17 dni temu

Top 6 monet Metaverse o cenie jednostkowej poniżej 0,6 USD

Monety Metaverse są obecnie powszechne, a wiele z nich odnotowało znaczny wzrost cen w zeszłym roku. Wielu traderów patrzy na cenę jednostkową kryptowaluty i jej kapitalizację rynkową, aby ocenić, czy projekt ma duży potencjał do dalszych wzrostów cen. W tym artykule przyjrzymy się sześciu najlepszym monetom Metaverse o cenie jednostkowej poniżej 0,6 USD, uporządkowanych według wartości tokena, od najniższej do najwyższej.

Wszechstronność (VRA)
 • Cena jednostkowa: 0,03 USD
 • Kapitalizacja rynkowa: 149 mln USD

Uruchomiona w 2019 r. Verasity to platforma oparta na blockchain, umożliwiająca użytkownikom zdobywanie tokenów VRA poprzez oglądanie filmów. Jej zastrzeżony protokół Proof-of-View (PoV) zapewnia, że ​​ruch jest organiczny, co zwiększa przychody z reklam dla wydawców.

Użytkownicy mogą utworzyć konto za pomocą swojego adresu e-mail i zacząć otrzymywać tokeny VRA, oglądając filmy na Verasity.tv. Nagrody są dystrybuowane natychmiast, a użytkownicy mogą od razu przenieść swoje tokeny VRA do swoich portfeli. Pamiętaj, że program nagród Verasity ma obecnie limit 5 VRA dziennie.

Pisząc, VRA kosztuje 0,03 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 27 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 150 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 4,47 miliarda tokenów.

Możesz kupić VRA na KuCoin, Bittrex, Uniswap i nie tylko.

Bloktopia (BLOK)
 • Cena jednostkowa: 0,05 USD
 • Kapitalizacja rynkowa: 452 mln USD

Uruchomiony w październiku 2021 r. Bloktopia to wirtualny Metaverse zbudowany na bazie Polygon, który ma zapewnić bezprecedensowe wrażenia VR dla społeczności kryptograficznej.

Zawiera 21-piętrowy wieżowiec na cześć dostaw Bitcoina, a jego mieszkańcy nazywani są Bloktopianami. Użytkownicy mogą eksplorować różne poziomy drapacza chmur, z których każdy oferuje inny zestaw doświadczeń.

Gracze będą zarabiać na posiadaniu nieruchomości, dochodach z reklam, grach, w których można zarobić i wielu innych. Pojawi się także kolekcja NFT, która jest obecnie w fazie rozwoju. BLOK to natywny token platformy, który będzie główną walutą w Bloktopii.

Pisząc, BLOK kosztuje 0,05 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 17 mln USD. Podaż w obiegu dla BLOK wynosi 8,34 miliarda, a kapitalizacja rynkowa wynosi 455 milionów dolarów.

Możesz kupić BLOK na KuCoin, Gate.io, OKEx, QuickSwap, DODO Polygon, ZT i nie tylko.

Metabohater (BOHATER)
 • Cena jednostkowa: $0.13
 • Kapitalizacja rynkowa: 679 mln USD

Uruchomiony w czerwcu 2021 r. Metahero chce wprowadzić ultrarealistyczną technologię skanowania i modelowania 3D do Metaverse. Łącząc się ze światowym liderem w dziedzinie skanowania 3D, Wolf Digital World, misją Metahero jest przeniesienie adopcji kryptowalut na wyższy poziom.

Metaskanowanie jest pomostem między rzeczywistością a sferą wirtualną. Użytkownicy mogą używać technologii Metahero do skanowania obiektów w środowiskach VR i tworzenia NFT.

Tokeny HERO będą natywną walutą platformy Metahero, umożliwiającą skanowanie 3D, licencjonowanie, NFT i płatności za wszystkie usługi.

HERO handluje po 0,13 USD z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 6,7 mln USD na piśmie. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 678 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 5,1 miliarda.

Możesz kupić HERO na KuCoin, PancakeSwap, BKEX, LBank, ZT i nie tylko.

Terra Virtua Kolect (TVK)
 • Cena jednostkowa: 0,2 $
 • Kapitalizacja rynkowa: 136 mln USD

Utworzona jako projekt w 2017 r. i wydając swój token użytkowy w grudniu 2020 r., Terra Virtua opisuje siebie jako prawdziwie wciągającą platformę kolekcjonerską opartą na blockchain z unikalnymi doświadczeniami społecznościowymi, gamingowymi i kreatywnymi. Ich platforma zawiera bardzo aktywny rynek NFT z setkami kolekcji.

Token Kolect to paliwo Terra Virtua, umożliwiające cały świat doświadczeń i możliwości. Kolect będzie używany do obstawiania, hodowli, nagród i tworzenia cyfrowych kolekcji. VK to token ERC-20 żyjący na blockchainie Ethereum.

TVK wycenia się na 0,2 USD z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 9,6 mln USD na piśmie. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 136 milionów dolarów, a krążąca podaż 662 milionów tokenów.

Możesz kupić TVK na większości głównych giełd, takich jak Binance, KuCoin, Uniswap i innych.

Obce światy (TLM)
 • Cena jednostkowa: 0,21 USD
 • Kapitalizacja rynkowa: 192 mln USD

Moim osobistym faworytem i moim zdaniem najbardziej niedocenianym projektem na tej liście jest Alien Worlds, gra wydobywcza oparta na NFT. Uruchomiony w pierwszej połowie 2021 r. Alien Worlds pozwala użytkownikom wydobywać TLM, który ma wartość w świecie rzeczywistym.

Nowi gracze zaczynają z darmową łopatą, ale mają minimalną moc wydobycia. Użytkownicy mogą kupować lepsze narzędzia górnicze, aby zwiększyć potencjał zarobkowy. Gracze mogą korzystać z maksymalnie trzech instrumentów górniczych i łączyć je w celu uzyskania optymalnej siły.

Gra jest zbudowana na blockchainie WAX ​​i integruje się z portfelem WAX Cloud, dzięki czemu gra jest niezwykle łatwa.

Pisząc, TLM kosztuje 0,21 USD z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 61 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 196 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 914 milionów tokenów.

Możesz kupić TLM na głównych giełdach, takich jak Binance, KuCoin, FTX, PancakeSwap i nie tylko.

WOSK (WAXP)
 • Cena jednostkowa: $0,5
 • Kapitalizacja rynkowa: 931 mln USD

Założona w 2017 roku firma WAX oznacza The Worldwide Asset eXchange™. Jest określany mianem najbardziej ekologicznego łańcucha bloków na świecie dla NFT, przedmiotów kolekcjonerskich i gier wideo. AXP to natywny token w blockchainie WAX ​​i jest używany jako waluta do kupowania gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i NFT.

WAX udostępnia dziesiątki popularnych gier Metaverse, w których można zarobić, w tym Alien Worlds, Farming Tales, Prospectors, R-Planet i nie tylko. AX pozwala również kupować, sprzedawać i handlować NFT na ich rynku.

W porównaniu z innymi blockchainami, główną zaletą WAX jest to, że użytkownicy nie muszą płacić opłat za gaz. Zamiast tego użytkownicy stawiają swój WAX na moc procesora, sieci i pamięci RAM, ułatwiając transakcje w łańcuchu bloków.

Pisząc, WAXP jest notowany po 0,5 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 158 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 943 miliony dolarów, a podaż w obiegu wynosi 1,9 miliarda.

Możesz kupić WAXP na Binance, KuCoin, Bittrex, Bitfinex, Crypto.com i nie tylko.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: iStock/mik38

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy