24 dni temu

3 najlepsze monety Crypto Metaverse, które dziś zdobywają najwyższą cenę (SHOE, DPS, VIBE)

Podczas gdy rynki kryptowalut zmagają się w ten poniedziałek, wiele monet Metaverse nadal wykazuje zwyżkową dynamikę. W tym artykule przyjrzymy się trzem najlepszym monetom kryptowalutowym Metaverse, które dzisiaj uzyskują najwyższą cenę, uporządkowanych według 24-godzinnego zysku, od najniższej do najwyższej.

ShoeFy (BUTY) – 0,2197 USD ( +14,43% )

Jak sama nazwa wskazuje, ShoeFy to platforma dla butów cyfrowych. Łączy NFT i tradycyjne tokeny na blockchainie Ethereum, aby zasilać swoją unikalną kolekcję cyfrową sNFT.

Każdy sNFT jest generowany programowo z 10 000 możliwych wyników ważonych według rzadkości i przechowywany jako tokeny ERC-721. Kolekcja ShoeFy obejmuje ogień, wodę, ziemię, wiatr i wiele innych atrybutów.

Użytkownicy mogą wybić swoje NFT do butów (sNFT) lub odsprzedać je na rynku wtórnym. Właściciele mogą również obstawiać swoje sNFT, aby zarobić część opłat transakcyjnych i opłat za bicie w sieci.

Pisząc, SHOE kosztuje 0,215 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 107 tys. USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 918 tys. USD, z krążącą podażą 4,2 miliona tokenów.

Możesz kupić SHOE na Uniswap i Gate.io.

DEEPSPACE (DPS) – 0,234 USD ( +16,62% )

DEEPSPACE to gra eksploracyjna Metaverse o tematyce kosmicznej, w której można zarobić. Pozwala graczom zarabiać pasywny dochód poprzez trzymanie tokenów DPS, handel NFT i podejmowanie ryzyka, aby odkrywać DEEPSPACE Metaverse swoimi statkami kosmicznymi. DPS to natywny token ekosystemu DEEPSPACE zbudowany na Binance Smart Chain.

Gra kręci się wokół wydobywania zasobów, handlu, walki i przejmowania swoich nieruchomości w Metaverse DEEPSPACE. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać swoje statki NFT na swoim rynku, aby ulepszyć swoją konfigurację i zdobyć więcej nagród.

DEEPSPACE jest obecnie w fazie rozwoju z wersjami alfa marketplace, a premiera gry jest planowana na pierwszy kwartał 2022 roku.

Pisząc, DPS jest notowany po 0,2325 USD, z 24-godzinnym wolumenem 216 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 12 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 52,8 miliona tokenów.

VIBE (VIBE) – 0,03452 $ ( +21,71% )

Ekosystem VIBE tworzy nową generację NFT i nowy standard gier blockchain, zasilany przez ich token ERC-20 VIBE. Platforma została zbudowana z myślą o użytkownikach i programistach na ich rozwiązaniu warstwy 2, VIBEnet.

Główną cechą VIBE jest łańcuch boczny drugiej warstwy VIBENet. Umożliwia natychmiastowe transakcje bez opłat za gaz. Ponadto łańcuch boczny jest wysoce skalowalny i zbudowany z myślą o szybkości i bezpieczeństwie. Obecnie VIBENet obsługuje VIBE, ETH, LINK i NEO.

Kolejnym punktem sprzedaży VIBE jest ich rzadka i unikalna kolekcja NFT zawierająca fotorealistyczne modele 3D. Kolekcja NFT firmy VIBE jest zabezpieczona zabezpieczeniami i oferuje możliwość zakupu bez ryzyka. Ponadto VIBE ma rynek i ekosystem dApp, które użytkownicy mogą teraz sprawdzić.

Pisząc, VIBE handluje po 0,0339 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 16 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 8,8 miliona dolarów, z krążącą podażą 260 milionów tokenów.

Możesz kupić VIBE na Uniswap lub HitBTC.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: iStock/Lemon_tm

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy