9 dni temu

Top 5 monet Metaverse do obejrzenia w 2022 roku

Dla tych, którzy chcą zainwestować w Metaverse, najłatwiejszą opcją jest zakup dowolnej z najlepszych monet kryptograficznych Metaverse, ponieważ wszystkie mają wycenę na wiele miliardów dolarów i mają świetne długoterminowe perspektywy. W tym artykule przyjrzymy się pięciu najlepszym monetom Metaverse do obejrzenia w 2022 r., uszeregowanych według kapitalizacji rynkowej, od najniższej do najwyższej.

Moneta Enjin (ENJ) – 2,1 miliarda dolarów

Założona w 2009 roku firma Enjin stała się liderem w obszarze NFT dzięki swojemu popularnemu rynkowi. ENJ to token ERC20 zasilający platformę Enjin. Celem Platformy Enjin jest:

„ułatwiają osobom fizycznym, firmom i markom korzystanie z niewymiennych tokenów (NFT).”

Efinity to najnowszy projekt Enjin, blockchain nowej generacji dla zasobów cyfrowych zbudowany na Polkadocie. Efinity ma być centrum dla wszystkich zamiennych i niezamiennych tokenów, rozwiązując wyzwanie ułatwienia wyceny i wymiany NFT.

W chwili pisania tego tekstu ENJ handluje po 2,50 USD. Jej kapitalizacja rynkowa wynosi 2,1 miliarda dolarów, a 24-godzinny obrót wynosi 365 milionów dolarów, co jest obecnie piątą najczęściej wymienianą monetą Metaverse.

Możesz kupić ENJ na Binance, Coinbase Exchange, Huobi Global, KuCoin, FTX, Crypto.com i nie tylko.

Sieć Theta (THETA) – 4,2 miliarda dolarów

THETA określa się jako „technologia blockchain nowej generacji w zakresie wideo i rozrywki wspierana przez użytkowników”. Obejmuje rynek NFT oraz w pełni otwarty kod źródłowy dostępny na Github.

THETA oferuje imponujących partnerów dla swoich węzłów walidacji dla przedsiębiorstw, w tym Google, Sony, Samsung, Binance, Blockchain i nie tylko.

Według oficjalnej strony internetowej THETA :

„Blockchain Theta jest jedyną kompleksową infrastrukturą do zdecentralizowanego przesyłania i dostarczania wideo, która zapewnia rozwiązania zarówno techniczne, jak i ekonomiczne”

Pisząc, THETA jest wyceniana na 4,26 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 407 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4,2 miliarda dolarów, z krążącą podażą 1 miliarda tokenów.

Możesz kupić THETA na Binance, Huobi Global, KuCoin, Gate.io, Crypto.com, Bithumb i innych.

Piaskownica (SAND) – 4,4 miliarda dolarów

Sandbox jest obecnie wiodącą monetą kryptograficzną Metaverse na rynku. Zawiera najwyższej jakości Metaverse 3D zbudowany w Unity. Chociaż może mieć stosunkowo niski stosunek wolumenu do kapitalizacji rynkowej, należy pamiętać, że wycena SAND wynosi miliardy.

Ponieważ Sandbox zawiera klienta do pobrania, ma bezkonkurencyjną jakość w porównaniu do innych projektów Metaverse.

Piaskownica umożliwia użytkownikom kupowanie działek i zarabianie na nich, oferując grywalne doświadczenie, które obejmuje zadania, gry i wyzwania, aby zdobywać nagrody.

Sandbox zawiera również token SAND, który jest natywną walutą na platformie. W chwili pisania tego tekstu SAND handluje po 4,89 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 1,3 miliarda USD.

Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4,4 miliarda dolarów , a SAND można kupić na Binance, KuCoin, Huobi Global, Bithumb, Gate.io, FTX, Uniswap, Gemini, Kraken i innych.

Axie Infinity (AXS) – 4,7 miliarda dolarów

Uruchomiona w marcu 2018 r. Axie Infinity jest jedną z najpopularniejszych gier opartych na blockchain , tak popularną, że zespół stojący za grą zbudował cały blockchain specjalnie dla gry, Ronin.

Topory to potwory o określonych cechach, które można ulepszać lub wymieniać. Gracze mogą używać swoich osi do walki z innymi graczami na arenie i zdobywania nagród.

W chwili pisania AXS wyceniany jest na 77,49 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 520 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 4,7 miliarda dolarów , a w obiegu jest podaż 60 milionów tokenów.

Możesz kupić AXS na większości głównych giełd, w tym Binance, Coinbase, FTX, KuCoin, Bitfinex, Gemini, Kraken i innych.

Decentraland (MANA) – 5,3 miliarda dolarów

Jednym z moich osobistych faworytów i pionierem w projektach 3D Metaverse jest Decentraland , wirtualna platforma oparta na blockchain, umożliwiająca wiele doświadczeń wraz ze sposobem, w jaki użytkownicy mogą kupować zasoby ziemi i zarabiać na nich.

Decentraland jest otwarty dla publiczności od lutego 2020 r. i jest najdłużej działającym projektem 3D Metaverse w krypto.

Każdy może sprawdzić Decentraland, odwiedzając ich oficjalną stronę internetową i łącząc się za pomocą MetaMask w Chrome. Upewnij się, że Twój portfel znajduje się w sieci Ethereum i baw się dobrze!

Podczas gdy Decentraland jest już jednym z najwyżej cenionych projektów na rynku, ponieważ coraz więcej platform buduje się na Decentraland, MANA może z łatwością podwoić lub potroić cenę w przyszłym roku.

Pisząc, MANA handluje po 2,85 USD przy 24-godzinnym obrocie wynoszącym 715 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 5,3 miliarda dolarów , a w obiegu jest podaż 1,82 miliarda tokenów.

Możesz kupić MANA na większości głównych giełd, w tym Binance, Coinbase, KuCoin, Kraken, FTX, Uniswap i innych.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: Relight Motion/ Shutterstock.com

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy