18 dni temu

Te 3 monety Metaverse zyskały ponad 50% w ciągu ostatniego tygodnia

Ponieważ rynek kryptograficzny nadal obraca się w bok, niektóre monety Metaverse radziły sobie w tym tygodniu wyjątkowo dobrze. Nawet w obliczu nadchodzącej kryptowalutowej zimy monety Metaverse zdominują rynki. W tym artykule przyjrzymy się trzem monetom Metaverse, które zyskały ponad 50% w ciągu ostatniego tygodnia, uporządkowane według 7-dniowego wzrostu ceny, od najniższej do najwyższej.

Legenda wojny fantasy (LFW) +50%

Premiera zaplanowana na 4 stycznia 2022 r. Legend of Fantasy War to trójwymiarowa gra oparta na technologii blockchain, oparta na Binance Smart Chain. LFW będzie zawierać postacie NFT, które gracze mogą połączyć w armię i walczyć w bitwach PVP.

Ponadto nadchodzący rynek LFW pozwoli użytkownikom handlować, kupować i pożyczać niezbędny sprzęt i postacie NFT między sobą.

Legend of Fantasy War ma dApp, którego użytkownicy mogą teraz używać do obstawiania LFW. Podczas gdy sklep z klejnotami i rynek są wciąż w fazie rozwoju, jasne jest, że LFW ma ogromny potencjał przy stosunkowo niskiej kapitalizacji rynkowej wynoszącej zaledwie 6 milionów dolarów.

W chwili pisania LFW jest notowany po 1,02 USD, z 24-godzinnym wolumenem wynoszącym 1,2 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 6,9 miliona dolarów, a w obiegu jest podaż 7,2 miliona tokenów.

Możesz kupić LFW na PancakeSwap, Gate.io, Bybit, Hoo, BitMart i ZT.

Fantasma (DUSZA) +52%

Pierwotnie wprowadzony na rynek w 2018 roku, Phantasma Chain twierdzi, że jest technologicznym kręgosłupem przyszłości, zapewniającym jedwabiście płynne wrażenia użytkownika przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów programistów. Projekt obejmuje podwójną gospodarkę tokenów zarządzaną przez SOUL i napędzającą Twoje doświadczenia z KCAL.

SOUL pozwala użytkownikom obstawiać i zarządzać Phantasmą, podczas gdy KCAL obsługuje opłaty transakcyjne, bicie NFT i wdrażanie inteligentnych kontraktów.

Phantasma zawiera inteligentne NFT, które odblokowują wiele możliwości dla artystów i programistów, takich jak zagnieżdżone NFT, wielowarstwowe NFT, ograniczony czasowo dostęp do treści, wieczyste tantiemy i wiele więcej.

W chwili pisania tego tekstu SOUL handluje po 3,64 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 15 mln USD. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 365 milionów dolarów, a krążąca podaż wynosi 103 miliony DUSZY.

Możesz kupić Phantasma na KuCoin, Gate.io, PancakeSwap, Uniswap, Hotbit i nie tylko.

Onooks (OOKS) +61%

Wprowadzony na rynek w listopadzie 2020 r., a największym dzisiejszym zyskiem jest Onooks, zdecentralizowana kryptowaluta, która opowiada się za zbudowaniem zintegrowanego i interoperacyjnego protokołu otwartego finansowania służącego jako ujednolicona pula płynności.

Innymi słowy, Onooks chce zintegrować technologię blockchain z nieruchomościami, co zapewnia kilka korzyści. Na przykład aktywa zarezerwowane dla tradycyjnego inwestowania mogą być teraz tokenizowane.

Ponadto proces kupna i sprzedaży nieruchomości lub jej części staje się bardzo łatwy. Wreszcie, ponieważ proces jest automatyczny, koszty pośrednictwa są niezwykle niskie.

W chwili pisania, spółka OOKS jest notowana po 1,02 USD przy 24-godzinnym wolumenie 311 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 11 milionów dolarów, a w obiegu jest podaż 10,9 miliona tokenów.

Możesz kupić OKS na Uniswap lub Txbit.

Ujawnienie: To nie jest doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy