17 dni temu

Top 5 monet Metaverse z podażą poniżej 10 milionów

Monety Metaverse odnotowały znaczny wzrost cen w 2021 r., a niektóre, takie jak Decentraland i The Sandbox, odnotowały blisko 100-krotny wzrost. Niektórzy inwestorzy preferują monety o niskich zapasach w obiegu, ponieważ oznacza to, że cena jednostkowa każdej waluty jest zwykle wyższa. W tym artykule wymieniono pięć najlepszych monet Metaverse, których podaż w obiegu wynosi poniżej 10 milionów, uszeregowana według aktualnej podaży, od najwyższej do najniższej.

RMRK (RMRK)
  • Zasilanie cyrkulacyjne: 9,5 m
  • Kapitalizacja rynkowa: 316 mln USD

RMRK opisuje siebie jako zbiór legos NFT, które umożliwiają twórcom zbudowanie systemu o dowolnej złożoności. Jest to wielołańcuchowy łańcuch bloków, który pozwala artystom stosunkowo łatwo dostosowywać swoje NFT.

RMRK jest hostowany w łańcuchu blokowym Kusama, skalowalnej sieci wyspecjalizowanych łańcuchów bloków zbudowanych przy użyciu Substrate.

W chwili pisania tego tekstu RMRK handluje po 33,31 USD, z 24-godzinnym wolumenem 3 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 316 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 9,5 miliona tokenów.

Możesz kupić RMRK na KuCoin lub Gate.io.

Finanse Defina (FINA)
  • Zasilanie cyrkulacyjne: 7,5 m
  • Kapitalizacja rynkowa: 12,9 mln USD

Wprowadzona na rynek w październiku 2021 r., Defina Finance to gra NFT oparta na technologii „play-to-profit”, oparta na Binance Smart Chain. Gra obraca się wokół tworzenia i szkolenia bohaterów NFT na platformie oraz tworzenia drużyny do walki z innymi graczami na arenie.

Gracze są nagradzani tokenami FINA, które są monetami BEP-20 i są natywną walutą na platformie. Defina Finance to projekt skoncentrowany na społeczności, którego misją jest udostępnienie gier blockchain milionom graczy.

Użytkownicy mogą obecnie pobrać grę i sprawdzić ją na własne oczy. Gra jest dostępna na systemy Windows, Mac i Android. Obecnie nie jest dostępna dla iPhone'ów.

Obejrzyj ten film demonstracyjny dotyczący Defina Finance:

FINA jest notowana po 1,72 USD z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 2,9 mln USD na piśmie. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 12,9 miliona dolarów, a w obiegu jest podaż 7,5 miliona tokenów.

Możesz kupić FINA na PancakeSwap, LBank, MEXC, Bitrue i nie tylko.

Legenda wojny fantasy (LFW)
  • Zasilanie cyrkulacyjne: 7,2 m
  • Kapitalizacja rynkowa: 6 mln USD

Premiera zaplanowana na 4 stycznia 2022 r. Legend of Fantasy War to trójwymiarowa gra oparta na technologii blockchain, oparta na Binance Smart Chain. LFW będzie zawierać postacie NFT, które gracze mogą połączyć w armię i walczyć w bitwach PVP.

Ponadto nadchodzący rynek LFW pozwoli użytkownikom handlować, kupować i pożyczać niezbędny sprzęt i postacie NFT między sobą.

Legend of Fantasy War ma dApp, którego użytkownicy mogą teraz używać do obstawiania LFW. Podczas gdy sklep z klejnotami i rynek są wciąż w fazie rozwoju, jasne jest, że LFW ma ogromny potencjał przy stosunkowo niskiej kapitalizacji rynkowej wynoszącej zaledwie 6 milionów dolarów.

W chwili pisania LFW jest notowany po 0,83 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 556 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 6 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 7,2 miliona tokenów.

Możesz kupić LFW na PancakeSwap, Gate.io, Bybit, Hoo, BitMart i ZT.

Potwory Polychain (PMON)
  • Zasilanie cyrkulacyjne: 3,4 m
  • Kapitalizacja rynkowa: 23 mln USD

Jak sama nazwa wskazuje, Polychain Monsters to wielołańcuchowy, cyfrowy ekosystem kolekcjonerski, skupiający się na atrakcyjności głównego nurtu. Polymons to animowane NFT podobne do Pokemonów, rozpakowane z pakietów booster.

Każdy Polymon ma wiele różnych cech i rzadkości. Użytkownicy mogą również stawiać swoje NFT i farmować tokeny PMON jako nagrody.

Obecnie użytkownicy mogą łączyć się ze swoim dApp i dodawać tokeny PMON do swojego pulpitu nawigacyjnego. Użytkownicy mogą następnie otworzyć pakiety wspomagające, które zawierają 3 potwory Polychain. Każdy pakiet booster kosztuje 1 PMON, a przy pisaniu cena wynosi 6,89 USD.

PMON ma 24-godzinny wolumen obrotu wynoszący 1,1 miliona USD z kapitalizacją rynkową 23 milionów USD. Jego podaż w obiegu to 3,4 mln tokenów.

Możesz kupić PMON na KuCoin, Uniswap, PancakeSwap, Sushiswap (Polygon), QuickSwap i nie tylko.

Iluwium (ILV)
  • Dostawa w obiegu: 642k
  • Kapitalizacja rynkowa: 707 mln USD

Projektem o najniższej podaży w obiegu na tej liście jest Illuvium, gra przygodowa RPG z otwartym światem zbudowana na Ethereum. Illuvium Metaverse zawiera podobne do bóstw istoty zwane Iluvialami, które gracze mogą odkrywać i zbierać. W obcym świecie zamieszkuje ponad 100 iluminatów, z których każdy posiada inne atrybuty i klasy.

Premiera wersji beta jest zaplanowana na pierwszy kwartał tego roku, kiedy gracze będą mogli sami doświadczyć Illuvium Metaverse.

W chwili pisania tego tekstu Illuvium jest notowane na poziomie 1,104 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 49 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 707 milionów dolarów, a podaż w obiegu wynosi 642 tys. ILV.

Możesz kupić ILV na większości głównych giełd, takich jak Binance, KuCoin, Gate.io, Crypto.com, Poloniex, Sushiswap, OKEx i innych.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy