16 dni temu

Top 7 najgorętszych monet Metaverse z kapitalizacją rynkową poniżej 200 milionów dolarów

Biorąc pod uwagę liczbę monet Metaverse na rynku, określenie, w które projekty warto zainwestować, a które opierają się tylko na szumie, może być trudne. W tym artykule wymieniono siedem najgorętszych monet Metaverse w kryptowalutach o kapitalizacji rynkowej poniżej 200 milionów USD, uporządkowanych według ogólnej wyceny, od najniższej do najwyższej.

Ethernity Chain (ERN) – 119 milionów dolarów

Uruchomiony w marcu 2021 r. Ethernity Chain określa się jako pierwsza na świecie uwierzytelniona i licencjonowana platforma NFT. Platforma pozwala użytkownikom założyć konto w Ethernity i połączyć swoje portfele. Użytkownicy mogą następnie kupować uwierzytelnione NFT i eksplorować rynek Ethernity.

Token narzędziowy Ethernity ERN umożliwia użytkownikom interakcję z platformą i zakup NFT. Co więcej, umożliwi to posiadaczom postawienie swoich ERN i nagród rolniczych.

W chwili pisania tego tekstu ERN jest notowany po 9,20 USD, z całodobowym wolumenem obrotu wynoszącym 21 mln USD. Jej kapitalizacja rynkowa wynosi 119 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 12,9 miliona ERN.

Możesz kupić ERN na Binance, KuCoin, Poloniex, Uniswap, LATOKEN i innych.

DEAPcoin (DEP) – 136 milionów dolarów

Wybita początkowo w sierpniu 2019 roku pełna nazwa DEAPcoin to The Digital Entertainment Asset Pte. Ltd, firma z siedzibą w Singapurze.

DEAPcoin zawiera rynek NFT, pulpit nawigacyjny portfela i platformę do gier o nazwie PlayMining.

Play Mining zawiera wiele gier typu „play-to-profit” opartych na technologii blockchain, w tym kilka godnych uwagi tytułów, w tym Lucky Farmer, JobTribes i PlayMining Puzzle.

W chwili pisania tego tekstu DEP jest notowany po 0,03775 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 4,8 miliona USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 136 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 3,61 miliarda DEP.

Możesz kupić DEP na Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap i nie tylko.

Terra Virtua Kolect (TVK) – 138 milionów dolarów

Terra Virtua, pierwotnie utworzona w 2017 r. i uruchomiona 16 grudnia 2021 r., to wciągająca platforma kolekcjonerska oferująca wyjątkowe wrażenia AR i VR wspierane przez technologię blockchain. TVK oferuje również różnorodne kolekcje NFT, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z platformy.

Terra Virtua została początkowo zbudowana na Ethereum, ale została przeniesiona do blockchain Polygon w sierpniu 2021 roku. TVK jest natywnym tokenem platformy, zapewniającym posiadaczom świat przywilejów, doświadczeń i możliwości.

TVK pozwala również użytkownikom uczestniczyć w Prestige Club, zawierającym zrzuty NFT, nagrody kolekcjonerskie, zapowiedzi i nie tylko. Wreszcie, użytkownicy mogą używać TVK do farmowania ekskluzywnych, zbywalnych NFT, niedostępnych nigdzie indziej.

W chwili pisania tego tekstu TVK notuje 0,209 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 12 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 138 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 662 miliony TVK.

Możesz kupić TVK na Binance, KuCoin, Uniswap, LATOKEN i innych.

Verasity (VRA) – 152 mln USD

Verasity, wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2019 r., to platforma warstwy protokołu i produktu dla e-sportu i rozrywki wideo. Jest zbudowany na bazie łańcucha bloków Ethereum, a jego misją jest zwiększenie zaangażowania i przychodów reklamowych wydawców i reklamodawców.

VRA oferuje protokół weryfikacji, który zwiększa zaangażowanie organiczne i przychody z reklam na platformie. Verasity zawiera również zastrzeżony Adsstack, odtwarzacz wideo i nagrody VRA w warstwie produktu.

W chwili pisania tego tekstu VRA jest notowane po 0,03415 USD z 24-godzinnym wolumenem transakcji wynoszącym 26 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 152 miliony dolarów, a w obiegu jest podaż 4,47 miliarda tokenów.

Możesz kupić VRA na kilku głównych giełdach, w tym KuCoin, Uniswap, Bittrex, YoBit i innych.

Aavegotchi (GHST) – 158 milionów dolarów

Początkowo uruchomiona w lutym 2021 roku, Aavegotchi to grywalna gra NFT z uroczymi, pikselowymi duchami. Aavegotchi są wspierane przez popularny standard ERC721, używany również w popularnych grach, takich jak Cryptokitties i Axie Infinity.

GHST jest natywnym tokenem platformy Aavegotchi, umożliwiającym posiadaczom zarządzanie ich DAO i wystawianie swoich tokenów na nagrody.

Początkowo uruchomiony na Ethereum, Aavegotchi przeszedł na Polygon wkrótce po uruchomieniu mainnetu, kiedy opłaty za gaz Ethereum zaczęły gwałtownie rosnąć.

W chwili pisania tego tekstu Aavegotchi handluje po 2,33 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 26 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 158 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 67,8 miliona GHST.

Możesz kupić GHST od Binance, Gate.io, KuCoin, Kraken, Crypto.com, Uniswap i innych.

Token Efinity (EFI) – 164 mln USD

Uruchomiony w sierpniu 2021 r. Efinity to blockchain Metaverse opracowany przez zespół Enjin i zbudowany na Polkadocie. EFI to pierwszy paratoken w sieci Efinity.

Jeśli nie znasz standardu Paratoken, jest on podobny do standardów tokenów ERC-20 lub BEP-20, ale umożliwia obsługę cross-chain. Innymi słowy, nowy standard tokenów umożliwia użytkownikom pobieranie tokenów z innych platform i wyrażanie ich jako paratokenów w parachainie takim jak Efinity.

Enjin Coin to zespół stojący za Efinity i jest znany jako jeden z liderów w przestrzeni NFT. Uruchomiony w 2009 roku Enjin jest jednym z najdłużej realizowanych projektów na rynku.

Pisząc, EFI jest notowane po 0,96 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 7,4 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 164 miliony dolarów, a podaż w obiegu wynosi 169 milionów EFI.

Możesz kupić EFI na Gate.io, Coinlist Pro, Poloniex, OKEx, Crypto.com, Uniswap i nie tylko.

Obce światy (TLM) – 199 milionów dolarów

Najpopularniejszą grą na blockchainie WAX ​​i jedną z najbardziej niedocenianych gier kryptograficznych na rynku, wydaną w pierwszej połowie 2021 roku, jest Alien Worlds. Jest to gra NFT oparta na blockchainie, w której użytkownicy mogą wydobywać Trillium.

Gracze mogą wybrać planetę do wydobycia i zarabiać TLM, wydobywając za pomocą swoich narzędzi. Nowi gracze otrzymują na początek darmową łopatę, ale ma ona minimalną moc wydobycia. Użytkownicy mogą kupować lepsze narzędzia górnicze, aby zwiększyć potencjał zarobkowy. Gracze mogą korzystać z maksymalnie trzech instrumentów górniczych i łączyć je w celu uzyskania optymalnej mocy.

Gracze mogą podróżować na różne planety, wszystkie oddzielne zdecentralizowane organizacje autonomiczne (DAO). Te DAO otrzymują codziennie Trillium za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, a gracze mogą również otrzymać część TLM, jeśli są częścią DAO tej planety.

W chwili pisania tego tekstu TLM kosztuje 0,21 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 61 mln USD. Jego podaż w obiegu wynosi 914 milionów TLM, a kapitalizacja rynkowa wynosi 199 milionów dolarów.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy