17 dni temu

Top 5 projektów Metaverse Crypto z kapitalizacją rynkową poniżej 5 milionów dolarów

Projekty kryptograficzne Metaverse nadal wykazują zwyżkową dynamikę, a wiele monet odnotowało w tym tygodniu znaczne wzrosty cen. W tym artykule przyjrzymy się pięciu najlepszym monetom kryptograficznym Metaverse o kapitalizacji rynkowej poniżej 5 milionów USD, uporządkowanych według ogólnej kapitalizacji rynkowej, od najniższej do najwyższej.

ShoeFy (BUTY) – $872k

Jak sama nazwa wskazuje, ShoeFy to platforma dla butów cyfrowych. Łączy NFT i tradycyjne tokeny na blockchainie Ethereum, aby zasilać swoją unikalną kolekcję cyfrową sNFT.

Każdy sNFT jest generowany programowo z 10 000 możliwych wyników ważonych według rzadkości i przechowywany jako tokeny ERC-721. Kolekcja ShoeFy obejmuje ogień, wodę, ziemię, wiatr i wiele innych atrybutów.

Użytkownicy mogą wybić swoje NFT do butów (sNFT) lub odsprzedać je na rynku wtórnym. Właściciele mogą również obstawiać swoje sNFT, aby zarobić część opłat transakcyjnych i opłat za bicie w sieci.

Pisząc, SHOE kosztuje 0,213 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 108 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 912 tys. USD , a w obiegu jest podaż 4,27 miliona tokenów.

Możesz kupić SHOE na Uniswap i Gate.io.

Sieć ETNA (ETNA) – 1,3 mln USD

ETNA Network opisuje siebie jako galaktykę kryptograficzną, ekosystem kompleksowej obsługi wszystkich rzeczy NFT, DeFi i gier. Projekt obejmuje protokół pożyczania/pożyczania oraz hybrydowy ekosystem gier/NFT umożliwiający integrację tradycyjnych aplikacji do gier z blockchainem.

Podczas gdy ETNA była początkowo zbudowana na Binance Smart Chain, zespół przeniósł się do Polygon. ETNA jest natywną walutą platformy używanej na ich rynku NFT.

Nazwa ETNA pochodzi od góry Etna na Sycylii w południowych Włoszech. Etna była znana z wyjątkowego poziomu aktywności wulkanicznej i zawsze wzbudzała strach i szacunek w mitologii greckiej.

Gra ETNA jest grą opartą na technologii blockchain, w której można zarobić, o tematyce greckiej, w której występują różne postacie mitologiczne. Gra zawiera w pełni działający rynek NFT, który użytkownicy mogą przeglądać, łącząc się ze swoimi portfelami MetaMask.

Pisząc, ETNA jest notowana po 0,1145 USD, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 151 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 1,38 miliona dolarów, a podaż w obiegu wynosi 12 milionów ETNA.

Token zobowiązania Darwinia (KTON) – 2,3 mln USD

Darwinia Network opisuje się jako hub mostkowy sieci Web3 cross-chain. Zapewnia wejście do ekologii Polkadot dla projektów, które zostały wdrożone na publicznych blockchainach, takich jak Ethereum i BSC.

Darwinia jest kompatybilna z maszyną wirtualną Ethereum, co oznacza, że ​​obsługuje aplikacje dApps i DeFi/NFT w różnych infrastrukturach. Sieć Darwinia sprawia, że ​​migracja projektów do Polkadot i uruchomienie parachainu jest stosunkowo łatwa.

Natywnym tokenem platformy Darwinia jest RING i KTON. RING służy do opłat transakcyjnych i gazowych, w tym opłat kontraktowych i wykonawczych. KTON zachęca użytkowników do długoterminowego zaangażowania w projekt, blokując RING na 3-36 miesięcy i nagradzając użytkowników tokenami KTON.

Pisząc, KTON jest notowany po 60,77 USD przy 24-godzinnym wolumenie transakcji wynoszącym 189 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 2,2 miliona dolarów, a podaż w obiegu wynosi 37,8 tys. KTON.

Możesz kupić KTON na Uniswap, Gate.io, Poloniex, CoinEx, Hotbit, Hoo i CoinW.

Odłamki run (RXS) – 3,2 mln USD

Rune Shards to natywna kryptowaluta Rune; inspirowany Diablo 2 ARPG typu „graj, aby zarobić”, zbudowany na inteligentnym łańcuchu Binance.

Rune oferuje wiele trybów gry, w tym Rune Raid, dzięki czemu użytkownicy mogą farmić w celu zdobycia runicznych nagród poprzez stawianie płynności. Rune Evolution, dwuwymiarowa gra zręcznościowa typu „play-to-profit”, dostępna w Internecie, na urządzeniach z Androidem, iPhonie i na komputerach stacjonarnych.

Sprawdź ten krótki samouczek dotyczący gry Rune Evolution:

Ponadto obecnie opracowywane są trzy kolejne tryby gry, z których jednym jest Rune Sanctuary, świat 3D MMORPG, w którym użytkownicy mogą kupować ziemię, postacie niezależne, żetony gildii i wiele więcej.

Pisząc, Rune Shards są sprzedawane po 0,018 USD przy 24-godzinnym wolumenie wynoszącym 14 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 3,3 miliona dolarów , a podaż w obiegu wynosi 181,3 miliona RXS.

Obecnie możesz kupić RXS tylko na PancakeSwap.

Mgła (MGŁA) – 4,1 mln USD

Mist to gra akcji typu „play-to-profit” z otwartym światem, zbudowana na platformie Mist NFT Framework. Charakteryzuje się dynamicznym stylem walki, który jest wyjątkowy w świecie gier MMO.

Wszechświat gry łączy natywny token BEP-20 MIST jako natywną walutę w grze, umożliwiając użytkownikom hodowanie i stawianie tokenów, aby zdobywać różne nagrody.

Ponadto użytkownicy mogą budować na zastrzeżonej platformie gier Mist NFT oraz kupować, sprzedawać i wymieniać NFT w grze i na platformach innych firm.

Sprawdź tę wersję demonstracyjną lochów Mist Metaverse Sandbox i budowniczych lądów:

Pisząc, MIST jest notowany po 0,0737 USD przy 24-godzinnym wolumenie transakcji wynoszącym 5,9 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4,1 miliona dolarów, a krążąca podaż 56 milionów tokenów.

Możesz kupić MIST na PancakeSwap, Gate.io, XT.com, ZT i LBank.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: Darwinia.Network

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy