miesiąc temu

Top 5 monet Crypto Metaverse o cenie jednostkowej poniżej 0,05 USD

Monety Crypto Metaverse to obecny szum w krypto. Ponieważ Decentraland i The Sandbox widzą wielomiliardowe wyceny, nie jest niespodzianką, że kryptowaluty z przypadkami użycia Metaverse radzą sobie wyjątkowo dobrze. Niektóre z najbardziej atrakcyjnych opcji dla traderów to projekty o niskiej cenie jednostkowej, ponieważ zwykle mają one większą szansę na znaczne zyski. Ta lista przedstawia pięć najlepszych monet kryptograficznych Metaverse o cenie jednostkowej poniżej 5 centów, uporządkowanych według ceny pojedynczego tokena, od najniższej do najwyższej.

Gry UFO (UFO) – 0,000002795 $

Jak sama nazwa wskazuje, UFO Gaming oferuje platformę Metaverse, w której można zarobić, z stale rosnącym ekosystemem gier opartych na technologii blockchain. UFO Gaming chce współpracować z tradycyjnymi firmami zajmującymi się grami i zintegrować je z blockchainem, aby opracować zupełnie nowe funkcje.

UFO Gaming zawiera kryptowalutę UFO, natywny token użytkowy używany w ich Dark Metaverse. Każda planeta w Dark Metaverse od UFO Gaming będzie zawierać unikalny zestaw gier i umożliwi graczom kupowanie kawałków ziemi za pośrednictwem NFT.

W chwili pisania tego tekstu UFO Gaming notowane jest na poziomie 0,00002795 USD, przy 24-godzinnym obrocie wynoszącym 18,4 miliona USD. Istnieje 25,757 bilionów tokenów UFO, których kapitalizacja rynkowa wynosi 707 milionów dolarów .

Możesz kupić UFO na KuCoin, Uniswap, Gate.io, MEXC, LBank, 0x Protocol, ShibaSwap i innych.

Starlink (STARL) – 0,00004470 $

Starlink zawiera STARL Metaverse, ekspansywny społeczny wszechświat 3D wypełniony eksploracją, odkrywaniem i tworzeniem. Starlink stara się zapewnić ulepszenie fizycznego świata, w którym wszyscy żyjemy, i zapewnia wszechświat do eksploracji poza tradycyjnymi ograniczeniami.

STARL pozwala użytkownikom kupować, sprzedawać i wymieniać wirtualne przedmioty, takie jak satelity, statki kosmiczne i lądy. Użytkownicy mogą obecnie zarejestrować się w MetaMask i bezpłatnie utworzyć profil w Starlink. Niestety najtańsze produkty dla Starlink kosztują około 40 000 dolarów, co jest dość sporą inwestycją.

Całkowita podaż STARL wynosi 10 bilionów, a w obiegu 9,9 bilionów. W chwili pisania tego tekstu kapitalizacja rynkowa Starlink wynosi 446 milionów dolarów , a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 17,1 miliona dolarów.

Możesz kupić token Starlink na kilku giełdach, w tym OKEx, Gate.io, Uniswap, ShibaSwap i innych.

Radio Caca (RACA) – 0,0036 USD

Radio Caca jest wyłącznym menedżerem Maye Musk NFT. RACA jest natywnym tokenem Universal Metaverse. Metaverse USM to trójwymiarowy świat planety, w którym użytkownicy mogą posiadać ziemie, budować sklepy na swoich nieruchomościach oraz grać lub tworzyć różne gry.

Radio Caca jest zdecentralizowaną organizacją (DAO) w sercu, obsługiwaną przez osoby z Internetu na całym świecie. Jako DAO, Radio Caca ma natywny token o nazwie RACA, który jest używany jako natywna waluta w USM i aplikacjach w nim zawartych.

W chwili pisania tego tekstu RACA jest notowana po 0,003604 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 82,5 miliona USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 654 miliony dolarów , a podaż w obiegu wynosi 181,85 miliarda.

Możesz kupić RACA w różnych serwisach Poloniex, Gate.io, PancakeSwap, MEXC i innych.

Wszechstronność (VRA) – 0,04108 USD

Verasity określa się jako platforma warstwy protokołu i produktu dla e-sportu i rozrywki wideo. Jest zbudowany na bazie łańcucha bloków Ethereum, a jego misją jest zwiększenie zaangażowania i przychodów reklamowych wydawców i reklamodawców.

VRA oferuje protokół weryfikacji, który zwiększa zaangażowanie organiczne i przychody z reklam na platformie. Verasity zawiera również zastrzeżony Adsstack, odtwarzacz wideo i nagrody VRA w warstwie produktu. Głównym produktem VRA jest Verasity.tv, platforma umożliwiająca użytkownikom zdobywanie tokenów VRA za samo oglądanie treści.

W chwili pisania tego tekstu VRA jest notowane na poziomie 0,04179 USD z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 42 miliony USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 186 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 4,47 miliarda tokenów.

Możesz kupić VRA na kilku głównych giełdach, w tym KuCoin, Gate.io, Uniswap, Bittrex i innych. Jeśli jesteś w USA, polecamy KuCoin.

DEAPcoin (DEP) – 0,04438 $

Wybity początkowo w sierpniu 2019 r. DEAP określa się jako „firma rozrywkowa nowej generacji, która stworzy nową gospodarkę i kulturę z rozrywką i aktywami w erze cyfrowej”.

DEAPcoin to platforma do gier i NFT zintegrowana z technologią blockchain. Zawiera token DEP, natywny token ERC-20 do sieci.

DEAPcoin oferuje usługę o nazwie Play Mining, która obsługuje różne gry typu Play-to-Earn oparte na blockchain. Play Mining zawiera wiele gier typu „play-to-zarob” opartych na blockchain, w tym kilka godnych uwagi tytułów, w tym Lucky Farmer, JobTribes, PlayMining Puzzle i rynek NFT.

W chwili pisania tego tekstu DEP jest notowany na poziomie 0,04438 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 11,2 miliona USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 154 miliony dolarów , a podaż w obiegu wynosi 3,48 miliarda.

Możesz kupić DEP na Bittrex, OKEx, Uniswap, PancakeSwap i nie tylko. Dla mieszkańców USA i użytkowników poszukujących niskich kosztów handlu i transakcji Bittrex stanowi świetną opcję.

Ujawnienie: Nie jest to doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy