18 dni temu

Armia XRP chce ujawnić SEC za pośrednictwem podcastu Joe Rogana

Próbując obnażyć interesy SEC, armia XRP zbiera wsparcie, aby uzyskać adwokata Johna Deatona w podcaście Joe Rogana.

Prokurator Deaton jest znaczącą postacią w przeciwnych sekundowego pozew przeciwko Ripple. Znany jest przede wszystkim ze swojej roli w uchwalaniu Amicus Curiae (łac. „przyjaciel sądu) dla 65 000 posiadaczy XRP, umożliwiając w ten sposób inwestorom wyrażenie swojej opinii w sądzie.

„Osoba niebędąca stroną zainteresowana rozstrzygnięciem toczącego się pozwu, która argumentuje lub przedstawia informacje na poparcie lub przeciwko jednej ze stron procesu ”.

Armia XRP chce teraz, aby Joe Rogan przeprowadził wywiad z Johnem Deatonem. Ale osiągnięcie tego zależy od zebrania wystarczającego wsparcia.

Armia XRP przechodzi do ofensywy

Amerykański organ nadzoru papierów wartościowych wniósł pozew przeciwko Ripple w grudniu 2020 r. w związku z zarzutami, że sprzedał 1,3 miliarda niezarejestrowanych papierów wartościowych w ciągu siedmiu lat.

Jednak w miarę postępu procesu sądowego w fazie przygotowawczej stawało się coraz bardziej oczywiste, że SEC nie działała bezstronnie. Główny argument skupia się na tym, że agencja wybiera zwycięzców i przegranych , traktując XRP jako zabezpieczenie, jednocześnie dając przepustkę Ether i Bitcoin.

Wiąże się z tym cała litania innych podpunktów. Obejmuje to powiązania byłego pełniącego obowiązki dyrektora SEC Marca Bergera z Ethereum Enterprise Alliance oraz byłego dyrektora SEC Williama Hinmana, który wycofuje się w przemówieniu, w którym powiedział, że Bitcoin i Ether nie są papierami wartościowymi.

Hinman twierdzi, że ten komentarz był jego osobistą opinią i nie powinien być traktowany jako wskazówka regulacyjna.

Mając tak wiele do wyróżnienia w samych tych dwóch incydentach, prokurator Deaton nie zabraknie rozmowy, jeśli pojawi się podcast.

Jednak osiągnięcie tego wymaga wystarczającej liczby zwolenników, aby skontaktować się z zespołem Rogana. Odpowiedni formularz można znaleźć tutaj .

Jury jest nad Joe Rogan

Przez lata Rogan rozmawiał z wieloma znanymi osobami w swoim charakterystycznym stylu „idź gdziekolwiek”. Rezultatem jest katalog stale atrakcyjnych treści, z którymi niewielu może się równać.

To powiedziawszy, Rogan ma swoich przeciwników, a w politycznie podzielonej Ameryce wyrażanie poparcia dla Trumpa nad Bidenem (w kwietniu 2020 r.) napiętnowało go skrajnie prawicowym fanatykiem.

Jak to często bywa, komentarz Rogana został wyrwany z kontekstu. To, co Rogan chciał przekazać, to jego poparcie dla Berniego Sandersa w stosunku do Joe Bidena. Jednak to jedno nieporozumienie nadszarpnęło jego reputację wśród czarno-białych myślicieli.

Pomimo utraty pozycji numer jeden podcastów w Spotify, Joe Rogan Experience wciąż dociera do 11 milionów osób na odcinek.

Jeśli jest to ekspozycja, której chce armia XRP, być może odłożenie na bok różnic politycznych jest drogą naprzód.

Chociaż SEC jest oskarżana o prowadzenie wojny z kryptowalutami, agencja utrzymuje, że działania prawne przeciwko Ripple dotyczą egzekwowania zabezpieczeń fundamentalnych dla solidnego systemu rynkowego.

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy