16 dni temu

To są najlepsze kryptowaluty do obstawiania

Staking oferuje inwestorom kryptograficznym szansę na uzyskanie przyzwoitego pasywnego dochodu przy znacznie mniejszym ryzyku w porównaniu do bezpośredniego handlu kryptowalutami. Zasadniczo obstawianie polega na umieszczaniu aktywów kryptograficznych w zablokowanych portfelach cyfrowych w celu walidacji transakcji w łańcuchach bloków typu Proof-of-Stake. To odwrotność kopania kryptowalut i oto dlaczego powinieneś przyjrzeć się temu poważnie.

Nie musisz inwestować w drogi sprzęt komputerowy, aby obstawiać. Potrzebnych jest tylko kilka aktywów kryptograficznych.

Staking oferuje odsetki od wszystkich postawionych aktywów, które mogą wzrosnąć nawet do 20% rocznie w kilku łańcuchach bloków.

Ponadto, gdy aktywa zostaną postawione, po prostu zyskujesz dodatkowy dochód pasywny.

Cóż, jeśli myślisz o dodaniu kryptowalut jako części ogólnej strategii inwestycyjnej, musisz wziąć pod uwagę kilka monet. Tutaj są:

BitDao (BIT)

BitDao (BIT) jest jedną z wiodących zdecentralizowanych organizacji autonomicznych (DAO) na świecie. Platforma ma na celu przyciągnięcie utalentowanych programistów do tworzenia i wdrażania innowacyjnych DAO w różnych łańcuchach. BIT to natywny token zarządzania na platformie, który można również postawić na doskonałe zwroty.

Źródło danych: Tradingview.com

W rzeczywistości stawianie BIT zapewnia średni roczny zwrot w wysokości około 14,77%. Poza tym token jest bardzo obiecującą monetą, wspieraną przez doskonałe podstawy. W momencie pisania. BIT był notowany za 2,17 USD z kapitalizacją rynkową około 1,2 mld USD.

Ziemia (LUNA)

Terra (LUNA) to sieć stablecoins zaprojektowana w celu dostarczania czegoś, co nazywa stabilnym cenowo globalnym systemem płatności. Terra to obecnie jeden z największych projektów blockchain.

Jego natywny token zarządzania LUNA, który jest również używany do obstawiania, ma kapitalizację rynkową w wysokości 33 miliardów dolarów. To plasuje go wśród 10 najlepszych aktywów kryptograficznych pod względem kapitalizacji rynkowej. Ponadto obstawianie LUNA zapewni inwestorom średnie roczne zwroty w wysokości około 12,5%.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy