19 dni temu

Długa droga do ekspertyzy Bitcoin jest warta pracy

Obejrzyj ten odcinek na YouTube

Posłuchaj tego odcinka:

Kompetencja w każdym przedmiocie może wymagać ciężkiej pracy i poświęcenia. Ale Bitcoin , zarówno zorientowany technicznie, jak i obejmujący tak wiele dyscyplin, może być szczególnie trudny. Omówiłem ten pomysł i wiele więcej z Chrisem Alaimo, jednym z naszych ostatnich pracowników w magazynie Bitcoin . Jego praca w multimediach sprawiła, że ​​idealnie pasował do strony wideo naszego magazynu i wspaniale było usłyszeć, jak po raz pierwszy wszedł w bitcoin, wyciągnięte wnioski i na co czeka. Koniecznie sprawdź podcast i pisemny wywiad poniżej.

Jak po raz pierwszy zapoznałeś się z Bitcoinem?

Po raz pierwszy zapoznałem się z bitcoinem w 2010 roku wraz z historią pizzy Bitcoin (oczywiście jej nie kupiłem, ale wtedy o tym słyszałem).

Potem mój drugi punkt styczności z bitcoinem miał miejsce w drugiej połowie 2017 roku, kiedy znajomy ze studiów powiedział, że każdy powinien kupić bitcoina, a wszyscy się wzbogacimy, ale byli to osoby, które nigdy w nic nie zainwestowały i nie byli godną zaufania osobą. doradztwo inwestycyjne. Więc nie żebym zadzwonił na szczyt, ale myślałem, że Bitcoin jest odpowiednikiem manii tulipanów i wtedy też ich nie kupiłem i czułem się usprawiedliwiony, gdy spadł z 20 000 $ do 7 000 $.

Moje ostatnie punkty styku miały miejsce na początku marca 2020 r. z „Investors Podcast” na kwartalną rozmowę z geniuszami z Prestonem Pyshem, Stigiem Brodersenem, Hari Ramachandrą i Tobiasem Carlisle, gdzie Preston polecił Bitcoin, a ja powiedziałem sobie, że kryptowaluta nie jest moją sprawą, a potem on polecił go ponownie pod koniec maja w 2020 roku.

Przez wszystkie lata słuchania podcastu nigdy nie słyszałem, aby któryś z nich polecał wybór między kolejnymi kwartalnymi geniuszami i pamiętam, jak mówiłem do siebie: „Poczekaj chwilę, czego mi brakuje, że Preston ponownie polecił Bitcoin – co kwartał kwartalne rozmowy z mózgami?!?” a na początku czerwca 2020 roku kupiłem trochę bitcoina za około 9000 $ i wtedy naprawdę poszedłem do króliczej nory.

Jaka jest główna „lekcja życiowa”, której nauczyłeś się w czasie spędzonym w bitcoinie?

Życie jest ciężkie i niesprawiedliwe, ale to nie znaczy, że nie warto żyć. Zawsze staraj się doskonalić każdego dnia. Nie rywalizujesz ze światem, rywalizujesz ze sobą.

Jaką radę dałbyś komuś, kto chce rozpocząć pracę w branży bitcoin?

Bitcoin handluje 24/7 i zawsze jest coś nowego do nauczenia się. Po raz kolejny odnosi się to do mojego ostatniego pytania: Bitcoin i życie nie są łatwe, ale to nie znaczy, że nie powinieneś próbować.

Ludzie w kosmosie zwykle są bardziej niż szczęśliwi, mogąc pomóc nowoprzybyłym. Najlepsi ludzie w kosmosie zawsze powiedzą ci, abyś doszedł do własnych wniosków i przeprowadził własne badania, ale są bardziej niż chętni do wyjaśnienia wszystkiego i wszystkiego, a wtedy od ciebie zależy, czy będziesz się uczyć, uczyć i eksperymentować.

Jaka jest główna zmiana dla świata, który chcesz zobaczyć, wynikająca z przyjęcia bitcoina?

Wolne i otwarte rynki i prawdziwa przedsiębiorczość. Nie wszystkie z tych firm, które są w zasadzie podparte tanim długiem, niskimi stopami procentowymi i ulgami podatkowymi / zachętami.

Czego najbardziej nie możesz się doczekać w przestrzeni Bitcoina?

Rozszerzenie Lightning Network i funkcjonalności trzeciej warstwy.

Prognozy cen na koniec 2021, a na koniec 2030?

Moja prognoza cenowa na początku roku wynosiła 228 000 USD, ale teraz, gdy jesteśmy w ostatnim miesiącu 2021 r., myślę, że będzie ona bliższa 100 000 USD. Zawsze myślałem, że około 4 miliony dolarów za bitcoina do 2035 roku, kiedy 99% całkowitej podaży zostanie wydobyte, a kapitalizacja rynkowa około 80 bilionów dolarów, ma sens w oparciu o super konserwatywną stopę wzrostu 30% rocznie, zakładając 100 dolarów, do końca tego roku, więc do końca 2030 r. będzie to około 1 milion dolarów za bitcoina, ale cena jest wszędzie i niemożliwa do przewidzenia.

Moja prawdziwa prognoza cenowa to wysokość bloku 716 389 bloków do końca 2021 roku.

Źródło: bitcoinmagazine.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy