22 dni temu

Giełda FTX oferuje bankom nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów za akceptację stablecoinów

Stablecoins, takie jak USDT i USDC, są pod kontrolą w Stanach Zjednoczonych, a niektórzy prawodawcy wzywają do jeszcze większego nadzoru regulacyjnego branży. Giełda FTX derywatów kryptowalut prosi teraz banki o zajęcie się i omówienie możliwości przyjęcia stablecoinów w zamian za nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów.

We wtorek na Twitterze giełda FTX poinformowała, że ​​bada relacje z bankami w różnych regionach, aby umożliwić użytkownikom „niemal natychmiastowe i prawie bezpłatne wpłaty i wypłaty” za pomocą stabilnych monet. W związku z tym FTX zaproponował nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów dla pierwszego banku w każdym regionie, który zaakceptuje te monety, ale zasugerował, że będzie otwarty na oferowanie więcej, zgodnie z cointelegraph.com

Ponad 350 000 osób śledzących wymianę FTX na Twitterze przybyło tam dzięki śledzeniu prezesa FTX Sama Bankmana-Frieda lub SBF, który zasugerował, że potrzebna jest dalsza jasność dotycząca przepisów, aby przestrzeń kryptowalutowa, w tym stablecoiny, rozwijała się jako branża. Według dyrektora generalnego, stworzenie „struktury opartej na raportowaniu/przejrzystości/audycie”, która jasno wyjaśniałaby, w jaki sposób wspierane są stablecoiny, „rozwiązałoby 80% problemów, jednocześnie umożliwiając rozwój stablecoinów na lądzie”.

FTX powiedział, że jest skierowany do odbiorców, w tym między innymi do banków amerykańskich, które szukają porozumienia w sprawie Stablecoins i będą otwarte na rozmowy ze związkami kredytowymi. Giełda jest zarejestrowana na Antigui i Barbudzie i ma siedzibę na Bahamach, ale obsługuje również FTX US dla swoich użytkowników z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

„Właśnie nabyliśmy bank i to dobry pomysł”, powiedział Oliver von Landsberg-Sadie, dyrektor generalny BCB Group w Londynie. „Żadna nagroda nie jest przez nas wymagana, jesteś już naszym klientem i wszyscy zyskujemy na dłuższą metę.”

Wielu amerykańskich regulatorów zwróciło w tym roku uwagę na stablecoiny, a przewodniczący grupy roboczej ds. rynków finansowych opublikował w listopadzie raport sugerujący, że emitenci powinni podlegać „odpowiedniemu nadzorowi federalnemu”, podobnie jak nadzorowi banków. Nellie Liang, podsekretarz skarbu ds. finansów krajowych, również wspomniała o dodatkowych przepisach dotyczących stablecoinów.

Śledź wszystkie wiadomości związane z kryptowalutami w jednym miejscu dzięki unikalnej funkcji w naszej aplikacji na smartfony Whaletank, dostępnej na urządzenia z systemem Android w Google Play już teraz! Zaprojektowaliśmy go, aby nadążać tylko za najbardziej wpływowymi, niefałszywymi zasobami, w tym wszelkiego rodzaju źródłami, takimi jak prezesi, dyrektorzy generalni, wpływowe osoby w sekcji finansowej – za każdym razem, gdy mówią coś o Bitcoin, widzisz to jako pierwsze.

Ta funkcja zbiera dane z ponad 100 źródeł; wśród nich są największe miejsca z mediami finansowymi, takie jak Forbes, WSJ, Bloomberg, The Telegraph itp.

Nasz wniosek wynika również podmioty prawne, takie jak SEC, MFW, FCA i ważnych znaków, takich jak Donald Trump, Warren Buffet, Bill Gates i wielu wpływowych więcej finansowe, nawet banki i ich CEO 's.

Nic ważnego nie umknie Ci, dopóki będziesz śledzić tę niesamowitą funkcję w czasie rzeczywistym.

www.whaletank.trade

Źródło: whaletank.trade
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy