19 dni temu

Bitcoin Chaser: przepis na krypto koktajl

Koktajl Bitcoin

Na długiej liście napojów jest wiele, które ukształtowały pewien okres czasu. Niektóre z nich wywołały efekt, który dziś nazwalibyśmy „wirusowym”. Wschodzący i nadchodzący świat kryptowalut jest pozbawiony własnych, charakterystycznych napojów.

Dlatego nasi pracownicy postanowili zacząć od prostego kroku, aby przedstawić to, co mamy nadzieję będzie pierwszym z wielu koktajli bitcoinowych lub kryptograficznych.

Uruchamiamy Bitcoin Chaser, aby uczcić fakt, że cena bitcoina przekroczyła 1000 USD .

Idea stojąca za Bitcoin Chaser

Wymyślenie pomysłu na wprowadzenie napoju o tematyce bitcoin było dość instynktowne. Chcieliśmy uczcić bitcoin, który osiągnął 1000 USD, więc postanowiliśmy zrobić specjalny napój inspirowany naszą stroną. Tak narodził się pomysł na Bitcoin Chaser.

Potem przyszła najtrudniejsza część. Przeprowadzono wiele badań, aby upewnić się, że nie ma innych powszechnie uznanych napojów o tematyce bitcoin o tej samej nazwie, a także wiele manipulacji przy odpowiedniej recepturze, gdy stworzyliśmy unikalny napój.

Przepis Bitcoin Chaser

Po wielu próbach i błędach oraz wielu badaniach, aby upewnić się, że nikt nie ma podobnego koktajlu, nasi specjaliści opracowali następujący przepis:

  • Pełny kieliszek rumu z dodatkiem srebra z lodem.
  • 1 pełny kieliszek białego rumu na lodzie.
  • Dodaj zimny sok pomarańczowy.
  • Na koniec dodaj odrobinę grenadyny, aby nadać mu gradient koloru.
  • Udekoruj plasterkiem pomarańczy i małym plastikowym widelcem koktajlowym .
  • Ciesz się swoim Bitcoin Chaserem!

Jest tak prosty, jak wyjątkowy, i równie smaczny, co przyciągający wzrok. Kolory przypominają ci wszystkie te obrazy bitcoinów w Internecie, przedstawiające kryptowalutę jako złotą monetę, a według naszych ekspertów zarówno bitcoin, jak i Bitcoin Chaser są złote!

Podpisowy koktajl krypto

Teraz wszyscy mamy nadzieję, że Bitcoin Chaser stanie się wirusowy , przynajmniej w społeczności entuzjastów kryptowalut na całym świecie. Chcemy, aby wszyscy zainteresowani świętowali z nami znak 1000 USD. Zachęcamy do skorzystania z przepisu, dokonania własnych modyfikacji i podzielenia się nim ze znajomymi.

Miejmy nadzieję, że odniesie ogromny sukces i być może kiedyś będzie utożsamiany z daną epoką, podobnie jak Old Fashioned, Martini czy Tom Collins. Daj nam znać, czy spodobał Ci się Bitcoin Chaser, a jeśli masz jakieś uwagi lub chcesz opublikować własne koktajle inspirowane Twoimi doświadczeniami z kryptowalutą, daj nam znać.

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych lub e-mailem i udostępnić zdjęcia swoich własnych Bitcoin Chaserów.

Źródło: bitcoinchaser.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy