17 dni temu

Sandbox ogłasza wiele partnerstw z Hongkongu, aby stworzyć mega miasto w Metaverse

DRIAN Cheng Sun Hung Kai & Co, PwC Hong Kong, Times Capital, Stephen Fung, Shu Qi, ciasta Boy @ BlueArk, Little Fighter i Dreamergo stworzy Kultury Hub  

HONG KONG – 5 stycznia 2022 – The Sandbox , wiodący zdecentralizowany wirtualny świat gier i spółka zależna Animoca Brands , ogłosiła dzisiaj, że dodała wielu partnerów z Hongkongu z branży filmowej, muzycznej, rozrywkowej, aktorskiej, usług profesjonalnych, finansów, nieruchomości, i sektory gier, aby stworzyć Mega City , nowe centrum kulturalne. Nowi uczestnicy dołączyli do wirtualnych nieruchomości The Sandbox, nabywając LAND NFT w otwartym metawszechświecie i zobowiązali się do budowania doświadczeń w Mega City. Aby uczcić nowych partnerów, 13 stycznia 2022 r. The Sandbox rozpocznie nową wyprzedaż LANDów , która umożliwi graczom zakup wybranych miejsc w pobliżu LANDów ogłoszonych dzisiaj partnerów.

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

Sandbox , który niedawno został przedstawiony przez Wall Street Journal i CNBC jako pionier metawersu, buduje ogromny metawers online, w którym użytkownicy tworzą i zarabiają na własnych, odrębnych światach i doświadczeniach z gier. Mega City będzie kulturalnym centrum opartym lub inspirowanym wieloma talentami z Hongkongu.

Partnerzy, którzy nabyli LAND, aby zbudować Mega City w metaverse The Sandbox , to potentat z Hongkongu Adrian Cheng, lider alternatywnych inwestycji Sun Hung Kai & Co, firma usług profesjonalnych PwC Hong Kong, firma zajmująca się inwestycjami i zarządzaniem aktywami związanymi z blockchain TIMES CAPITAL, dyrektor/ producent/aktor Stephen Fung, międzynarodowa gwiazda Shu Qi, znany muzyk Dough-Boy, gra IP Little Fighter i lokalny ilustrator Dreamergo.

Po niedawnym partnerstwie z South China Morning Post , The Sandbox kontynuuje ekspansję kultury Hongkongu do metawersu dzięki nowemu centrum kulturalnemu Mega City, obejmującemu aktorów, filmy, muzykę, rozrywkę, sztukę, usługi profesjonalne, finanse i nieruchomości i najważniejsze dane dotyczące gier. Ta mozaika różnorodnych talentów i historii sukcesu reprezentuje trwałą witalność, postęp technologiczny i żywą kulturę Hongkongu.

Duszą Mega City jest talent Hongkongu. Mega City to coś więcej niż ścisłe metaverse odzwierciedlenie Hongkongu, to ekspansja w przyszłość, miejsce marzeń i zabawy. Wszystkie LAND w Mega City będą dzielić to połączenie miasta przyszłości, które będzie unikalne pod względem wizualnym w Hongkongu, jednocześnie odzwierciedlając wizję poszczególnych właścicieli LANDów.

Nowi właściciele LAND, którzy zobowiązali się do budowy Mega City, to między innymi:

Adrian Cheng , przedsiębiorca z Hongkongu i inwestor strategiczny o ugruntowanej pozycji, wnosi swoją wizję przyszłości do The Sandbox poprzez unikalne interaktywne doświadczenia skierowane do wschodzącej nowej generacji graczy i przedsiębiorców Metaverse. Jego XL Estate (24 x 24 LANDs) będzie centrum innowacji Mega City. Jednym z jego głównych punktów orientacyjnych będzie Pawilon GBA, tętniące życiem miejsce kreatywności i cudów technologicznych, prezentujące sukcesy i osiągnięcia startupów z obszaru Greater Bay Area. Wokół tego pulsującego centrum będą prezentowane firmy GBA powiązane z Adrianem Cheng, C Venture i Eureka Nova, które zapewnią rozrywkę, ekskluzywne NFT i wciągające wrażenia, dzięki czemu będzie to miejsce dla innowatorów i marzycieli przyszłości.

Sun Hung Kai & Co. Limited (SHK & Co) , lider w dziedzinie alternatywnych inwestycji z siedzibą w Hongkongu, wszedł do The Sandbox , biorąc udział w ostatniej rundzie pozyskiwania funduszy z serii B o wartości 93 mln USD. XL Estate firmy SHK & Co wniesie do Sandbox doświadczenie łączące finanse, sport, sztukę i kulturę z całego świata, wzmocnione globalnym zasięgiem inwestycyjnym SHK & Co. Centrum finansowe zaprezentuje spółki portfelowe SHK & Co i ich usługi, zwłaszcza te związane z ekosystemami TMT, krypto i blockchain. Wirtualne muzeum zaprezentuje kolekcje sztuki SHK & Co, w tym ekskluzywny NFT kultowego jachtu wyścigowego Scallywag firmy SHK & Co. Generowane przychody będą

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

zostać przekazane Fundacji SHK & Co w celu wsparcia różnych inicjatyw charytatywnych w regionie Wielkich Chin. SHK & Co LAND obejmie środowiska do organizacji wydarzeń dla inwestorów, wystaw, ekskluzywnych imprez i prywatnych występów. SHK & Co jest wieloletnim inwestorem w Animoca Brands, spółce macierzystej The Sandbox , od 2018 roku, zanim blockchain i NFT przyciągnęły uwagę opinii publicznej i wpłynęły na krajobraz gier. Ostatnie inwestycje firmy, zarówno w The Sandbox, jak i LAND, odzwierciedlają jej trwałą wiarę w przyszłość otwartych ekosystemów i długoterminową wartość, jaką mogą one tworzyć dla wszystkich interesariuszy.

PwC Hong Kong jest firmą członkowską globalnej sieci firm świadczących usługi profesjonalne PwC. Firma będzie odgrywać cenną rolę w rozwoju otwartego metawszechświata, szczególnie pomagając w budowaniu ekosystemu, w którym firmy i marki mniej zaznajomione z Web 3.0 mogą uzyskać porady, których potrzebują, aby zbadać nowe i ekscytujące możliwości stworzone przez tę technologię .

TIMES CAPITAL to związana z blockchain instytucja inwestycyjna i zarządzająca aktywami, która będzie współpracować z lokalnymi studiami gier i twórcami, aby wprowadzić do Mega City wciągające muzeum własności intelektualnej w Hongkongu i doświadczenie w grach oparte na ponad 150 klasycznych filmach z portfolio IP. LAND będzie również zawierać jedną z największych galerii NFT w The Sandbox , prezentującą bogatą kolekcję NFT TIMES CAPITAL, w tym ikony takie jak CryptoPunks, Meebits i wiele innych.

Stephen Fung i Shu Qi , wielokrotnie nagradzane gwiazdy rozrywki, wkraczają do Sandbox, aby stworzyć ekscytującą dzielnicę Mega City, która pokaże ich talenty oraz miłość do sztuki i kultury. Łącząc tradycję i nowoczesność, reżyser/producent Stephen Fung stworzy wciągające wrażenia, oddając hołd klasykom kina z Hongkongu, a także specjalną galerię NFT, która zaprezentuje jego kreacje oraz dzieła wybranych przez niego nowych artystów. Międzynarodowa aktorka i modelka Shu Qi zaprezentuje doświadczenia, które sprzyjają bezpośredniej interakcji z fanami, w centrum społecznościowym, w którym zaprezentuje ekskluzywne NFT.

Dough-Boy@BlueArk , wielokrotnie nagradzany artysta i producent muzyczny, stworzy BlueArk Land, pierwsze klubowe centrum metaverse w Azji, w The Sandbox . Będzie to miejsce spotkań towarzyskich, w których imprezowicze będą mogli doświadczyć muzyki, gier, sztuki i nie tylko, a wszystko to pod kuratelą Dough-Boya i jego przyjaciół. Ekskluzywne prywatne karnety NFT zapewnią dostęp do wielu wyjątkowych doświadczeń, które będą miały miejsce w BlueArk Land, w tym do magazynu, pokoju zapaśniczego, sali koncertowej i sklepu.

Twórca Little Fighter (LF), Marti Wong, będzie kierował rozwojem Little Fighter Metaverse w The Sandbox . Najlepszy wirtualny park rozrywki Mega City, Little Fighter Metaverse, będzie wirtualnym światem z czterema różnymi etapami: Kowloon City, Ninja Village, Ice and Fire Island oraz Evil Castle. Gracze będą spotykać się i wchodzić w interakcje ze wszystkimi najbardziej kultowymi postaciami ze świata Little Fighter, wspólnie przeżywać przygody, rozwiązywać zagadki i walczyć u ich boku w misjach. Wszystkie etapy będą miały nagrody, w tym ekskluzywne nagrody NFT. Gotowe? Walka!

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

Dreamergo , popularny ilustrator z Hongkongu, zbuduje Dreamergo World, wirtualny park fantasy w The Sandbox . Zaprezentuje delikatną sztukę Dreamergo, przekształci ponad tysiąc ilustracji pełnych miłości i marzeń w styl wokselowy i przeniesie te ukochane ikony w nowy wymiar. Gracze będą mogli zbierać swoje ulubione postacie jako ekskluzywne NFT, lokalizować je w celu robienia zdjęć oraz odkrywać i bawić się nimi w światach opartych na kojącym stylu ilustracyjnym Dreamergo.

Zaangażowanie ogłoszonych dzisiaj partnerów następuje po premierze The Sandbox Alpha w czwartym kwartale 2021 r., co daje każdemu możliwość uczestniczenia w rozgrywce typu „graj, aby zarobić”, aby zdobyć SAND, token użytkowy The Sandbox . Gracze mogą teraz doświadczyć metaświata, grając lub przyjmując twórczą rolę, budując zasoby i światy, które można wymieniać jako NFT z innymi graczami, twórcami i artystami na platformie.

Sandbox zapewnił sobie ponad 165 partnerstw, w tym Adidas, Snoop Dogg, The Walking Dead, South China Morning Post, The Smerfs, Care Bears, Atari, CryptoKitties, Shaun the Sheep, Mcdull i Hanjin Tan, aby stworzyć zabawną, kreatywną zabawę -to-to-earn platforma, która oferuje wirtualne światy i doświadczenia w grach posiadane i tworzone przez graczy. Model „graj, aby zarobić” daje graczom prawdziwe prawo własności do wszystkiego, co gromadzą w grze, umożliwiając im wymianę tego z innymi graczami (w tym poza grą na innych stronach internetowych), przenoszenie tego do innych graczy, a nawet odsprzedawanie.

Zbliżająca się wyprzedaż LAND

13 stycznia 2022 r. w The Sandbox odbędzie się wyprzedaż Mega City LAND, która pozwoli użytkownikom na zakup LAND zlokalizowanej w pobliżu ogłoszonych dzisiaj projektów Mega City. Posiadłości partnera można zobaczyć na mapie wirtualnego świata The Sandbox . Oferowana będzie Premium LAND zlokalizowana w pobliżu partnerów, a każda z nich będzie zawierać ekskluzywne premium NFT i będzie miała możliwość organizowania wydarzeń, gier lub centrów społecznościowych.

Sandbox sprzedał już 70 % ze swoich 166 464 LAND NFT, wypuszczając je w kolejnych falach, które zwykle wyprzedają się w kilka sekund. Obecni właściciele LAND to między innymi Binance, CoinCheck, Metakovan, Pranksy, Socios i CoinMarketCap.

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

W Mega City Land Sale rozpoczynającej się 13 stycznia bierze udział ośmiu partnerów z Hongkongu

Więcej informacji na temat The Sandbox znajdziesz na naszej stronie Medium: https://medium.com/sandbox-game Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/TheSandboxGame  

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/voxedit  

Napisz do nas na Telegramie: https://t.me/sandboxgame  

Dołącz do naszego kanału Discord: https://discordapp.com/invite/vAe4zvY  

O piaskownicy

The Sandbox, spółka zależna Animoca Brands, jest jednym ze zdecentralizowanych wirtualnych światów, które napędzają niedawny wzrost popytu na wirtualne nieruchomości, współpracując z głównymi adresami IP i markami, w tym Adidas, Snoop Dogg, The Walking Dead, Deadmau5, Atari, Rollercoaster Tycoon, Troskliwe Misie, Smerfy i nie tylko. Opierając się na istniejącym The Sandbox IP, który ma ponad 40 milionów globalnych instalacji na urządzeniach mobilnych, The Sandbox metaverse oferuje graczom i twórcom zdecentralizowaną i intuicyjną platformę do tworzenia wciągających światów 3D i gier oraz do bezpiecznego przechowywania, handlu i zarabiania na swoich kreacjach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.sandbox.game i śledź regularne aktualizacje na Twitterze , Medium i Discordzie .

O markach Animoca

Animoca Brands, zwycięzca Deloitte Tech Fast, który znajduje się na liście Financial Times firm wysokiego wzrostu Azji i Pacyfiku 2021 , jest liderem w dziedzinie rozrywki cyfrowej, blockchain i grywalizacji. Opracowuje i publikuje szeroką gamę produktów, w tym token REVV i token SAND ; oryginalne gry, w tym The Sandbox, Crazy Kings i Crazy Defense Heroes; oraz produkty wykorzystujące popularne własności intelektualne, w tym Formułę 1 ® , Disney, WWE, Power Rangers, MotoGP i Doraemon. Firma ma wiele spółek zależnych, w tym The

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

Sandbox , Blowfish Studios , Quidd , GAMEE , nWay , Pixowl , Bondly i Lympo . Animoca Brands ma rosnące portfolio ponad 150 inwestycji w firmy związane z NFT i zdecentralizowane projekty, które przyczyniają się do budowania otwartego metaverse, w tym Axie Infinity, OpenSea, Dapper Labs (NBA Top Shot), Bitski, Harmony, Alien Worlds, Star Atlas i inne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.animocabrands.com lub śledź na Twitterze lub Facebooku .  

O Adrianie Cheng

Adrian Cheng jest przedsiębiorcą z Hongkongu i ugruntowanym inwestorem strategicznym. Jest współzałożycielem C Ventures, wiodącej firmy venture capital, która koncentruje się na przełomowych biznesach w zakresie technologii, stylu życia i mediów. Jego osobisty portfel inwestycyjny obejmuje szeroką gamę innowacyjnych firm technologicznych, medycznych i konsumenckich.

O Sun Hung Kai & Co

Sun Hung Kai & Co. Limited (SEHK: 86) („SHK & Co”, wraz ze swoimi spółkami zależnymi, „Grupa”) jest liderem w zakresie inwestycji alternatywnych z siedzibą w Hongkongu. Od momentu powstania w 1969 roku Grupa jest właścicielem i operatorem wiodących na rynku platform usług finansowych. Grupa inwestuje na rynkach publicznych, alternatywach i aktywach rzeczowych i ma ugruntowaną historię generowania długoterminowych zwrotów skorygowanych o ryzyko dla swoich akcjonariuszy. Ostatnio SHK & Co rozszerzyła swoją strategię o inkubację, przyspieszenie i wspieranie wschodzących zarządzających aktywami w regionie azjatyckim. SHK & Co jest również głównym udziałowcem wiodącej firmy Consumer Finance, United Asia Finance Limited. Grupa posiada obecnie około 48 miliardów HKD w łącznych aktywach na dzień 30 czerwca 2021 r.

Więcej informacji na temat SHK & Co można znaleźć na stronie www.shkco.com .

O PwC w Hongkongu

PwC Hong Kong jest firmą członkowską globalnej sieci PwC, której celem jest budowanie zaufania w społeczeństwie i rozwiązywanie ważnych problemów. Jako sieć firm w 156 krajach, zatrudniająca ponad 295 000 pracowników, PwC jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości usług atestacyjnych, doradczych i podatkowych.

Dowiedz się więcej o PwC Hong Kong na www.pwchk.com . PwC odnosi się do sieci PwC i/lub co najmniej jednej z jej firm członkowskich, z których każda jest odrębnym podmiotem prawnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pwc.com/structure .

O KAPITALE TIMES

TIMES CAPITAL to instytucja inwestycyjna i zarządzająca aktywami związana z blockchain. Na wczesnym etapie zakładania skupiliśmy się na różnych ICO kryptowalut i różnych seedach / seriach finansowania projektów kryptowalutowych. Później wprowadziliśmy usługę przechowywania maszyn górniczych w Hongkongu, usługę Fiat-to-Crypto over-the-counter (OTC), doradztwo STO i inwestycje w węzły Blockchain różnych projektów itp. W ostatniej fali NFT (token non-fungable) , aktywnie uczestniczyliśmy w projektach NFT i zainwestowaliśmy w szereg czołowych projektów NFT, w tym CryptoPunks i Meebits.

TIMES CAPITAL współpracuje z wiodącym projektem Metaverse The Sandbox, aby zbudować w Hongkongu muzeum i gry dotyczące własności intelektualnej. Więcej informacji – https://times.capital/  

O Stephenie Fungu

Uwaga redaktora :

  • Aby obejrzeć lub zamieścić zwiastun The Sandbox , odwiedź https://youtu.be/0Jquhzr4d4k Aby uzyskać zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości, pobierz Media Kit

Stephen Fung jest międzynarodowym filmowcem. Jego filmy były przebojami komercyjnymi, zdobyły wiele nagród i zostały oficjalnie wybrane m.in. przez Festiwal Filmowy w Wenecji, Festiwal Filmowy w Toronto, Festiwal Filmowy w Busan. Jeśli chodzi o telewizję, Stephen jest producentem wykonawczym, reżyserem przebojowego dramatu AMC o sztukach walki Into The Badlands oraz popularnego serialu akcji Netflix Wu Assassins.

O Shu Qi

Shu Qi jest jedną z najbardziej znanych gwiazd w Azji, jest laureatką wielu nagród aktorskich, w tym prestiżowej nagrody Złotego Konia dla najlepszej aktorki i najlepszej aktorki drugoplanowej. Wystąpiła w międzynarodowych hitach, takich jak Transporter, Tak blisko, Wspaniały: jej filmy zgromadziły na całym świecie ponad miliard dolarów. Shu QI ma ogromną bazę fanów obejmującą ponad 40 milionów obserwujących na Weibo i 2,5 miliona obserwujących na IG.

O Ciasto-Chłopcu

Dough-Boy to wielokrotnie nagradzany azjatycki producent muzyczny, raper, autor tekstów. Był najmłodszym artystą, który zdobył nagrodę za najlepszą ścieżkę dźwiękową na Hong Kong Film Awards. Współpracował z wieloma znanymi raperami na całym świecie, w tym z Jacksonem Wangiem, Lil Yachty, Pressą, Joe Flizzowem, MC Jin, MC Hotdog i MJ116. Był ambasadorem takich marek jak Chanel, Adidas Originals, Vans, Places + Faces, Havana Club, Sankuanz, Hublot, CLOT.

Dough-Boy został zaproszony przez Binance NFT do wydania swojego pierwszego zestawu sampli muzycznych jako NFT. Kontynuuje tę nową inicjatywę medialną, współzałożyciel marki BlueArk – zintegrowanej platformy NFT i technologii zapewniającej nienaganną podróż do metawersu. BlueArk oferuje innowacyjne produkty i usługi NFT w dziedzinie sztuki, muzyki i gier, wykorzystując własne technologie AI i blockchain w celu zwiększenia wartości tych NFT, a także integracji z metaverse. BlueArk prowadzi również pierwszy koncepcyjny sklep poświęcony sztuce i muzyce w hotelu Peninsula w Hongkongu.

O Little Fighter 2

Little Fighter 2 (LF2) to popularna gra walki stworzona przez Marti Wong i Starsky Wong w 1999 roku. Jest to bardzo wciągająca gra z licznymi trybami rozgrywki, przewijanym systemem walki i 24 różnymi postaciami z wyrafinowanymi ruchami i kombinacjami. Gra jest tak popularna na całym świecie i ma ponad 50 milionów pobrań. Więcej informacji – https://lf2.net/

O Dreamergo

Dreamergo, urodzony i wychowany w Hongkongu, jest ilustratorem od ponad 20 lat. Z małą, ale wizjonerską parą oczu obserwuje świat i rysuje od trzeciego roku życia. Jego żywe rysunki wyrażają miłość z pasją i wizją. W ostatnich latach Dreamergo działa na różnych polach, m.in. wydawniczej, rękodzieła, crossoverowej współpracy biznesowej i sztuce szyfrowania. W latach 2015-2019 publikował felietony ilustracyjne w „Skypost” i „Ming Pao – Happy PAMA”. W latach 2013-2021 był dyrektorem artystycznym i ilustratorem serii „Give Me a Hug” Nicka Vujicica, która została przetłumaczona na ponad dziesięć języków i opublikowana na całym świecie.

W latach 2009-2021 współpracował z Dreamerland Crafts przy wprowadzaniu produktów stemplowych Dreamergo i oficjalnie wszedł na światowy rynek rękodzieła. W 2020 i 2021 roku firma Adobe została zaproszona Dreamergo do zostania oficjalnym

Uwaga redaktora :

Aby obejrzeć lub umieścić zwiastun Sandbox , wejdź na https://youtu.be/0Jquhzr4d4k

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy