15 dni temu

Top 3 Altcoiny ustawione na wysoki wzrost w tym roku

  • Blockchain Avalanche może obsłużyć ponad 4500 transakcji na sekundę.
  • Kadena może przetwarzać 480 000 transakcji na sekundę, przewyższając Bitcoin.

Inwestorzy chcący zdywersyfikować swoje portfele mogą rozważyć altcoiny. W przeciwieństwie do ethereum, większość pozostałych ponad 10 000 kryptowalut nie ma jeszcze reputacji. Rzućmy okiem na 3 najlepsze monety, które mają przed sobą wielki potencjał.

Kadena

Deweloperzy mogą tworzyć wysokiej jakości zdecentralizowane aplikacje przy użyciu platformy blockchain Kadeny . Wartość waluty cyfrowej wzrosła o około 8 000% w ciągu roku.

Firmy mogą wyeliminować koszty transakcji klientów, korzystając z krypto stacji benzynowej Kadena, a klienci płacą tylko niewielką kwotę opłat transakcyjnych. Inwestorzy oczekują, że Kadena pokona inne monety w 2022 r., pomimo niedawnego obecnego spadku. W 2022 roku Kadena ma wszystkie narzędzia potrzebne do wzniesienia się na nowe wyżyny.

lawina

Avalanche to najszybsza platforma inteligentnych kontraktów. Blockchain Avalanche może obsłużyć ponad 4500 transakcji na sekundę. Dzięki innowacyjnemu silnikowi konsensusu Avalanche może przetwarzać znacznie więcej transakcji na poziomie Visa na sekundę. AVAX ma również ograniczoną podaż, co oznacza, że ​​nie zostanie osłabiony przez inflację, jak inne platformy.

Staking promuje blokowanie ogromnych sum tokenów na określone czasy, obniżając krążącą podaż i zwiększając popyt, co skutkuje wzrostem cen. Jego natywny token wzrósł o prawie 3000 procent. Avalanche ma już około 160 projektów. Uzyskuje większe przychody z Dapps niż Solana.

Ethereum

Pomimo kilku poważnych przeszkód, Ethereum wygenerowało w zeszłym roku zwrot ponad pięciokrotny. Wraz z aktualizacją Ethereum 2.0 blockchain powinien być w stanie przetwarzać 100 000 transakcji na sekundę. Nastąpi również znaczne obniżenie opłat transakcyjnych. Oczekuje się, że te nowe funkcje zachęcą więcej programistów do łańcucha bloków Ethereum. Ethereum jest teraz drugim po Bitcoinie pod względem kapitalizacji rynkowej, z wartością rynkową prawie 445 miliardów dolarów.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy