14 dni temu

SEC ponownie uderza w obronę Ripple, czy może zmiażdżyć XRP?

SEC ponownie uderza w obronę Ripple po tym, jak złożyła list uzupełniający do walki z obroną „fair notice”, którą miała Ripple. Ale czy to może być ostateczny cios ze strony SEC? Zobaczmy dzisiaj w najnowszych wiadomościach ripple .

XRP spadł o 2,44% w ciągu ostatnich 24 godzin do 0,7 USD po trendzie spadkowym na rynku. Ponieważ oczekuje się, że popularna sprawa SEC vs Ripple zostanie rozwiązana w kwietniu, SEC ponownie uderza w obronę Ripple, a wielu zastanawia się, czy wcześniejsze oczekiwania mogą się radykalnie zmienić. Amerykański regulator wykorzystuje mocne posunięcie z innej sprawy, aby uderzyć w kluczowe argumenty Ripple. SEC pozwała Johna M. Fife'a i pięć kontrolowanych przez niego podmiotów do sądu w 2020 r. za sprzedaż akcji o wartości 21 miliardów dolarów i osiągnięcie zysku w wysokości 61 miliardów dolarów bez wcześniejszej rejestracji jako dealerzy papierów wartościowych.

handel xrp
Handel XRP do 0,7634 USD na wykresie dziennym XRPUSD na TradingView.com

Obrona FIFE przyjęła argument podobny do stwierdzenia Ripple'a, że ​​SEC nie dała im uczciwego ostrzeżenia i że termin „dealer” może być interpretowany na wiele sposobów. W zeszłym miesiącu sąd zaprzeczył temu argumentowi. Regulator miał teraz na celu wykorzystanie odmowy do uderzenia w klucz obrony Ripple. Obrona Ripple twierdzi, że regulator nie powiadomił ich o możliwym naruszeniu federalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych i twierdzi, że termin „umowa inwestycyjna” jest nadużywany przez SEC, twierdząc, że teoria regulatora głosi, że XRP jest umową inwestycyjną, jest błędna w faktach i prawo.

Żaden inny regulator nie stwierdził, że XRP jest zabezpieczeniem. SEC nadal wykorzystuje sprawę FIFE, aby upierać się, że termin „umowa inwestycyjna” jest związany parametrami prawnymi od 1946 r. Sprawy mają jednak odrębne warunki. Adwokat Jeremy Hogan wyjaśnił, że wynik sprawy pomaga SEC zająć stanowisko we wniosku o uderzenie w uczciwą obronę Ripple'a, tak że SEC złożyła go w sądzie.

świergot
Źródło: Twitter

Pozwany próbował argumentować „Fair notice” w celu oddalenia pozwu i nie powiodło się, ponieważ ciężar jest dość duży dla strony, która zamierza złożyć pismo procesowe. Jednak dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse, pozostał pełen nadziei:

„Wyraźnie widzimy dobre pytania zadawane przez sędziego. I myślę, że sędzia zdaje sobie sprawę, że nie chodzi tylko o Ripple, będzie to miało szersze implikacje.

Po tym, jak SEC złożyła pozew przeciwko Ripple w 2020 r., XRP dramatycznie się rozbił, a następnie nadal spadał i tracił pozycję, ale pozostaje w pierwszej dziesiątce rankingu kryptowalut.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy