20 dni temu

3 najlepsze platformy do uprawy stabilnych coinów, które przetrwają tę kryptozimę

Kryptowalutowa zima nadchodzi i są szanse, że rynki kryptowalut będą nadal obracać się w bok i doświadczać niedźwiedziego tempa przez następne kilka miesięcy. Jednym z najlepszych sposobów zabezpieczenia się przed spadkowym trendem jest konwersja posiadanych kryptowalut na stablecoiny i zablokowanie ich na platformach do uprawy plonów za gwarantowaną RRSO. W tym artykule wymieniono trzy najlepsze platformy do uprawy stablecoinów, które pomogą Ci przetrwać kryptozimę.

Aave

Aave to jedna z najpopularniejszych platform do zarabiania monetami stablecoin na rynku. Z ponad 14 miliardami dolarów zablokowanej wartości i kapitalizacją rynkową przekraczającą 3,4 miliarda dolarów, Aave jest najbezpieczniejszą platformą na tej liście.

Aave ma również natywny token o nazwie AAVE. Ten token zachęca użytkowników do korzystania z platformy, oferując zniżki na opłaty, zapewniając siłę głosu do zarządzania i wiele innych korzyści.

Jeśli chodzi o Yield Farming, nie dziwi fakt, że kilka pul płynności współpracuje ze sobą. Patrząc na aktywa dostępne na Aave, najlepiej zarabiającym stablecoinem jest dolar Gemini, oferujący depozyt w wysokości 6,98% i pożyczkę w wysokości 9,69%.

Wenus

Venus opisuje się jako zdecentralizowany rynek dla pożyczkodawców i pożyczkobiorców z stablecoinami bez granic. Innymi słowy, Venus umożliwia pierwszy na świecie zdecentralizowany stablecoin o nazwie VAI. Jest zbudowany i wspierany przez Binance Smart Chain bez potrzeby scentralizowanej kontroli.

XVS to kryptowaluta, która absorbuje zmienność cen na rynku kryptowalut, dlatego ma zmienną cenę.

Podobnie jak inne działanie stablecoinów, VAI pozwala na zarabianie odsetek od środków przechowywanych w ramach protokołu. Ma bardzo konkurencyjne stawki depozytów stablecoin. Obecnie użytkownicy mogą otrzymać 7% APY na USDC i 6,56% APY na BUSD.

Użytkownicy mogą łączyć się z Venus dApp za pomocą swoich portfeli MetaMask i włączać różne aktywa jako zabezpieczenie, aby od razu zacząć zarabiać. Venus to stosunkowo nowa platforma, ale może pochwalić się dość dużą podażą o wartości ponad 3,1 miliarda dolarów.

Zbiór

Harvest to stosunkowo nowa platforma do uprawy plonów, która jest jedną z bardziej lukratywnych opcji na tej liście. Składa się z międzynarodowej spółdzielni rolników, którzy łączą zasoby w celu uzyskania plonów DeFi.

Kiedy rolnicy składają depozyt, Harvest automatycznie uzyskuje najwyższe plony przy użyciu najnowszych technik. Łączenie depozytów pozwala platformie oferować jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek w krypto.

Harvest ma aktywa o wartości ponad 286 mln USD zablokowane na swojej platformie podczas pisania. Mimo że TVL jest stosunkowo niski w porównaniu do Aave, Harvest oferuje obecnie najwyższy RRSO dla stablecoinów, w tym 7,93% dla depozytów USDC i 6,18% dla depozytów USDT.

Końcowe przemyślenia

Generowanie stóp procentowych za pomocą depozytów stablecoin to najniższy sposób na uzyskanie pasywnego dochodu za pomocą krypto. Jeśli chcesz postawić na niedźwiedzi rynek kryptowalut w ciągu najbliższych kilku miesięcy, przekonwertuj swoje aktywa na stablecoin, takie jak USDC, BUSD lub USDT i uruchom je za pośrednictwem jednej z powyższych platform.

Z drugiej strony, jeśli nie masz dość kryptowalut, ale nadal chciałbyś skorzystać z uprawy plonów i generować pasywny dochód ze swoich zasobów kryptowalut, rozważ bardziej tradycyjne rolnictwo płynnościowe z giełdą taką jak Uniswap lub PancakeSwap, aby zmaksymalizować swoje zyski. Pamiętaj jednak, że wahania na rynku znacząco wpłyną na twoją RRSO.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: whiteMocca/ Shutterstock.com

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy