13 dni temu

Top 10 kryptowalut Metaverse poniżej 1 USD do obejrzenia w 2022 roku

Nawet gdy kryptowalutowa zima zepchnęła większość rynków w dół, monety Metaverse nadal odnotowują znaczne wzrosty cen, a niektóre z nich zyskują dziś ponad 1000% ! Nie brakuje niedocenianych projektów o dużym potencjale długoterminowym przy ilości kryptowalut Metaverse na rynku. W tym artykule przyjrzymy się naszej liście dziesięciu najlepszych monet kryptowalut Metaverse poniżej 1 USD do obejrzenia w 2022 r., uporządkowanych według ceny jednostkowej, od najniższej do najwyższej.

Starlink (STARL) – 0,00002997 $

Uruchomiony w lipcu 2021 r. Starlink zawiera STARL Universe, oparty na blockchain wirtualny Metaverse, który umożliwia użytkownikom odkrywanie, zabawę, handel i kontakty towarzyskie z innymi graczami.

To, co odróżnia Metaverse Starlink od innych, to skupienie się na byciu prawdziwie zdecentralizowanym Metaverse. Według białej księgi STARL:

„STARL Metaverse jest obecnie jedynym naprawdę zdecentralizowany projekt Metaverse i dąży do połączenia koncepcji metaverse z gospodarką opartą na kryptowalutach”.

STARL będzie używany jako natywna waluta na platformie, umożliwiająca użytkownikom interakcję z Metaverse, w tym interakcje z wirtualnymi koncertami, klubami, mediami, edukacją, rozrywką i nie tylko.

Możesz kupić STARL na Uniswap, OKEx, MEXC, LBank, Gate.io i innych.

Radio Caca (RACA) – 0,002 USD

Uruchomione w sierpniu 2021 r. Radio Caca jest wyłącznym menedżerem Maye Musk w dziedzinie NFT. RACA jest natywnym tokenem Universal Metaverse.

Metaverse USM to trójwymiarowy świat planety, w którym użytkownicy mogą posiadać ziemie, budować sklepy na swoich nieruchomościach oraz grać lub tworzyć różne gry.

Radio Caca jest również zdecentralizowaną organizacją (DAO) obsługiwaną przez osoby z Internetu na całym świecie.

Możesz kupić RACA na Poloniex, Gate.io, PancakeSwap, MEXC i nie tylko.

Wszechstronność (VRA) – 0,02 USD

Uruchomiona w 2019 r. Verasity to platforma oparta na blockchain, umożliwiająca użytkownikom zdobywanie tokenów VRA poprzez oglądanie filmów. Jej zastrzeżony protokół Proof-of-View (PoV) zapewnia, że ​​ruch jest organiczny, co zwiększa przychody z reklam dla wydawców.

Użytkownicy mogą utworzyć konto za pomocą swojego adresu e-mail i zacząć otrzymywać tokeny VRA, oglądając filmy na Verasity.tv. Nagrody są dystrybuowane natychmiast, a użytkownicy mogą od razu przenieść swoje tokeny VRA do swoich portfeli. Pamiętaj, że program nagród Verasity ma obecnie limit 5 VRA dziennie.

Możesz kupić VRA na KuCoin, Bittrex, Uniswap i nie tylko.

IoTeX (IOTX) – 0,10 USD

Uruchomiony w kwietniu 2019 r. IoTeX to skalowalna i zorientowana na prywatność infrastruktura blockchain dla Internetu rzeczy. IOTX jest natywnym tokenem łańcucha bloków IoTeX, który zasila sieć.

IoTeX zawiera portfel IoPay Web3.0 dostępny na urządzeniach z Androidem i iOS. IoPay to brama do ekosystemu IoTeX, do którego każdy może łatwo uzyskać dostęp.

Ekosystem IoTeX obejmuje giełdy, portfele i inne unikalne projekty Metaverse. Jednym z moich osobistych faworytów jest StarCrazy – oparta na blockchain gra Metaverse NFT umożliwiająca graczom zdobywanie tokenów GFT.

Możesz kupić IOTX na Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Crypto.com, Uniswap, PancakeSwap i innych.

Metabohater (BOHATER) – 0,10 $

Uruchomiony w czerwcu 2021 r. Metahero buduje Metaverse nowej generacji, który pozwala użytkownikom skanować siebie i inne obiekty w świecie rzeczywistym w celu tworzenia ich doskonałych kopii w świecie cyfrowym.

Aby to osiągnąć, Metahero nawiązało współpracę z Wolf Digital World (WDW), wynalazcą technologii modelowania 3D 16k wykorzystywanej przez CD Projekt, zespół odpowiedzialny za Cyberpunk 2077.

Tokeny HERO to tokeny BEP-20 hostowane w inteligentnym łańcuchu Binance i są używane jako natywna waluta ekosystemu Metahero.

Możesz kupić HERO na KuCoin, PancakeSwap, Gate.io, LBank i nie tylko.

Obce światy (TLM) – 0,19 $

Najpopularniejszą grą na blockchainie WAX ​​i jedną z najbardziej niedocenianych gier kryptograficznych na rynku, wydaną w pierwszej połowie 2021 roku, jest Alien Worlds. Jest to gra NFT oparta na blockchainie, w której użytkownicy mogą wydobywać Trillium.

Gracze mogą wybrać planetę do wydobycia i zdobyć TLM, wydobywając za pomocą swoich narzędzi. Nowi gracze otrzymują na początek darmową łopatę, ale ma ona minimalną moc wydobycia. Użytkownicy mogą kupować lepsze narzędzia górnicze, aby zwiększyć potencjał zarobkowy. Gracze mogą korzystać z maksymalnie trzech instrumentów górniczych i łączyć je w celu uzyskania optymalnej siły.

Gracze mogą podróżować na różne planety, wszystkie odrębne zdecentralizowane organizacje autonomiczne (DAO). Te DAO otrzymują codziennie Trillium za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, a gracze mogą również otrzymać część TLM, jeśli są częścią DAO tej planety.

Możesz kupić TLM na Binance, KuCoin, Bittrex, PancakeSwap i nie tylko.

WOSK (WAXP) – 0,43 USD

Początkowo wprowadzony na rynek w 2017 roku, WAX oznacza The Worldwide Asset eXchange™. Jest nazywany najbardziej ekologicznym blockchainem na świecie do gier i NFT. WAXP jest natywnym tokenem w blockchainie WAX ​​i jest używany jako waluta na platformie.

Wraz z dziesiątkami gier dApp, w które użytkownicy mogą grać, WAX umożliwia kupowanie, sprzedawanie i handel NFT na ich rynku. WAX udostępnia również dziesiątki popularnych gier Metaverse, w których można zarobić, w tym Alien Worlds, Farming Tales, Prospectors, R-Planet i nie tylko.

W porównaniu z innymi blockchainami, główną zaletą WAX jest to, że użytkownicy nie muszą płacić opłat za gaz. Zamiast tego użytkownicy stawiają swój WAX na moc procesora, sieci i pamięci RAM, ułatwiając transakcje w łańcuchu bloków.

Możesz kupić WAXP na Binance, KuCoin, Bittrex, Crypto.com i nie tylko.

CEEK VR (CEEK) – 0,59 $

Uruchomiony w 2018 roku CEEK VR ma stać się przyszłością strumieniowania i publikowania muzyki. Zawiera opatentowany zestaw słuchawkowy VR dostępny obecnie w głównych sklepach, takich jak Target i BestBuy. CEEK to natywny token ERC-20 dla platformy CEEK VR.

CEEK VR będzie zawierać CEEK CITY, scenę VR do występów na żywo. CEEK VR współpracuje z takimi artystami jak Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley i nie tylko.

Możesz kupić CEEK na MEXC, PancakeSwap, Bancor Network, ProBitGlobal i nie tylko.

Chromia (CHR) – 0,77 USD

Uruchomiona w maju 2019 r. Chromia to platforma Metaverse, która ułatwia tworzenie zdecentralizowanych aplikacji w prawdziwym świecie. Posiada unikalną infrastrukturę, która dobrze współpracuje z Ethereum i umożliwia programistom szybsze kodowanie aplikacji.

Kilka udanych gier zostało zbudowanych na Chromia, w tym My Neighbor Alice, gra oparta na blockchainie typu play-to-profit, której kapitalizacja rynkowa wynosi 372 miliony dolarów. Ponadto Chromia posiada również Mines of Dalarnia, której kapitalizacja rynkowa wynosi 252 miliony dolarów.

Możesz kupić Chromia na Binance, KuCoin, FTX, Poloniex, PancakeSwap, Crypto.com i innych.

Token Efinity (EFI) – 0,83 $

Uruchomiony w sierpniu 2021 r. Efinity to blockchain Metaverse zbudowany na Polkadocie i opracowany przez zespół Enjin. EFI to pierwszy paratoken w sieci Efinity.

Jeśli nie znasz standardu Paratoken, jest on podobny do standardów tokenów ERC-20 lub BEP-20, ale umożliwia obsługę cross-chain. Innymi słowy, nowy standard tokenów umożliwia użytkownikom pobieranie tokenów z innych platform i wyrażanie ich jako paratokenów w parachainie takim jak Efinity.

Enjin Coin to zespół stojący za Efinity i znany jest jako jeden z liderów w przestrzeni NFT. Uruchomiony w 2009 roku Enjin jest jednym z najdłużej realizowanych projektów na rynku.

Możesz kupić EFI na Gate.io, Coinlist Pro, Poloniex, OKEx, Crypto.com, Uniswap i nie tylko.

Ujawnienie: Nie jest to doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: ra2 studio/ Shutterstock.com

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy