18 dni temu

Te 3 monety Metaverse zyskały ponad 1000% w ciągu ostatnich 24 godzin

Ponieważ rynki kryptowalut szukają dna, przy nieznacznym odbiciu Bitcoin i Ethereum, niektóre monety odnotowały znaczny wzrost cen o ponad 1000%. W tym artykule przyjrzymy się trzem największym zdobywcom na CoinMarketCap dzisiaj, uszeregowanych według 24-godzinnego wzrostu cen, od najniższego do najwyższego.

PAPAY (PAPAY) +1069%

Uruchomiony w kwietniu 2021 r. PAPPAY to narzędzie do płatności kryptowalutowych i platforma dostawcy pasywnego dochodu zbudowana na Binance Smart Chain. Wygląda na to, że stanie się wiodącym narzędziem kryptograficznym do zakupów cyfrowych i płatności w Internecie i Metaverse.

PAPPAY to projekt skoncentrowany na społeczności, kładący nacisk na rozwój i przejrzystość. Posiadanie waluty zapewnia inwestorom redystrybucję 5% opłat transakcyjnych.

Obowiązuje również 4% opłata marketingowa, 2% płynność i 1% podatek od spalania. Oznacza to, że za każdą transakcję naliczany jest łącznie 12% podatku. To, czy opłata transakcyjna w wysokości 12% jest możliwa dla kryptowaluty, która twierdzi, że jest bramką płatniczą, jest przedmiotem dyskusji. Niezależnie od tego, przy znacznych wzrostach cen, PAPPAY od kilku dni znajduje się na szczycie list przebojów.

Dziś PAPPAY wzrósł o ponad 1000%, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 102 tys. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 11 milionów dolarów, a sama zgłoszona podaż w obiegu wynosi 985 miliardów tokenów.

Możesz kupić PAPPAY na Finexbox lub IndoEx.

Metaland DAO (META) +1899%

Obecnie drugim co do wielkości gainerem jest Metaland DAO , platforma wirtualnej rzeczywistości oparta na blockchainie BSC. Metaland umożliwia użytkownikom tworzenie, doświadczanie i zarabianie na treści i aplikacjach.

Jak sama nazwa wskazuje, Metaland to wirtualny świat, w którym gracze mogą budować, posiadać i zarabiać na grach. Ich wizją jest zaoferowanie głęboko wciągającego Metaverse nowej generacji.

Metaland ma na celu rozwiązanie problemów związanych z prawami twórców i własnością oraz dąży do wyeliminowania centralnej kontroli treści generowanych przez użytkowników. Metaland rozwiąże te problemy, budując platformę do gier wokselowych, umożliwiającą twórcom granie, udostępnianie, zbieranie i handel bez centralnej kontroli.

Pisząc, META zyskała dziś ponad 1800%, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym 20,8 miliona dolarów. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 6,5 miliona dolarów, a w obiegu jest 100 miliardów tokenów.

Możesz kupić META na PancakeSwap.

Świat rządowy (GOV) +4812%

Największym dzisiejszym zdobywcą, ponad 4800%, jest nikt inny jak GovWorld , token użytkowy BSC skupiający się na projektach Metaverse, NFT i altcoin.

GovWorld to wielołańcuchowa, konfigurowalna platforma pożyczkowa p2p, która może zabezpieczyć dowolny NFT lub zatwierdzony altcoin. Ma na celu rozwiązanie problemu niezrównoważonego portfela, w którym inwestorzy mogą trzymać setki tysięcy dolarów tokena zarządzania launchpadem, czekając na następną okazję inwestycyjną, tylko po to, aby zainwestować niewielką kwotę w porównaniu z innymi inwestycjami.

Problem, gdy znaczny kapitał jest zablokowany na wiele miesięcy, polega na tym, że podczas krótkich i potężnych hossów na rynku kryptowalut istnieje ograniczony czas na rozwój swojego portfela.

Rozwiązaniem jest GovWorld, innowacyjny ekosystem DeFi, w którym odblokowana jest płynność, a wartość portfela użytkowników może zostać w pewnym stopniu zachowana. Ponadto równowaga podaży/popytu znajduje się w czasie rzeczywistym, co pozwala na wyższe wypłaty.

GovWorld obecnie umożliwia użytkownikom obstawianie tokenów GOV na wczesne nagrody w wysokości do 40% RRSO i nagrodę za dojrzałość do 220% rocznie. Użytkownicy wciąż mają cztery dni na postawienie swoich tokenów, zanim postawienie wkładów zostanie zamknięte.

Wartość pisania GOV wzrosła o ponad 5534%, przy 24-godzinnym wolumenie wynoszącym 2,2 miliona dolarów. Jego w pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa wynosi aż 65 milionów dolarów przy podaży 100 milionów tokenów w obiegu.

Możesz kupić GOV na PancakeSwap z parą handlową BUSD lub WBNB.

Ujawnienie: Nie jest to doradztwo handlowe ani inwestycyjne. Zawsze przeprowadzaj badania przed zakupem jakiejkolwiek kryptowaluty.

Śledź nas na Twitterze @nulltxnews, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o kryptowalutach!

Źródło obrazu: studiostoks/ Shutterstock.com

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy