24 dni temu

Novatar NFT jako nowa brama do tożsamości i życia wirtualnego

Novatar, nowo uruchomiony projekt NFT, zyskuje nową tożsamość i przeżywa przygodę wirtualnego życia. 25 000 Novatarów to noworodki; każdy ma unikalny i inny wyraz i rysy twarzy, a Novatarowie mają również różne kolory skóry i rasy.

W ramach mechanizmu działania The Novatar na blockchainie każdy awatar noworodka może rosnąć od momentu wybicia, a czas wybicia pozostaje w rękach właściciela. Właściciele Novatarów decydują, kiedy rozpocząć starzenie ich małych Novatarów w dorosłe Novatary.

W małym Novatar znajduje się 9 podstawowych genów. W miarę starzenia się, dziecko Novatar otrzymuje dodatkowe geny do 14, zachowując podstawowe. 10 genów w puli genów dorosłych Novatar jest podstawowych, podczas gdy 4 są opcjonalne.

W przypadku awatarów dziecięcych każdy gen zawiera 6 różnych odmian. Jednak w przypadku awatarów dorosłych istnieje 11 odmian na gen, z wyjątkiem genów odpowiadających za kolor brwi, oczy, skórę i włosy.

Czego mogą używać Novatars?

Właściciel Novataru może używać swojego Novatara do jednego z następujących zastosowań:-

Jako tożsamość cyfrowa w sieciach społecznościowych i Metaverses,

W rzeczywistych wydarzeniach organizowanych specjalnie dla członków społeczności.

Rzeczy, o których należy pamiętać o Novatarach: -

  • Dostępnych będzie tylko 25 000 Novatarów.
  • Na początku Novatars to noworodki.
  • Baby Novatars mogą rozwinąć się w dorosłych.
  • Novatarowie mogą mieć w wieku dorosłym jedną z tych 5 profesji — programistę, gracza, astronautę, lekarza lub blogera.
  • Wraz ze starzeniem się rozwija się więcej genów.
  • Te geny również są rzadkością, umożliwiając istnienie rzadkich Novatarów. Każdy z Novatarów jest na swój sposób wyjątkowy.
  • Nie można przewidzieć, do jakiej orientacji seksualnej przystosuje się niemowlę Novatar w wieku dorosłym.

Projekt Novatar działa na zasadzie, że awatary NFT mogą przekształcić się ze swojego dziecka w dorosłego. Z zasady wynika również, że dorosłe Novatars w dorosłym życiu mają cechy charakterystyczne dla rzeczywistej dorosłości, takie jak styl, wykonywany zawód, przynależność do określonej orientacji seksualnej.

O Novatarach

Platforma zawiera 25 000 Novatarów gotowych do reprezentowania w wirtualnym życiu, a wszystkie z nich są wyjątkowe z różnymi wyrazami twarzy i rysami twarzy, kolorami i rasami.

Sprawdź poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej: –

Strona internetowa: https://thenovatar.com/

Twitter: https://twitter.com/thenovatar

Instagram: https://www.instagram.com/novatar.official/

Discord: https://discord.com/invite/thenovatar

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy