesięczny rytuał, aby wykonać dla Ciebie pracę nóg i dostarczyć Cinajlepsze airdropy kryptowalut każdego miesiąca.

Nie musisz spędzać godzin w Internecie na szukaniu najlepszych ofert kryptowalut, które możesz subskrybować. Mamy dla Ciebie prawdziwe, krótkie i słodkie: tutaj tylko najciekawsze i najbardziej obiecujące startupy. Wracaj też co miesiąc, aby co miesiąc odświeżyć najlepsze oferty, zanim zostaną opublikowane, regularne aktualizacje, wskazówki i nie tylko.

Zrzuty kryptowalut na styczeń 2022 r.

Oto lista najlepszych zrzutów kryptowalut na styczeń:

ZOO Crypto World (ZOO) — najlepsze zrzuty kryptowalut

1. ZOO Crypto World (ZOO)

Szacunkowa wartość: 0,2678 USD

Data zakończenia: 9 stycznia 2022

DeFi radykalnie zmienia sposób, w jaki masowy dostęp do finansów, a ZOO Crypto World ma wyjątkową pozycję, aby jeszcze bardziej zrewolucjonizować przestrzeń GameFi. Jest to gra dApp łącząca zasady zdecentralizowanego finansowania w celu stworzenia wartości dla aktywów do gier. Startup jest na fali i ma wyjątkową pozycję, aby skorzystać z szaleństwa metaverse.

ZOO Crypto World już działa w Binance Smart Chain (BSC). Mechanika gry kręci się wokół NFT, które są używane do gry w ekosystemie. Zgodnie ze swoją nazwą, NFT to zwierzęta, które kosztują zaledwie 4 USD. Startup to projekt przedsiębiorstwa GameFi – Singularity Studio.

Airdrop przybliża uczestników do odblokowania skrzyń dla zwierząt NFT w trybach PvP i PvE. Z ponad 16 milionami dolarów wartości postawionych na platformie, ZOO Crypto World obiecuje i przyciąga inwestorów i graczy, którzy wkładają swoje pieniądze w bezpieczne pule rolne ZOO, aby uzyskać ogromne zyski.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalną stronę Turtle Finance na Twitterze

Krok 2: Prześlij tweeta o wydarzeniu kryptowalutowym i oznacz co najmniej trzech znajomych.

Krok 3: Dołącz do społeczności ZOO Crypto World na Telegramie .

Krok 4: Dołącz również do kanału Discord .

Krok 5 : Dołącz do kanału Twitch .

Krok 6: Wypełnij formularz zrzutu, który będzie dostępny po rozpoczęciu kampanii.

Krok 7: Śledź ZOO Crypto World i klaskaj za wsparciem projektu.

Wymagania:

 • Niezgoda
 • Świergot
 • Telegram
 • Skurcz
 • Portfel BSC
GamerCoin (GHX) — najlepsze zrzuty kryptowalut

2. GamerCoin (GHX)

Szacunkowa wartość: 0,08583 USD

Data zakończenia: 11 stycznia 2022

Gry na blockchain to jedna z najpopularniejszych aplikacji, która tchnęła życie w cyfrowy rynek zasobów komputerowych. GamerCoin jest jednym z najlepszych airdropów kryptowalut w styczniu tego roku, uruchamianym na platformie GamerHash, która oferuje wsparcie dla milionów graczy. Pozwala użytkownikom wydobywać i wykonywać zadania za pomocą GamerCoin (GHX).

GamerCoin został zaprojektowany, aby dostarczać światu idealne rozwiązania i zapewniać produkty blockchain łatwo dostępne dla mas. Łączy w sobie to, co najlepsze w uniwersum blockchain: wydobywanie, granie i zdobywanie nagród. Dziś jest obecny w ponad 125 krajach.

Misją projektu jest zintegrowanie ekosystemu gier z kopaniem kryptowalut. GamerCoin oferuje graczom szansę nie tylko na granie i wygrywanie, ale także zarabianie na swoich bezczynnych zasobach i zasobach obliczeniowych do wydobywania i zarabiania dziennych dochodów w wysokości do 10 000 USD.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalne strony GamerCoin na Twitterze , YouTube i Facebooku .

Krok 2: Prześlij tweeta zrzutu GamerCoin i oznacz co najmniej trzech znajomych, którzy kochają gry i zarabianie pieniędzy.

Krok 3: Śledź założyciela GamerHash na Twitterze .

Krok 4: Dołącz do kanału ogłoszeń GamerHash na Telegramie .

Wymagania:

 • Świergot
 • Telegram
 • Portfel
 • Youtube
AXL INU (AXL) — najlepsze zrzuty kryptowalut

3. AXL INU (AXL)

Szacowana wartość: nieśledzona

Data zakończenia: 12 stycznia 2022

Sprzedawana jako najlepiej zdecentralizowana giełda dla NFT, AXU INU uruchamia zrzut kryptowalut, aby przenieść rynek na wyższy poziom. AXL INU to szeroko otwarty, przyjazny dla użytkownika i zdecentralizowany rynek z milionami wolumenów obrotu w ciągu jednego roku. Sieć umożliwia użytkownikom przyjmowanie NFT i wprowadzanie zasobów do puli wydobywczej NFT.

AXL INU na łańcuchach blokowych Ethereum i Binance Smart Chain i dominuje na rynku NFT z wyraźnym wymazaniem wszelkiego rodzaju problemów z wprowadzaniem. Oferuje całkiem inne stanowiska dotyczące NFT z atrybutami DeFi.

Sieć oferuje użytkownikom dostęp do jednych z najlepszych produktów kryptograficznych, w tym do hodowli plonów, IDO, NFT, zdecentralizowanych pożyczek i pożyczek. AXL dotarł tak daleko dzięki kreatywnym i futurystycznym zasobom, które przyciągają użytkowników i mają silny wpływ na rynek, wpisując się na listę najlepszych airdropów kryptowalut.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalną stronę AXL INU na Twitterze .

Krok 2: Prześlij dalej tweety z kryptowalutami AXL INU i oznacz co najmniej trzech znajomych.

Krok 3: Dołącz do społeczności na Telegramie .

Krok 4: Dołącz do kanału ogłoszeń w Telegramie .

Krok 5: Wypełnij formularz zrzutu i pamiętaj, aby podać swój adres portfela ETH lub BSC po uruchomieniu zrzutu.

Wymagania:

 • Portfel ETH lub BSC
 • Świergot
 • Telegram
Antex (ANTEX) — najlepsze zrzuty kryptowalut

4. Anteks (ANTEX)

Szacunkowa wartość: 0,0004794 $

Data zakończenia: 14 stycznia 2022

Trwa wyścig, aby zbliżyć blockchain do przeciętnego Joe i Jane, a programiści wyruszają do Antex, aby wprowadzić swoje pomysły i odblokować płynność dla swoich tokenów. ANTEX crypto airdrop ma na celu promocję platformy jako punktu kompleksowej obsługi dla programistów, aby rozpocząć pomysły i przyciągnąć uwagę inwestorów. Jest przedstawiany jako platforma łącząca świat rzeczywisty z kryptowalutami.

ANTEX to zdecentralizowana infrastruktura oferująca warstwy krytyczne dla nowej gospodarki. Platforma dostarcza elementy budulcowe dla długoterminowego zrównoważonego rozwoju dApps poprzez wygodną, ​​zoptymalizowaną i bezpieczną sieć, która łączy wszystkich interesariuszy w ekosystemie jednego parasola dla rozwoju blockchain.

Jako jeden z najlepszych airdropów kryptowalut nadchodzących w styczniu, Antex chce zdobyć popularność na rynku, wprowadzając na rynek swój ekosystem, który składa się z stablecoina VNDT, warstwy transakcyjnej, zdecentralizowanej wymiany, płynności blokady, startera i tokenów blokady.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalną stronę ANTEX na Twitterze .

Krok 2: Prześlij ponownie przypięty tweet i oznacz co najmniej trzech znajomych.

Krok 3: Dołącz do kanału ogłoszeń w Telegramie .

Krok 4: Dołącz do społeczności na Telegramie .

Krok 5: Śledź fanpage na Facebooku .

Krok 6: Dołącz do społeczności na serwerze Discord .

Krok 7: Subskrybuj kanał YouTube i klaskaj, aby uzyskać wsparcie.

Krok 8: Wypełnij formularz zrzutu, który będzie dostępny po rozpoczęciu kampanii.

Wymagania:

 • Niezgoda
 • Świergot
 • Telegram
 • Facebook
 • Reddit
 • Portfel
Sologenic (SOLO) - Top Crypto Airdrops

5. Sologeniczny (SOLO)

Szacunkowa wartość: 1,08 USD

Data zakończenia: 15 stycznia 2021

Znana nazwa z najlepszych zrzutów kryptowalut z grudnia 2021 r., Sologenic kontynuuje swoją pasję doskonałości do 2022 r. Z rundą zrzutów, w których do końca 1000 zwycięzców zarobi ponad 50 USD. Te drzwi możliwości pozostają otwarte w 2022 roku, ponieważ Sologenic zamierza przenieść swój model tokenizacji na żądanie do świata rzeczywistego.

Sologenic (SOLO) jest skierowany do klientów instytucjonalnych i detalicznych, którzy chcą skorzystać z tokenizacji aktywów w celu poprawy tworzenia i utrzymywania wartości. Platforma wykorzystuje przyjazną dla użytkownika mechanikę tokenizacji do tokenizacji szerokiej gamy rynków finansowych i aktywów prywatnych.

Jego jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie brokerskie tokenów ma na celu zbliżenie instytucji finansowych o krok do ekosystemu blockchain. Sologenic to obiecujący startup zbudowany na bazie ekosystemu XRP, aby wykorzystać swój zasięg do łączenia się z globalnymi rynkami finansowymi.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalną stronę na Twitterze Sologenic , Coreum , Bob Ras , Reza Bashash

Krok 2: Prześlij tweety z krypto airdrop i oznacz co najmniej trzech znajomych.

Krok 3: Dołącz do społeczności na Telegramie .

Krok 4: Dołącz do serwera Discord .

Krok 5: Śledź serwer Coreum Telegram i Discord .

Krok 6: Subskrybuj YouTube , Facebook , Instagram i Reddit .

Krok 7: Wypełnij formularz zrzutu, który będzie dostępny po rozpoczęciu kampanii.

Wymóg:

 • Świergot
 • Instagram
 • Telegram
 • Niezgoda
 • Youtube
 • Reddit
 • Portfel
JOJO crypto - Top Crypto Airdrops

6. JOJO (JOJO)

Szacowana wartość: 0.0002758 $

Data zakończenia: 15 stycznia 2022

Moneta Meme przebiła się przez hałas, stając się wyraźnymi zwycięzcami w 2021 r., a JOJO zamierza sprowadzić imprezę do 2022 r. JOJO uruchamia jeden z najlepszych airdropów kryptowalut w styczniu 2022 r., inwestując długoterminowo w najlepszy metawers łączący najlepsze NFT, finansowanie gier i SmartToy. To niesamowity świat, który przenosi atrakcyjność monet memów do prawdziwego świata.

JOJO opiera się na Binance Smart Chain i oferuje mechanizm super spalania, aby kontrolować dostawę tokenów w dowolnym momencie. Oznacza to, że posiadacze tokenów są nagradzani, im dłużej trzymają token w ramach dochodu z posiadania waluty, puli wydobycia NFT i spalania prywatnych puli.

Celem jest zwiększenie płynności na PancakeSwap przed przejściem do listy na wielu giełdach i zwiększenie zasięgu tokena. JOJO jest własnością społeczności, co oznacza, że ​​inwestorzy są właścicielami każdego osiągnięcia platformy, która wzmacnia pulę NFT.

Jak wziąć udział: przewodnik krok po kroku

Krok 1: Śledź oficjalną stronę JOJO na Twitterze .

Krok 2: Prześlij dalej ten tweet i oznacz co najmniej trzech znajomych.

Krok 3: Dołącz do społeczności na Telegramie .

Krok 4: Podążaj za serwerem Discord .

Krok 5: Przejdź do JOJO stronie i połączyć swój adres BSC.

Krok 6: Wypełnij formularz zrzutu, który będzie dostępny po uruchomieniu kampanii.

Wymagania:

 • Świergot
 • Telegram
 • Niezgoda
 • Adres BSC

Crypto Airdrop: Wniosek

Bez względu na to, jakim jesteś inwestorem i entuzjastą kryptowalut, z pewnością możesz skorzystać z darmowych kryptowalut. Powyższe wpisy to najlepsze airdropy kryptowalut, na które warto zwrócić uwagę w styczniu, aby zdobyć darmowe tokeny do swojej strategii inwestycyjnej w 2022 roku.

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy