miesiąc temu

3 najbardziej popularne kryptowaluty na CoinMarketCap, które dzisiaj osiągają najwyższą cenę

Biorąc pod uwagę liczbę kryptowalut wypuszczanych na rynek każdego dnia, nie brakuje projektów, które odnotowują znaczne wzrosty cen. W tym artykule wymieniono 3 najbardziej popularne kryptowaluty na CoinMarketCap, które zyskały dzisiaj najwyższą cenę, uporządkowane według 24-godzinnego wzrostu cen, od najniższego do najwyższego.

MetaZwierzęta (METAPETS) +24,92%

Jak sama nazwa wskazuje, MetaPets wprowadza do Metaverse wysoce spersonalizowane zwierzaki. Będzie zawierał kolekcję NFT, gry z rozszerzoną rzeczywistością i ekosystem dApps dla twoich wirtualnych zwierzaków.

Ponadto MetaPets zapewni niestandardowy launchpad NFT dla zwierząt, który pozwoli użytkownikom w pełni dostosować swoje zwierzaki i przyjąć dowolne cechy, które chcesz.

Na koniec MetaPets zaprojektuje hodowlaną aplikację dApp, umożliwiającą użytkownikom mieszanie spersonalizowanych NFT MetaPets z innymi, a nawet mieszanie różnych ras, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju, nigdy wcześniej nie widziane potomstwo.

Jeśli chodzi o zespół stojący za MetaPets, twierdzą, że ich dyrektor generalny nazywa się Dee N i dostarczają zdjęcie. Nie mogłem jednak znaleźć LinkedIn prezesa, aby zweryfikować autentyczność. W związku z tym zakładam, że zespół stojący za projektem jest anonimowy.

W chwili pisania tego tekstu cena METAPETS wynosi 0,0000000002543 USD (czyli dziewięć zer), co oznacza wzrost o 24,92% w ciągu ostatnich 24 godzin. Powodem, dla którego ma tak niską cenę jednostkową, jest niewiarygodnie wysoka podaż 100 000 000 000 000 000 METAPET (to 100 biliardów).

METAPETS ma w pełni rozwodnioną kapitalizację rynkową w wysokości 25 mln USD przy 24-godzinnym wolumenie obrotu wynoszącym 2,7 mln USD. Większość wolumenu obrotu pochodzi z PancakeSwap, które w tej chwili byłoby najlepszym miejscem do zakupu METAPETS.

Clifford Inu (CLIFF) +31,91%

Clifford Inu jest drugą najbardziej popularną monetą memową na CoinMarketCap. Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim projektu jest Clifford the Big Red Dog, program dla dzieci z 2000 roku. CLIFF jest zbudowany na blockchainie Ethereum i charakteryzuje się wysoce deflacyjną gospodarką.

Ze względu na mechanizm deflacji, CLIFF ponownie zainwestuje procent portfela marketingowego w aktywa przynoszące zysk, a wygenerowane zyski zostaną ponownie wprowadzone do projektu.

Tym, co odróżnia Clifford Inu od innych projektów, jest to, że CLIFF będzie spoglądał „na zewnątrz” podczas generowania funduszy na wsparcie projektu. Te taktyki generujące zysk obejmują inwestowanie w blue chipy NFT, obstawianie stablecoinów, hodowlę plonów i wiele innych.

Omówiliśmy Clifford Inu przed ostatnim tygodniem, kiedy również był w trendzie na CoinMarketCap i odnotował znaczne wzrosty cen. Wygląda na to, że ich tokenomika utrzymuje zwyżkową dynamikę i nadchodzi wysoki wolumen obrotu.

W chwili pisania tego tekstu CLIFF jest notowany na poziomie 0,0001068 USD z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 1,7 miliona USD. Jego w pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa wynosi 107 milionów dolarów, z całkowitą podażą 1 miliarda tokenów.

Możesz kupić CLIFF na Uniswap.

Upiorny Shiba (SPOOKYSHIBA) +49,66%

Spooky Shiba to mobilna gra zombie, w której można zarobić, dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. SPOOKYSHIBA to natywna kryptowaluta projektu, który twierdzi, że jest najbardziej satysfakcjonującym tokenem Shiba uruchamianym w ukryciu.

Podobnie jak MetaPets, zespół Spooky Shiby ma użytkownika o imieniu „Lowgun Paul”, co jest wyraźnie grą słów na temat słynnego YouTubera Logana Paula. Oznacza to, że zespół stojący za projektem należy przyjąć jako anonimowy.

Jednym z niezwykłych faktów na temat Spooky Shiba jest wysoka podaż jednego trylionu tokenów. To 1 z osiemnastoma zerami! Na szczęście połowa początkowej wojny o zaopatrzenie natychmiast spłonęła i została wysłana do martwego portfela.

Pisząc, SPOOKYSHIBA handluje po 0,00000000005542 USD (czyli 11 zer), z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 1 milion USD.

Obecnie jedynym miejscem, w którym można kupić SPOOKYSHIBA, jest PancakeSwap, wymieniając go na WBNB.

Ujawnienie: Nie jest to doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Źródło danych: CoinMarketCap

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy